logo
Facebook İcon Twitter İcon İnstagram İcon Google Plus İcon Sosyal Medya
Hesaplarımız..
İstanbul yılbaşı
TEKNEDE
YILBAŞI PARTİSİ

2017 YILBAŞI PARTİSİ

Yılbaşı partisi

Mantığınızdaki ses “Hadi o zaman, ne duruyoruz? Yürü o zaman, ne bekliyoruz?” şeklinde ritim tutmuş yerinde duramıyor mu? E size daha ne lazım? Mantığınız ve kalbiniz çoktan kavga etmeye başlamış bile. Sizin çoktan Boğazda tekne partisine adınızı yazdırmış olmanız gerekir. Öyle bir havaya girmiş ki ruhunuz… Biletler tükenmeden yerinizi ayırtıp bu partiyi kaçırmamalısınız. Kendi dostlarınızdan oluşan özel gruplarla birlikte “ruhunuzun özgür kaldığı ve kanatlanıp uçmak istediği” bir partinin sınırlarını zorlamaya hazır mısınız? Eğlence başlıyor… İstanbul'un en büyük ve en eğlenceli yılbaşı partisi işte budur! dedirtecek bir programla start alıyor.

"Bu partide duyulacak o kadar çok ses var ki, Size en çok ilham veren o seslerin ötesindeki tutku olacak." sloganıyla düzenlediğimiz 2011 yılbaşı partisi, Türkiye'nin bir çok ilinden ve Dünya'nın her yerinden katılım gösteren konuklarımız, İstanbul da ilk defa bizim tarafımızdan organize edilen tekne partisine büyük ilgi göstermiştir.

2017 Yılbaşı gecesi bir yanınızda Avrupa diğer yanınızda Asya iki kıta arasında boğaz köprülerinin rengarenk ışıkları altında 3 katlı lüx teknemizde yılbaşı gecesi eğlencenin uç noktalarına kadar çıkın. Geceye damgasını vuracak etkinliklerimiz Dj performansları, Karaoke, Danscı kızlar, ICE SHOUT(Türkiye de ilk), Sürpriz hediyeler ve dahası...

Eğlencenin dozu servis edilen alkollü veya alkolsüz içeceklerle biraz daha artmakta, dans ve oryantal gösterileriyle daha da coşmuş bir halde olacaksınız. Meyve, cips, çerez, sıcak ve soğuk kanepe çeşitleri loca ve bistro masalarda hazır olarak bulunmaktadır.

tekne partisi

2017 Yılbaşı gecesi elit bir ortam planlayan parti ekibimiz tüm imkanlarını ve tecrübelerine dayanarak en iyisi olmayı hedeflemekte. Katılım gösterecek olan gruplarda bay/bayan sayısı eşit olmalıdır, Damsız girişler kabul edilemeyecek, Davetli listesi isim kontrolu yapılarak alınır bu konuda yardım ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz. Davetliler güvenlik kontrolünde tekneye alınacak, 18 Yaşından küçükler bu organizasyona dahil olamayacaklar.

Fiyatlar ve tüm etkinlik detayları 23 Ekim 2015 tarihinde sayfamızda yayınlanacaktır. Resmi facebook (İstanbul Yılbaşı Partileri) sayfamızda yayınlanan resim ve videolar Bogazdagezi.net adı altında olmayan site ve sosyal medya alt yapılı hayran sayfalarına itimat etmeyiniz.

* Sponsorluk görüşmeleri için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir veya sponsor@bogazdagezi.net adresine mail gönderebilir siniz.

tırnak işareti

Bu görkemli partide duyulacak o kadar çok ses olacak ki, size en çok ilham veren o seslerin ötesindeki tutku olacaktır..