Tekne Düğünü Erken Rezervasyon

Paylaş:
Puanlayın:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

2019 Yılı içerisinde evlenme planları kuran çiftlere güzel haberimiz var. Teknede düğün davetleri için erken rezervasyonlarda yaz sezonu içerisinde uygulanan fiyatların en az %20 daha uygun olacağını biliyor musunuz? Nisan ve Mayıs ayı içerisinde yapılacak tekne düğünleri rezervasyonları Kasım ayı içerisinde mutlaka yapılmalı. Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında yapılan tekne düğünleri rezervasyonu Ocak veya Şubat ayı içerisinde yapılır. Yaz ayları Cuma, Cumartesi, Pazar günleri davet teknelerimiz düğün ve kurumsal organizasyonlar sebebiyle sezon boyunca yoğunluklar oluyor. Erken rezervasyon yaparak kendinizi garantiye alın, ayrıca uygun fiyatlarla düğün, nişan, kına gecesi ve nikah sonrası eğlence davetlerini birbirinden lüks ve şık teknelerimiz de rüyalarınızdaki düğün planlamasını gerçekleştirin.

tekne düğünü tanıtım resmi

Teknede düğün organizasyonları ek hizmetleri sayesinde düğün planlamanızı hatıralarla anımsayacak bir gün haline getiren ekibimiz, Tüm misafirlerinizle yakından ilgilenerek, acaba kiminle ilgilenmedim gibi şeyler düşünmeyeceksiniz. Ekibimiz tüm ihtiyaçlarınızla anında ilgilenerek düğün günü kafanızı rahatlatacaktır.

Erken rezervasyon yapılması halinde yapılacaklar şunlardır; Önceden teknemizin bağlı olduğu iskeleye sizleri davet edeceğiz. Düğün planlamanızı yerinde yaparak sizlere fikirler ve önerilerde bulunacağız. Sizlerinde fikirleri sayesinde düğün planlamanız kusursuz ilerleyecektir.

Rezervasyon durumunda sözleşme hazırlanarak, karşılıklı mutabakat sonrası sözleşme imzalanarak her şey resmiyete dökülecektir. Sözleşme imza esnasında genel tutarın %30 ‘u ön ödeme(kaparo) alınır. Kalan ödeme düğün tarihinde başlangıç saatinde şirket yetkilimize nakit olarak yapılır. Kredi kartı ödemelerinde %18 KDV yansıtılır.

Tekne Düğünleri Ekstra Hizmetler Nelerdir?

Tekne düğünleri de Video çekimleri ücretsizdir. Fotoğrafçılar çektikleri resimleri misafirlere satışını yapacak, Sizlerden ekstra ödemeler talep edilmeyecektir.

Gelin ve Damat Transferi; Misafirler tekneye giriş yaptıktan 30dk sonra Boğaz köprüsü altında bekleyen davet teknemize farklı iskeleden, farklı bir yatla herkesin izlediği anda yatın çevresinde 2 tur atarak, misafirleriniz ve düğün fotoğrafçınız çok özel pozlar alarak düğün planlamanız herkes tarafından özenilecek.

Drone Çekimleri; Montajlı yada montajsız drone çekimleri.

Havai Fişek Atışları; Amatör ve profesyonel havai fişek atışları ile düğün davetinizi görsel şova dönüştürüyoruz.

Çiçek Tag; İstenilen boyutlarda teknenin giriş alanı, Açık alan gelin ve damat masası üzerinde çiçek tagları yapmaktayız. Fiyatlar istenilen çiçeklere göre ayrı fiyatlandırılır.

Bir çok detayı kapsayan her şey dahil teknede düğün fiyatları, organizasyon detayları ve rezervasyon için bizlerle iletişim kurunuz.

 

 

[kkstarratings]

 

 

11/15/2018

Gökhan Fil tarafından yazılmıştır.

Diğer yazılar Bunlara da gözatın Tümünü gör
Doğum Günü Sürprizleri
Doğum Günü Sürprizleri

Sevdiklerinize doğum günlerinde yapacağınız sürpriz, alacağınız hediyeler sevdiğiniz kişide her zaman farklı anlam taşır. Kendinizden yola çıkarak...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Mezuniyet Kutlamaları Boğazda Güzel
Mezuniyet Kutlamaları Boğazda Güzel

Öğrenci, Öğretmen, Aileleri ilgilendiren blog yazımızda eğlenmeyi hakkeden öğrencilere okul dönemi sonunda mezuniyet balosu kutlamaları için en...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Kış Aylarında Yat Kiralama
Kış Aylarında Yat Kiralama

Havaların yağmurlu ve soğuk olması doğum günü, evlilik teklifi veya evlenme yıl dönümü kutlamalarını boğazda kutlayamayacak olmanız...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Referanslarımız
0533 211 33 90 info(at)bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp