Doğum Günü Sürprizleri

Paylaş:
Puanlayın:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Sevdiklerinize doğum günlerinde yapacağınız sürpriz, alacağınız hediyeler sevdiğiniz kişide her zaman farklı anlam taşır. Kendinizden yola çıkarak arkadaşlarınız, aileniz yada sevdiğiniz kişi doğum gününüzde sürprizler yapmakta. Böyle sürprizlere alışkın olabilir yada daha önce hiç sürpriz yapmamış olabilirsiniz. Daha önce Yatta sürpriz doğum günü kutladınız mı? İlkleri gerçekleştirmeye hazır olun! Yatlarımız da 2 kişiden 25 kişiye kadar dostlarınızla beraber kendi doğum gününüzü veya sevdiklerinizin doğum günlerini boğaza karşı, Herkesten ve her şeyden çok uzak denizin ortasında doğum günü sürprizleri yapın. Blog yazımızda ne tür sürprizler yapacağınızı açıklayıcı bir şekilde sizlere anlatacağız. Sonrasında sizin yapmanız gereken tek şey, Teknede doğum günü hizmetimizi incelemek olacak.

2 Kişilik her şey dahil paket fiyatlarının yer aldığı, Yatta doğum günü fiyatları sayfamızı inceleyin. Yatta doğum günü fiyatları 2 kişiye özel olarak hazırlanmıştır. Daha kalabalık katılım olması durumunda, Katılacak her kişiden menü ücreti alınır. 10 Kişi ve üzeri katılımlarda indirimler olacağından yetkililerimizle iletişim (0533 211 3390) kurarak menü fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sürprizler Nelerdir?

Lazerli Doğum Günü Kutlama: Lazerli doğum günü son zamanlarda bir çok kesim tarafından sürpriz kutlamalarda en çok tercih edilenlerden birisidir. 17 Kelimeden oluşan kutlama sözü, Boğaziçi köprüsü altında renkli yazılar 10dk boyunca yansıtılır. Yazının sonunda isimler yazılarak önceden hazırladığımız hareketli gif(dans eden kız, uçuşan kalpler, doğum günü pastası gibi..) yansıtıyoruz. Parantez içerisinde belirtilen örneklerdir. isteğinize göre farklı gifler oluşturabiliriz. Lazer şovu esnasında volkan püskürtme yapılır. Lazerli doğum günü kutlamaları senaryolu yapılır. Nedir bu senaryolar? Lazer yapılacağı saatler organizasyon ekibi sizleri yatın ön kısmına hatıra fotoğrafı çekme bahanesiyle davet edileceksiniz. Uzaktan kumandalı volkanlar fotoğraf çekimi sonrası ateşlenerek lazer şovu için başlangıç yapılır. Volkan püskürtme ile birlikte Boğaziçi köprüsü altında önceden göndereceğiniz 17 kelimelik kutlama mesajı yansıtılır.

 

Pasta Seçimi: Doğum günlerinin sembolü olan pasta kesim merasimi, Birlikte dilekler tutup en mutlu olduğunuz anlardan birisidir. Special pasta modelleri tercih edebilirsiniz. Özel yapım pastalar sürpriz yapılacak kişide her zaman şaşkınlık yaratmıştır. Sürpriz yapacağınız kişinin en çok sevdiği, keyif aldığı, kaçamakları, tuttuğu takım, yaptığı iş ile alakalı karikatürize edilmiş pastalar yaptırarak güzel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanın!

Havai Fişek Atışları: Havai fişek atışları pasta kesimi esnasında yapılır. Yatımızın üst alanına davet edilerek, herkesin bir arada olması sağlanır. Servis ekibi yatın mutfağında pastanın hazırlığını tamamlar. Karada bulunan ekibimiz pastanın üst kata çıkmasıyla kaptan yatın kornasına uzunca basar ve ardından havai fişek atışları yapılır. Pasta kesimi merasimini görsel şova dönüştürerek unutulmaz kılabilirsiniz.

Uçan Balonlar: İstenilen renklerde, Folyo harf balonlar, kalpli balonlar kullanılarak sevdiklerinize doğum günlerinde en çok sevdiği renklerde balonlarla doğum günü temalı süslemeler yaptırabilirsiniz. Ayrıca aynı anda yüzlerce uçan balonu aynı anda gökyüzüne bırakarak sevinçlerinizi gök yüzüne salın.

Fotoğraf ve Video Çekimi: Senaryolu, klipli veya normal video çekimleri yaptırarak bu özel günü resimlerle, videolarla hatıralarınıza ekleyin.

Romantik Akşam Yemeği: Baş başa olduğunuzu düşünürsek, Şamdan ve mumlarla süslenen romantik yemek masası üzerinde sunulan lezzetli akşam yemeği tüm sürprizlerin önünde gelir. Akşam yemeği ile başlayan gezi programı sonrasında yaşanır bütün duygular. Et menü veya Balık menü seçeneklerini inceleyin.

Rezervasyon Nasıl Yapabilirim?

  • Doğum günü sürprizi için öncelikle yat kiralama yapılır. Yat detayları için Buraya tıklayın Yat kiralama fiyatları için mavi yazıya tıklayınız.
  • Yaz sezonu yoğunluğu olması sebebiyle rezervasyonlar en geç 2 hafta önceden mutlaka yapılmalıdır. İmkanınız varsa çok daha önceden yer ayırtmanız kendinizi garantiye almanız anlamına gelir.
  • Yat rezervasyonu için kaparo işlemleri yapılır.
  • Kaparo ücreti genel tutarın 3/1 kısmıdır. Kalan ödemeler gezi sonunda nakit yapılır.
  • Kredi kartıyla ödemeler yaz sezonu içerisinde yapılabilir.
  • Sayfanın sağ alt köşesindeki, sayfa ile birlikte hareket eden Siyah, Kırmızı, Yeşil kutucukları kullanarak iletişim kurabilirsiniz.

 

[kkstarratings]

 

 

11/21/2018

Gökhan Fil tarafından yazılmıştır.

 

Diğer yazılar Bunlara da gözatın Tümünü gör
Kış Aylarında Yat Kiralama
Kış Aylarında Yat Kiralama

Havaların yağmurlu ve soğuk olması doğum günü, evlilik teklifi veya evlenme yıl dönümü kutlamalarını boğazda kutlayamayacak olmanız...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Tekne Düğünü Erken Rezervasyon
Tekne Düğünü Erken Rezervasyon

2019 Yılı içerisinde evlenme planları kuran çiftlere güzel haberimiz var. Teknede düğün davetleri için erken rezervasyonlarda yaz...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Mezuniyet Kutlamaları Boğazda Güzel
Mezuniyet Kutlamaları Boğazda Güzel

Öğrenci, Öğretmen, Aileleri ilgilendiren blog yazımızda eğlenmeyi hakkeden öğrencilere okul dönemi sonunda mezuniyet balosu kutlamaları için en...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Referanslarımız
0533 211 33 90 info(at)bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp