Teknede Doğum Günü

Teknede doğum günü kutlamaları, Size özel tekne ve yatlarımız da sevdiklerinizle beraber olacağınız lazer gösterileri, havai fişek atışları, uçan balonlar ve daha bir çok sürprizler eşliğinde hatıralarla anımsayacağınız bir gün yaşayacaksınız. İstanbul boğazı’nın muazzan görüntüsü karşısında sevdiklerinize teknede doğum günü organizasyonları düzenleyerek, Alışılmışın dışında ve sevginin kara sınırlarını aşan eşsiz yatta doğum günü partisi düzenlememiz, Sürpriz doğum günü düzenleyeceğiniz kişide bırakacağı etki birbirinize karşı olan bağlarınızı sıkılaştıracak.

Kaptanın’da dediği gibi; “Huzurlu yaşamın gizli anahtarını cebinize koymak rüya değilmiş demek ki..”

Kişi sayınız kaç olursa olsun, Doğum günlerinizi Her kişi sayınına uygun yat ve teknelerimiz de sevdiklerinizle baş başa yada ailenizle beraber doyasıya kutlayabilirsiniz. Teknede doğum günü organizasyonları kişilere ve gruplara özeldir. Dışarıdan ‘x’ kişiler organizasyonlara dahil olamazlar. Doğum günü kutlamaları’da canlı müzik hizmetimizden faydalanıp, Misafirlerinize her tarz müzik dinletisiyle keyifli bir akşam hazırlayabiliriz.

Doğum günlerine özel olarak standart masa süslemeleri ücretsizdir. Dilerseniz ücretli masa süslemeleri hizmetimizden faydalanarak farklı masa süsleme alternatiflerini tercih edebilirsiniz. Yada önceden tekne ve yatlarımızın bağlı oldukları yerde kendi süslemelerinizi yapabilirsiniz.

Doğum günlerini en iyi temsil eden her zaman balonlar olmuştur. Dilediğiniz renklerde, kalpli, harf balonlar ve folyo balonlarla doğum günü yapılacak arkadaşınızı fazlasıyla mutlu edebilirsiniz. Balon süsleme hizmetimizden faydalanarak hazırlayacağımız doğum günü konsepti, Sevdiklerinize ne kadar çok değer verdiğinizi anlatmaya fazlasıyla yetecektir.

Yatta Doğum Günü

Yatta doğum günü kutlamaları’da alışılmışın dışında doğum günü mesajınızı Boğaziçi köprüsü altında renkli dev yazılar ve animasyonlar eşliğinde lazer cihazlarımızla kutlayın. Beklentilerin üzerine çıkacağınız lazerli doğum günü kutlaması esnasında duygu dolu dakikalar yaşacak, Sevdiklerinize karşı olan bağınızı bir kez daha göstermiş olacaksınız. Önceden hazırlayacağınız 16-17 kelimeden oluşan doğum günü mesajınızı 15 Temmuz köprüsü altında 10dk boyunca yansıtıyoruz.

Teknede doğum günü pastasız olur mu? Yemek menüsü talep etmeniz durumunda doğum günü pastanız bizden!

Havai fişek atışlarıyla pasta kesim anını şölen havasına dönüştürebiliriz. Servis ekibimiz yemek sonrası veya önceden belirlenen zamanda misafirler tekne ve yatların açık alanlarına davet edilirler. Havai fişek atışı yapacak olan ekibimiz kaptanımızdan gelen işaretle pasta kesim anını görsel bir şova dönüştürmekte.

Fotoğraf/Video çekimleriyle doğum günlerinizi unutulmaz kılabiliriz. Ek ücretle hizmetimizi satın alarak, Program boyunca ekibimiz fotoğraf ve videolarınızı çekerek her anınızı ölümsüzleştirerek hatıralarınıza bir yenisini katacaktır. Doğum günü sonrası fotoğraf ve videolar anında sizlere cd veya we transfer yapılarak teslim edilir.

DOĞUM GÜNÜ FİYATLARI

Teknede doğum günü fiyatları kişi sayısı, menü seçimi ve tercih edeceğiniz diğer ek seçeneklere göre değişiklik göstermekte. Doğru fiyatlar ve detaylı bilgi için bizlerle iletişim kurarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

0212 277 41 44 info@bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp