İstanbul denizden güzel...
  • (0212) 277 4144 | (0533) 211 3390
default-logo

TEKNEDE YILBAŞI PARTİSİ

Teknede Yılbaşı PartisiMantığınızdaki ses “Hadi o zaman, ne duruyoruz? Yürü o zaman, ne bekliyoruz?” şeklinde ritim tutmuş yerinde duramıyor mu? E size daha ne lazım? Mantığınız ve kalbiniz çoktan kavga etmeye başlamış bile. Sizin çoktan Teknede yılbaşı partisi’ne adınızı yazdırmış olmanız gerekir. Öyle bir havaya girmiş ki ruhunuz… Biletler tükenmeden yerinizi ayırtıp bu partiyi kaçırmamalısınız. Kendi dostlarınızdan oluşan özel gruplarla birlikte “ruhunuzun özgür kaldığı ve kanatlanıp uçmak istediği” bir partinin sınırlarını zorlamaya hazır mısınız? Eğlence başlıyor… İstanbul’un en büyük ve en eğlenceli yılbaşı partisi işte budur! dedirtecek bir programla start alıyor.

“Bu partide duyulacak o kadar çok ses var ki, Size en çok ilham veren o seslerin ötesindeki tutku olacak.” sloganıyla düzenlediğimiz 2011 yılbaşı partisi, Türkiye’nin bir çok ilinden ve Dünya’nın her yerinden katılım gösteren konuklarımız, İstanbul da ilk defa bizim tarafımızdan organize edilen yılbaşında tekne partisi büyük ilgi görmüştür.

yılbaşı partisi2017 Yılbaşı gecesi bir yanınızda Avrupa diğer yanınızda Asya iki kıta arasında boğaz köprülerinin rengarenk ışıkları altında 3 katlı lüx teknemizde yılbaşı gecesi eğlencenin uç noktalarına kadar çıkın. Geceye damgasını vuracak etkinliklerimiz Dj performansları, Karaoke, Danscı kızlar, ICE SHOUT(Türkiye de ilk), Sürpriz hediyeler ve dahası…

Eğlencenin dozu servis edilen alkollü veya alkolsüz içeceklerle biraz daha artmakta, dans ve oryantal gösterileriyle daha da coşmuş bir halde olacaksınız. Meyve, cips, çerez, sıcak ve soğuk kanepe çeşitleri loca ve bistro masalarda hazır olarak bulunmakta. 2017 Yılbaşı gecesi elit bir ortam planlayan parti ekibimiz tüm imkanlarını ve tecrübelerine dayanarak en iyisi olmayı hedeflemekte. Teknede yılbaşı partisi davetine katılım gösterecek olan gruplarda bay/bayan sayısı eşit olmalıdır, Damsız girişler kabul edilemez. Davetli listesi isim kontrol yapılarak alınır bu konuda yardım ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz. Davetliler güvenlik kontrolünde tekneye alınacak, 18 Yaşından küçükler bu tur programına dahil olamayacak.

FİYATLAR

Fiyatlar ve tüm etkinlik detayları 15 Kasım 2016 tarihinde sayfamızda yayınlanacaktır. Resmi facebook sayfamız (İstanbul Yılbaşı Partileri), Sayfamızda yayınlanan resimler’i farklı sitelerde gördüğünüz’de itimat etmeyiniz. Bogazdagezi.net adı altında olmayan sosyal medya tarzı sitelerin bizlerle alakası yoktur.

Bogazdagezi.net