Yat Kiralama

Yat kiralama hizmetimizden faydalanarak şehrimizi ziyarete gelen yerli ve yabancı misafirlerinize, İstanbul boğazı’nın eşsiz güzelliği karşısında keyifli saatler yaşatabilirsiniz. Sizin yapmanız gereken önceden rezervasyon yaparak, yerinizi ayırtın ve gezi günü sadece arkanıza yaslanıp günün keyfini çıkartmak olacak. Her kişi sayısına uygun kiralık yatlarımız ile dilediğiniz gün ve saatlerde ister saatlik kiralama, ister günlük kiralama, isterseniz de konaklama imkanları sunmaktayız. Yat kiralama hizmetimiz kişilere ve gruplara özeldir. Dışarıdan herhangi kişiler tekne ve yatlarımızda yapılacak tur programlarına dahil olamazlar. Kiralama süreniz boyunca 1 kaptan ve 1 servis personeli sizlere eşlik edecekler. Kiralama süreniz boyunca sürekli seyir yapacak olan yatlarımız tarihi İstanbul boğazını bir baştan diğer başa her iki yakayı kıyı kıyı gezinti yapacaktır.

Saatlik Yat Kiralama

Saatlik yat kiralama ‘da minimum(en az) kiralama süresi 2 saattir. İsteğinize göre 3, 4 yada 5 saatlik kiralamalar mümkün. Tur saatlerini sizler belirlemekte siniz. Dışarıdan kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirebilir yada lezzet uzmanlarımızın hazırladığı fix menüleri önceden bildirmek şartıyla talep edebilirsiniz. Minimum saatlik yat kiralama yapılması durumunda başlangıç ve bitiş için önceden belirlenen iskeleler tercih edilir. Farklı iskelelerden yolcu alımı yapılması durumunda ek ücretler talep edilebilir. 2 Saatlik kısa tur programları’da Avrupa yakası(İstinye iskelesi, Bebek parkı), Anadolu yakası(Beykoz iskelesi, Kuleli askeri lisesi önü) iskeleleri tercih edilir.

Günlük Yat Kiralama

Günlük yat kiralama ’da güne erken başlıyoruz. 10:00 ‘da başlayan tur programımız, Akşam üzeri 18:00 ‘da bitiyor.
Günlük kiralama hizmetimizden faydalanarak ailenizle, arkadaşlarınızla yada sevdiklerinizle birlikte yüzme programları yapabilir yada şehrin gürültüsünden uzaklarda sessizlik, huzur ve rahatlamanın keyfini yaşayın. Tekne ve yatlarımız demirlenen koylarda kıyıya yanaşamaz. Kıyıya yakın, En fazla 2 metre derinlikte demirliyoruz. Yüzme yapılacak yerin akıntısız ve temiz olması kaptanlarımız tarafından kontrol edilir. Tekne ve yatlarımız da çocuk emzirme odaları, giyinme kabinleri, tatlı su duş, açık ve kapalı alanlar, güneşlenme alanları bulunuyor. Günlük kiralamalar ‘da alkollü içecek servisi yapmıyoruz. Dışarıdan kendi alkollü içeceklerinizi getirebilirsiniz.

Konaklamalı Yat Kiralama

Konaklamalı yat kiralama programları lüks ve mega yatlarımız da yapılmakta. Konaklama yapacak misafirlerin rahat edebilecekleri konforlu yatlarımız tercih edilmekte. Konaklama yapılacak yatlarımız’da 1 çift kişilik master kabin, 2 tek kişilik master kabinler mevcut. Kabinler de klima, wc ve duşlar mevcut. Konaklamalı yat kiralama programları’da güne martı sesleri ve deniz kokusuyla başlayacaksınız. Damak tadınıza hitap eden lezzetli kahvaltı menümüz güne enerjik başlamanızı sağlayacak. Konaklamalı tur programlarımız 24 saat sürmekte, Günlük 4 saat seyir hakkınız bulunmakta. Konaklama için Boğaziçi veya Adalar tercih edilir.

Yeme & İçme Fiyatları

Yemek menüsü tercih etmeniz durumunda, Yat kirası hariç kişi başı menü ücreti talep edilir. Dışarıdan kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirebilir, Yada alkolsüz menü talep edip alkollü içeceklerinizi dışarıdan getirebilirsiniz. Yatlarımız’da servis takımları fazlasıyla mevcut. Set menüler önceden bildirilmesi durumunda seçmeli yapılır. İsteyen karışık ızgara, İsteyen balık ızgara tercihi yapabilir. Fiyatlarda değişiklik yapılmaz. Alkolsüz set menü fiyatımız kişi başı 100 TL, Alkollü set menü fiyatımız 170 TL ‘dır.

0212 277 41 44 info@bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp