rnek Resim

TEKNEDE YILBAŞI PARTİSİ

ADRES

İstinye Mahallesi Samanyolu Sokak NO:11
SARIYER / İSTANBUL

ÇALIŞMA SAATERİMİZ

Pzrts - Pzr
(10:00 - 22:00)
Cuma
(12:00 - 14:00) arası kapalı!

E-POSTA

info@bogazdagezi.net

0212 277 41 44

Mantığınızdaki ses “Hadi o zaman, ne duruyoruz? Yürü o zaman, ne bekliyoruz?” şeklinde ritim tutmuş yerinde duramıyor mu? E size daha ne lazım? Mantığınız ve kalbiniz çoktan kavga etmeye başlamış bile. Sizin çoktan Teknede yılbaşı partisi’ne adınızı yazdırmış olmanız gerekir. Öyle bir havaya girmiş ki ruhunuz… Biletler tükenmeden yerinizi ayırtıp bu partiyi kaçırmamalısınız. Kendi dostlarınızdan oluşan özel gruplarla birlikte “ruhunuzun özgür kaldığı ve kanatlanıp uçmak istediği” bir partinin sınırlarını zorlamaya hazır mısınız? Eğlence başlıyor… İstanbul’un en büyük ve en eğlenceli yılbaşı partisi işte budur! dedirtecek bir programla start alıyor.

 

“Bu partide duyulacak o kadar çok ses var ki, Size en çok ilham veren o seslerin ötesindeki tutku olacak.” sloganıyla düzenlediğimiz 2011 yılbaşı partisi, Türkiye’nin bir çok ilinden ve Dünya’nın her yerinden katılım gösteren konuklarımız, İstanbul da ilk defa bizim tarafımızdan organize edilen yılbaşında tekne partisi büyük ilgi görmüştür.

 

2018 Yılbaşı gecesi bir yanınızda Avrupa diğer yanınızda Asya iki kıta arasında boğaz köprülerinin rengarenk ışıkları altında 3 katlı lüx teknemizde yılbaşı gecesi eğlencenin uç noktalarına kadar çıkın. Geceye damgasını vuracak etkinliklerimiz Dj performansları, Karaoke, Danscı kızlar, ICE SHOUT(Türkiye de ilk), Sürpriz hediyeler ve dahası…

 

Eğlencenin dozu servis edilen alkollü veya alkolsüz içeceklerle biraz daha artmakta, dans ve oryantal gösterileriyle daha da coşmuş bir halde olacaksınız. Meyve, cips, çerez, sıcak ve soğuk kanepe çeşitleri loca ve bistro masalarda hazır olarak bulunmakta. 2018 Yılbaşı gecesi elit bir ortam planlayan parti ekibimiz tüm imkanlarını ve tecrübelerine dayanarak en iyisi olmayı hedeflemekte. Teknede yılbaşı partisi davetine katılım gösterecek olan gruplarda bay/bayan sayısı eşit olmalıdır, Damsız girişler kabul edilemez. Davetli listesi isim kontrol yapılarak alınır bu konuda yardım ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz. Davetliler güvenlik kontrolünde tekneye alınacak, 18 Yaşından küçükler bu tur programına dahil olamayacak.

 

FİYATLAR

 

Fiyatlar ve tüm etkinlik detayları 15 Kasım 2017 tarihinde sayfamızda yayınlanacaktır. Resmi facebook sayfamız (İstanbul Yılbaşı Partileri), Sayfamızda yayınlanan resimler’i farklı sitelerde gördüğünüz’de itimat etmeyiniz. Bogazdagezi.net adı altında olmayan sosyal medya tarzı sitelerin bizlerle alakası yoktur.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

FOTOĞRAF & VİDEO ÇEKİMİ

HAVAİFİŞEK

ADRESİMİZ

  İstinye Mahallesi Samanyolu Sokak NO:11 SARIYER / İSTANBUL

   Telefon: +90 212 277 41 44

   Mobil: +90 533 211 33 90

   Mail: info@bogazdagezi.net

HABERİMİZE ABONE OL

HAKKIMIZDA

İstanbul boğazı'nda kişilere ve gruplara özel olarak, Bir çok ihtiyaca uygun tekne ve yatlarımız ile yemekli yada yemeksiz boğaz turu organizasyonu hizmeti sunmaktayız.

© Copyright 2017 Bogazdagezi.NET Tüm Hakları Saklıdır.