yılbaşı partisi
Yılbaşı Partileri

Bu partide duyulacak o kadar çok ses olacak ki, Size en çok ilham veren o seslerin ötesindeki tutku olacaktır. 2011 Yılında dünya'nın her yerinde katılım gösteren konuklarımız sayesinde İstanbul'un en büyük tekne partisini organize ettik.

2016 Yılbaşı Partisi

çapa

İstanbul boğazında yılbaşı geceleri tekne partileri organize etmekteyiz. 2011 ve 2012 Yılları İstanbul'un en büyük ve en görkemli tekne partisini organize ettik. Bu organizasyonların sanal dergiler ve bir çok event sitesinde İstanbul 'un en büyük tekne partisi adı altında tanıtımlar yapılmıştır.


Yılbaşı etkinliğimiz gruplara özel kişi kapasitenize uygun tekne ve yatlarımızda istediğiniz tür program yapılabilir. Fiyatlar sayfada ki fiyatlar ile aynı değildir.


Sayfadaki resimleri Bogazdagezi.net ve Party Team adı altında olmayan sitede veya etkinlik programlarında görürseniz aldırış etmeyiniz ve güvenmeyiniz.


Her yıl olduğu gibi bu yıl da sloganımız değişmedi.. Bu görkemli parti de duyulacak o kadar çok ses olacak ki, Size en çok ilham veren o seslerin ötesindeki tutku olacaktır.


18 Yaşından küçükler bu etkinliğe dahil olmazlar. Partiye katılım gösterecek kişiler ve grupların bayan erkek sayısı eşit olmalıdır. İsim kontrolü yaparak girişler yapılacaktır bu konuda hassasiyet göstermekteyiz.


Teknemiz de organizasyon saatleri boyunca firmamızın belirlediği markalar dahilinde limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecek servisi yapılacaktır.


Yılbaşı partisi Mekan bilgileri, DJ, Canlı müzik grupları ve Event detayları ARALIK ayında web sitemiz ve sosyal medya resmi event sayfamız 'facebook.com/istanbul.yilbasi.partileri 'de açıklanacaktır.


Gruplara özel yılbaşı programlarımız farklı bir konseptte ve farklı bir teknede organize edilmektedir. Yemekli konseptimizde fasıl grubu ve oryantal dans showları yer almaktadır. Sadece siz ve dostlarınızın katılım göstereceği programda 18 yaş altı çocuklar ebeveynleri yanlarında olmak şartıyla geziye dahil olabilirler.


Fiyata Dahil(Her şey dahil):

- DJ Performansı(Ahmet Yenerer & Türkiyenin 1 Numarası)
- Dans ve Oryantal Gösterileri
- Canlı Müzik Performansları
- Limitsiz Yerli + Yabancı Alkollü İçecekler
- Meyve, Cisp, Çerez, Sıcak ve Soğuk Kanepe Çeşitleri
- Türkiye de ilk defa 2012 yılbaşı gecesi kendi üretimimiz "ICE SHOUT"
- Son olarak 00:00 'da havaifişek gösterisi


Hizmetlerimiz
Galeri
  • evlilik teklifi
  • yemekli boğaz turu
  • teknede düğün
  • İstanbul boğaz turu
  • öğrenci gezileri
  • teknede mezuniyet balosu
  • davet organizasyonları
  • yemek masası
  • yemekli tekne turu