Kış Aylarında Yat Kiralama

Paylaş:
Puanlayın:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Havaların yağmurlu ve soğuk olması doğum günü, evlilik teklifi veya evlenme yıl dönümü kutlamalarını boğazda kutlayamayacak olmanız anlamına gelmez. Yağmurlu ve soğuk havalarda şeffaf branda ile çevresi kapatılabilen yatlarımız yaz, kış demeden 4 mevsim boyunca boğazda özel ihtiyaçlarınızı karşılamakta. Fermuarlı, şeffaf pencereli brandalar soğuk havalarda rüzgarın geldiği yerler yat ekibimiz tarafından kapatılır. Merkezi ısıtma sistemleri ve şal desteği sayesinde ev sıcaklığını Boğaziçi sularında yaşayın. Kış ayları içerisinde herkes üşürken siz boğazın serin sularında ev ortamı sıcaklığını yaşayacaksınız.

Hangi Durumlarda İptal Olur?

Havaların yağmurlu ve soğuk olması durumunda organizasyon iptali karşılıklı olarak yapılamaz. Havaların yağmurlu veya soğuk olması bahane edilerek organizasyon sahibi tarafından iptal yapılması halinde, Rezervasyon öncesinde yapılan kaparo işlemleri tek taraflı iptal edilerek kaparo iadesi yapılmaz. Seyir yapılmasını engellemeyen hava şartlarında organizasyon iptali yapılmaz. Çok aşırı fırtına, sis gibi doğal olmayan hallerde organizasyon iptali karşılıklı yapılabilir. Karşılıklı iptal edilen yat rezervasyonu kaparosu aynı gün içerisinde iade edilir. Haber bültenleri ve sosyal medyada çıkan olumsuz hava koşulları sebebiyle deniz ulaşımı durduruldu, deniz seferleri iptal gibi haberlere aldırış etmeyin. Seyir rotamız bu güzergahı izleyen deniz ulaşım araçlarıyla aynı değildir.

  • Sis sebebiyle görüş açısı tamamen kapalıysa
  • Şiddetli fırtına
  • Dolu yağışı çok şiddetli ve denize çıkmaya elverişli değilse
kışlık kiralık yat

Hava Durumu Tahmini?

Yatlarımız da bulunan gps sistemleri sayesinde kaptanlarımız yağmur bulutlarını takip ederek, Seyir rotasını bulutların az olduğu yerlere göre belirlemekte. Yat sistemleri yağmur bulutlarını anlık olarak takip edebilir. 1 haftalık hava durum takibi yapabiliriz. Daha ileri günlerin hava şartlarını takip eden bir sistem denizcilikte yok. Kış ayları içerisinde en çok sıkça sorulan sorulardan birisi 10 gün ve ileri tarihlerin hava durumlarıdır. Belirttiğimiz gibi daha ileri tarihlerin hava durumunu tahmin eden sistemler yoktur.

Yağmurlu Havada Seyir Rotası Nasıl Olur?

Kış ayları içerisinde yat kiralama İstanbul boğazı kıyılarıyla sınırlıdır. Boğaziçi sularında seyreden yatlarımız, Günlük veya konaklamalı kiralama da havaların yağmurlu, sisli ve fırtına olması halinde sadece Boğaziçi’de konaklama yapmakta. Adalar civarı açık denizler olduğundan güvenlik tehlikesi göz önüne alınarak organizasyon iptali yapılabilir.

Artık havaları bahane etmeye gerek yok. Doğum günü, evlilik teklifi, evlilik yıl dönümü yemeği, kurumsal organizasyonlar, mezuniyet kutlamaları, bekarlığa veda partileri gibi tüm etkinliklerinizi yaz kış demeden kiralık yatlarımız da kutlayın.

 

 

[kkstarratings]

 

 

11/16/2018

Gökhan Fil tarafından yazılmıştır.

Diğer yazılar Bunlara da gözatın Tümünü gör
Tekne Düğünü Erken Rezervasyon
Tekne Düğünü Erken Rezervasyon

2019 Yılı içerisinde evlenme planları kuran çiftlere güzel haberimiz var. Teknede düğün davetleri için erken rezervasyonlarda yaz...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Doğum Günü Sürprizleri
Doğum Günü Sürprizleri

Sevdiklerinize doğum günlerinde yapacağınız sürpriz, alacağınız hediyeler sevdiğiniz kişide her zaman farklı anlam taşır. Kendinizden yola çıkarak...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Mezuniyet Kutlamaları Boğazda Güzel
Mezuniyet Kutlamaları Boğazda Güzel

Öğrenci, Öğretmen, Aileleri ilgilendiren blog yazımızda eğlenmeyi hakkeden öğrencilere okul dönemi sonunda mezuniyet balosu kutlamaları için en...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Referanslarımız
0533 211 33 90 info(at)bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp