İstanbul'da 3 yıldır yılbaşı gecesi organizasyonları düzenleyen şirketimiz, Bir çok dergi ve online etkinlik sayfalarında İstanbul'un en büyük tekne partisi olarak tanıtılmıştır.

Farklı ülkelerden katılım gösteren konuklarımızla, Yılbaşı geceleri iki kıta arasında tekne partileri organize ettik.

2011 ve 2012 yıllarında organize ettiğimiz yılbaşı partisi resimlerini kullanan kişi ve kurumlara itimat etmeyiniz. Tesbit edilen kurum yada kişiler hakkında hukuksal işlemler başlatılacaktır..

2011, 2012 yılbaşı partisi resimleri için Facebook hayran sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sponsorluk için: sponsor@bogazdagezi.net
Twitter   Facebook      
slogan


Language:
turkce dil ingilizce dil
Deusch Dil rusca dil
Party Team

2015 Yılbaşı Partisi


Bu partide duyulacak o kadar çok ses olacak ki, Size en çok ilham veren ise o seslerin ötesindeki tutku olacaktır.

2015 Yılbaşı gecesi iki kıta arasında, Lüx tekne ve yatlarımız da sahne alacak danscı kızlarımız, Dj ve Canlı müzik gruplarımız değerli konuklarımıza hiç yaşamadıkları bir yılbaşı partisi yaşatacaklar..

Teknelerimiz gruplara özel olacaktır. Dışarıdan katılım kesinlikle olmayacak! Kişi sayısında sınırlama yoktur, Fiyatlar kişi sayısına göre hesaplanır ve kişi sayısına uygun tekne veya yat önerilir tercihinize göre rezervasyon işlemleri yapılır.
Mezuniyet balosu, Yemekli tekne turu, Yatlarımız, Tekne turu, Yat kiralama, Yatta doğum günü, Teknede düğün, Boğaz turu, Yatta evlilik yıldönümü, Yemekli motivasyon gecesi, Yüzme turları

byegm logo Doğa Koleji Logo Asfalt Rent a Car Logo Reina Logo MTV Logo Yünsa Logo Certified Türkiye