rnek Resim

TEKNEDE DOĞUM GÜNÜ

ADRES

İstinye Mahallesi Samanyolu Sokak NO:11
SARIYER / İSTANBUL

ÇALIŞMA SAATERİMİZ

10:00 - 22:00
Cuma 12:00 - 14:00 arası kapalı

E-POSTA

info@bogazdagezi.net

Sevdiklerinize görkemli bir Teknede doğum günü partisi düzenlemek onu ne kadar çok önemsediğinizi gösterecek. Alışılmışın dışında ve sevginin kara sınırlarını aşan eşsiz bir doğum günü partisi düzenlemeniz, Sürpriz yapacağınız kişi’de bırakacağı etki bağlarınızı sıkılaştıracak. Kaptanın dediği gibi huzurlu bir yaşamın gizli anahtarını, cebinize koymak rüya değilmiş demek ki. teknede doğum günleri’de tekne ve yatlarımız’da neler yapabileceklerimiz hakkında detaylar aşağıda sıralanmıştır.

 

Teknede Doğum günü yapılacak kişinin zevkine göre süslemeler yapabiliriz. Rengarenk balonlar ve kalpli uçan balonlar ile yat veya teknemizi özenle süsleyerek doğum günü teması yapabiliriz. Tekne ve yatlarımız’da doğum günü düzenlemek için kişi sayınızın hiç önemi yok. Her kişi sayısına uygun alternatif tekne ve yatımız bulunmakta. Alkollü yada alkolsüz set menüler talep edebilir, İsteğinize göre dışarıdan kendi yiyecek ve içecekleri getirebilir, Servis takımlarımızı kullanabilir siniz.

 

Doğum günleri’de yemek masası mum ve taşlı aksesuarlar ile özenle süslenerek romantik bir masa hazırlamaktayız. Yada yatımızın bağlı olduğu yere önceden gelerek süslemeler yapabilirsiniz. Yatta doğum günü sevdiklerinizle olan bağlarınızı sıkılaştıracak, Rüya gibi bir doğum günü planlaması yapacağız. Sizlerde sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz arkadaşlarınızla yada sevdiğiniz kişiyle baş başa muazzam boğaz manzarası eşliğinde kutlayın.

 

Kış aylarında yatlarımızın açık olan kısımları, Fermuarlı şeffaf branda ile kapatılıyor. Isıtma sistemlerimizi çalıştırarak ev sıcaklığında bir ortam hazırlıyoruz. Boğaziçi de seyir eden yatlarımız sallantı ve herhangi bir risk olmadan gezi halinde olacak.

 

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ

 

yemekli doğum günüCanlı müzik gruplarımız (Keman, Gitar, Fasıl grubu), Doğum günlerine özel hazırladığı her tarz müzik konsepti ile sizlere keyifli saatler sunmakta. Tekne ve yatlarımız’da profesyonel ses sistemi mevcut. Kendi CD, USB BELLEK gibi müzik okuyucuları bağlantı yapabilir, Kendi müziklerinizi dinleyebilir siniz.

 

Doğum günü yapılacak kişiye en anlamlı sözünüzü, Boğaz köprüsü altında renkli dev yazılar ve hareketli animasyonlar eşliğinde lazerle yansıtıyoruz. Beklentilerin üzerine çıkacağınız o anlar duygulu dakikalar yaşayacaksınız. Tur programı sonunda doğum günü en güzel böyle kutlanır diyecek, Bir yenisini tekrarlamak için ayları sayacaksınız.

 

Fotoğraf/Video çekimi hizmetimiz, Arkadaşlarınızla beraber veya sevdiğinizle başa başa olacağınız her anı kayıta alarak, Hatıralarınıza bir yenisini ekleyecek.  Tur programı sonunda hafıza kartı size teslim edilerek, Fotoğraf ve videoları, Orjinal görüntü ve boyutlarda indirebilir siniz.

 

Doğum günü pastasız olur mu? Yemek menüsü tercih etmeniz durumunda doğum günü pastası bizden!!.. Pasta kesim esnasında, Havai fişek paketlerimizi satın alıp, Pasta kesim anını unutulmaz kılabilirsiniz. Pasta kesim esnasında, Servis ekibimiz sizleri açık alana davet ederek pastanın mumlarını yakıp, Üst kata çıktığında karadaki ekibimiz havai fişek atışları yaparak, Pasta kesim anını görsel bir şova dönüştürebiliriz.

 

DOĞUM GÜNÜ FİYATLARI

 

Teknede doğum günü fiyatları kişi sayısı, Tekne ve yat seçimi, Organizasyon detaylarına göre değişiklik gösteriyor. 2 Kişiye özel her şey dahil fiyatların yer aldığı Sürpriz Paketi sayfamız’da organizasyon detayları ve fiyatlar yer almakta. Bütçenize göre dilediğiniz paketi alabilir, Bizlerle iletişime geçerek kendi paketinizi oluşturabilir siniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

FOTOĞRAF & VİDEO ÇEKİMİ

HAVAİFİŞEK

ADRESİMİZ

  İstinye Mahallesi Samanyolu Sokak NO:11 SARIYER / İSTANBUL

   Telefon: +90 212 277 41 44

   Mobil: +90 533 211 33 90

   Mail: info@bogazdagezi.net

HABERİMİZE ABONE OL

HAKKIMIZDA

İstanbul boğazı'nda kişilere ve gruplara özel olarak, Bir çok ihtiyaca uygun tekne ve yatlarımız ile yemekli yada yemeksiz boğaz turu organizasyonu hizmeti sunmaktayız.

© Copyright 2017 Bogazdagezi.NET Tüm Hakları Saklıdır.