rnek Resim

YAT KİRALAMA

ADRES

İstinye Mahallesi Samanyolu Sokak NO:11
SARIYER / İSTANBUL

ÇALIŞMA SAATERİMİZ

10:00 - 22:00
Cuma 12:00 - 14:00 arası kapalı

E-POSTA

info@bogazdagezi.net

0212 277 41 44

Yat kiralama hizmetimiz’den faydalanarak, Şehrimizi ziyaret için gelen yerli ve yabancı turist misafirlerinize keyifli saatler yaşatabiliriz. Sizin yapmanız gereken tek şey kiralık yatlarımız ile dilediğiniz gün ve saatlerde boğaza çıkarak, Misafirleriniz ile birlikte arkanıza yaslanıp günün yorgunluğunu atmak, Eşsiz güzelliğe sahip Boğaz manzarasını seyretmek olacak. Her kişi sayısına ve her bütçeye uygun kiralama alternatifleri ve Günlük, Saatlik veya Konaklamalı kiralama seçenekleriyle bir çok olanak sunuyoruz. Rotamız; Boğaziçi ve Adalar ile sınırlıdır. Kiralama süresi boyunca yatlarımız önceden belirlenen rotalar üzerinde seyir halinde olacaktır. Sevdiğiniz kişiyle yada sevdiklerinizle beraber tarihe şahitlik edin. Seyir esnasında anılarınızı süsleyecek o kadar çok fotoğraf karesi yakalayacaksınız ki, Aynı zaman’da Boğaz’ın sembolü olan martılara ekmek parçaları atarken yaşayacağınız mutluluk kelimelerle tarif edilemez. Akşam turları’da rengarenk köprülerin altından geçerken dilek tutmayı unutmayın.

 

SAATLİK YAT KİRALAMA

 

Saatlik yat kiralama’da minimum (en az) kiralama süresi 2 saattir. Tercihinize göre 3-4-5 saatlik kiralama’da yapabilirsiniz. Minimum kiralama yapanlar için (Bebek, İstinye, Arnavutköy, Kuruçeşme, Kuleli, Beykoz) iskelelerin’den başlangıç yapılır. Farklı iskelelerden yolcu alımı yapılması durumunda, Mesafe tespiti yapılarak ek ücret talep edilir. Seyir esnasında çay, kahve, su, cips ve çerez ikramı yapılır. Yatlarımız kiralama süresi boyunca Boğaziçi’de seyir halinde olacaktır. Seyir rotamız; Kısa tur programları’da iki köprü arasında geçmekte. Uzun tur programları’da Boğaziçi bir baştan diğer başa kıyı kıyı seyir edilecek.

 

GÜNLÜK YAT KİRALAMA

 
Günlük yat kiralama’da güne erken başlarız. Romatız; Boğaziçi (3. Köprü altında) veya Adalara doğru ilerleyecek. Tur programımız 10:00’da başlıyor, Akşam üzeri 18:00 ‘da başladığı iskelede bitiyor. Günlük yat kiralama turları’da kahvaltı ve öğle yemeği servisi yapılır. Kahvaltı + Öğle yemeği fiyatı kişi başı 100 TL ‘dır. Kendi yiyecek ve içeceklerinizi aynı şekilde getirebilir, Barbekü ve servis takımlarımızı kullanabilir siniz. Menü fiyatları yat kirasına dahil değildir. Günlük yat kiralama fiyatları kişi sayısına göre değişiklik gösterdiğinden bizlerle iletişime geçerek günlük yat kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Günlük yat kiralamak için kişi sayınızın önemi yok, Her kişi sayısına uygun tekne ve yatlarımız mevcut. Çocuklu aileler için veya üst değiştirmek, dinlenmek için kabinler kullanılabilir. Günlük tur programları’da limitsiz alkollü içecek servisi yapmıyoruz. Kendi alkollü içeceklerinizi dışarıdan getirebilirsiniz.

 

KONAKLAMALI YAT KİRALAMA

 
Konaklamalı tur programlarımız, Lüks ve Mega yatlarımız’da yapılmakta. 5 Yıldızlı konforu seven misafirlerimiz için harika bir deneyim olacaktır. İstediğiniz saatte ve dilediğiniz her yerden sizleri alıp, Kısa bir boğaz turu ardından kaptanımızın sizlere önerisiyle ve sizlerin tercihine göre, Boğaziçi veya Adalar civarında yatımız demir atacaktır. Deniz kokusu ve martıların sesiyle güne erken başlayacaksınız. Damak tadına hitap eden lezzetli kahvaltı menümüz güne enerjik başlamanızı sağlayacak. Yatlarımız’da 1 Büyük Master Kabin, 2 Çocuk kabini bulunuyor. Konaklama fiyatları tercih yapacağınız yat modeline göre değişiklik gösteriyor. Doğru fiyatlar ve size uygun seçenekleri bizlerle iletişim kurarak öğrenebilirsiniz. Yat kiralama hizmetinden faydalanarak doğum günleri, evlenme teklifi, evlilik yıl dönümü, mehtap turları ve kahvaltı turları gibi bir çok özel programlar yapabilirsiniz.

 

YEME & İÇME FİYATLARI

 
Yemek menüsü tercih etmeniz durumunda, Yat kirası hariç kişi başı menü ücreti talep edilir. Dışarıdan kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirebilir, Yada alkolsüz menü talep edip alkollü içeceklerinizi dışarıdan getirebilirsiniz. Yatlarımız’da servis takımları fazlasıyla mevcut. Set menüler önceden bildirilmesi durumunda seçmeli yapılır. İsteyen karışık ızgara, İsteyen balık ızgara tercihi yapabilir. Fiyatlarda değişiklik yapılmaz. Alkolsüz set menü fiyatımız kişi başı 70 TL, Alkollü set menü fiyatımız 150 TL ‘dır.

ADRESİMİZ

  İstinye Mahallesi Samanyolu Sokak NO:11 SARIYER / İSTANBUL

   Telefon: +90 212 277 41 44

   Mobil: +90 533 211 33 90

   Mail: info@bogazdagezi.net

HABERİMİZE ABONE OL

HAKKIMIZDA

İstanbul boğazı'nda kişilere ve gruplara özel olarak, Bir çok ihtiyaca uygun tekne ve yatlarımız ile yemekli yada yemeksiz boğaz turu organizasyonu hizmeti sunmaktayız.

© Copyright 2017 Bogazdagezi.NET Tüm Hakları Saklıdır.