logo
Facebook İcon Twitter İcon İnstagram İcon Google Plus İcon Sosyal Medya
Hesaplarımız..
Tekne Düğünü
HER ŞEY DAHİL
DÜĞÜN PAKETİ

DÜĞÜN PAKETİ

düğün

Sonsuz mutluluğu arzulayarak yürümeye başladıkları bu yolda tüm çiftlerin tek isteği, her gün bir birlerini daha çok severek, birbirlerine sımsıkı bağlanmak ve sağlıklı hayırlı bir ömrün sırrını beraber çözmeye çalışırlar. Bir olmak için birleştirdikleri ellerini bir nikâhla mühürlemek isteyen çiftlerimize bir elde biz uzatıyoruz. Siz sadece huzuru keşfedin. Kaptanlarımız, garsonlarımız ve teknemiz bugün sizin emrinize amade. Düğün paketi den faydalanmak için katılımcı sayısının en az 100 kişi olması gerekmekte. Düğün paketi içeriği ve tüm detayları sıralanmıştır.

* Tekne ve Sandalye Süsleme: Teknemizin dış kısmı Beyaz, Kırmızı, Pembe veya Mavi renkli tüllerle süslenmekte. Sandalyeler giydirilerek renkli tüllerle kurdele süsleme yapılmakta.

* Şamdan ve Çiçek Aranjman Yemek masaları ve kokteyl masalarında konsepte uygun canlı masa çiçeği ve şamdanlarla güzelleştirilir.

* Fotoğraf ve Video Çekimleri: Organizasyon saatleri boyunca 1 Video CD ücretsiz, 2. Cd isteyenler 250 TL ek ödeme yapmakta. Fotoğraflar teknemizde baskı yapılarak düğün sahibine 30 adet fotoğraf ücretsiz verilir, Misafirlere 10 TL ücretle satış yapılır.

* DJ Performansı: Ortamın tozunu attırmak isteyenler için eğlence uzmanlarımız sizlere her tarz müzik ziyafeti sunmaktadır.

* Canlı Müzik: Misafirlerinizin keyifli anlar geçirmeleri adına fasıl ve gitar gruplarımız en iyi performanslarını sergileyerek hem söyleyecek hem söyletecek.

* Barbekü Menüsü: Damak tadına hitap eden lezzet uzmanlarımız tüm hünerlerini sergileyerek tadına bakmaya doyamayacağınız lezzetler sunacaktır.

tekne düğünleri

Menü dağılımı hazır kokteyl ile başlanır, başlangıç tabağı, ana menü, ara sıcak, meyve tabağı olarak devam eder. Alkollü ve soft içecekler her zaman servis edilebilmektedir. Gönderdiğimiz katalogdan seçilen pastanın şekli kat sayısı vs ekstra hizmettir ve düğün paketinin içine dahil değildir. Çiftin belirlediği bir zamanda İstanbul boğazında hafif hafif süzülen teknenizde evli olarak bir birinize ilk pastanızı yedirebilirsiniz.

Her şey dâhil programının yanında ekstra yapılan hizmetlerden ücret alınmaktadır. Oryantal gösterimi, havai fişek atışları, dilek feneri uçurma projeksiyon kiralanması gibi. Hayal ettiğiniz tekne düğün paketinde gelinlerimizin veya damatlarımızın özel olarak yapılmasını istediği bir gösteri veya farklı düşüncede istedikleri bir fikirleri varsa onlara gerekli ortamı hazırlayarak unutulmaz bir düğün fırsatı sunabiliriz.

tırnak işareti

Hayallerinizin de ötesinde bir düğün planlaması sunuyoruz.. Her şey dahil düğün paketi misafirlerinize unutulmaz bir düğün gecesi yaşatacak.