Yatta Doğum Günü Fiyatları

Paylaş:
Puanlayın:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Yatta doğum günü fiyatları 2 kişiye özeldir. 2 Saatlik yat gezisi, havai fişek atışları, lazer şovu, fotoğraf/video çekimleri, uçan balonlar ve balon süslemeleri kapsayan her şey dahil fiyatlar olarak sunulmuştur. Organizasyon saatleri müşteri tarafından belirlenir. Yatta doğum günü fiyatı standart kiralama süresine göre 2 saat olarak belirlenmiştir. İsteğe göre rezervasyon esnasında ek ücretle kiralama süresi uzatılabilir. Organizasyon saatleri boyunca 1 kaptan, 1 kaptan yardımcısı ve 1 servis personeli sizlere hizmet vermekte. Gezi süresi boyunca yatlarımız Boğaziçi’de seyir halinde olacak. Yatlarımız’da profesyonel ses sistemleri bulunuyor. En güzel anlarınız için şarkı listesi hazırlayıp bize ulaştırın!. Yatta doğum günü sürprizleri hatıralarla anımsayacağınız, bir yenisini tekrarlamak için aylar ve günleri sayacağınız kadar özel olacak. Keyif almanız için tüm imkanlarını kullanacak olan ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızla anında ilgilenecektir. Sevdiklerinize yatta doğum günü sürprizi yaparak kendisini fazlasıyla özel hissettirin.

Senaryolu doğum günü sürprizi yatımızın bağlı olduğu marinada yürüyüş yaparken, ekibimiz sizleri farklı bahanelerle yatımızın ön kısmına davet edileceksiniz. Fotoğraflarınız çekilirken ekibimiz çok hızlı masa düzeni ve çevre düzenlemeleri hazırlayacak. Yatımızın hareket etmesiyle birlikte sizler için özel hazırlanan yatımızın arka alanına davet edileceksiniz. Profesyonel ekibimiz hatıralarınıza bir yenisini ekleyeceğiniz senaryolu video kayıtları yapmakta. Özel çekimler yapılarak kayıtlar istediğiniz arka plan müzikle montaj yapılır.

LAZERLE DOĞUM GÜNÜ KUTLAMA

16 Kelimeden oluşacak doğum günü kutlama mesajınızı 10 dk. boyunca Boğaz köprüsü altında hareketli animasyonlar kullanarak yansıtıyoruz. Volkan püskürtme şovu ile başlayan lazer gösterisi, önceden hazırlayacağınız maksimum 16-17 kelimelik doğum günü mesajınız kelime kelime yansıtılmakta. Kutlama mesajının sonunda isimleriniz yansıtılır. Lazer şovu esnasında fotoğraf ve video çekimleriyle bu anı ölümsüzleştirin. Lazerle doğum günü kutlama Boğaziçi veya Fsm köprüsü altında hava karardıktan sonra gerçekleşir. Farklı ülkeler ve şehirlerde yaşayan sevdiklerinize doğum günlerinde lazerle kutlama mesajı siz yokken ekibimiz tarafından kayıt alınarak tarafınıza ulaştırılır.

HAVAİ FİŞEK ATIŞLARI

Havai fişek atışları pasta kesimi esnasında geri sayımla birlikte, Karadaki ekibimiz tarafından pasta gelmesiyle beraber havai fişek atışları yaparak pasta kesim anını görsel şova dönüştürüyoruz. Havai fişek atışları karada uygun yerlerden yapılır. Yatımızın açık alanına davet edilerek, Fotoğraflar çekilirken servis ekibimiz mum ve maytapla süslenen pastayı getirdiği anda havai fişek atışları gerçekleşir.

BALON SÜSLEMELER

Doğum günlerini en iyi temsil eden her zaman balonlar olmuştur. Doğum günü sürprizi yapacağınız kişinin yaş grubu kaç olursa olsun organizasyon ekibimiz sizlere en iyi fikirleri sunmakta.

sürpriz paketi balon süsleme

Doğum Günü Hizmet Detayları

 • Fiyatlarımız 2 kişiliktir, 3. ve 4. katılacak kişilerden +100 ₺ (kişi başı) menü ücreti alınır.
 • Yemek menüleri de limitsiz alkolsüz soft içecek servisi yapılır. Alkollü yemek menüsü istenmesi halinde +200 ₺ fiyata sonradan ilave edilir.
 • Alkollü içecekler limitsiz değildir. Önceden belirlemek şartıyla (Yeni rakı, Şampanya, Kırmızı ve Beyaz Şarap) şişe açılır.
 • Dışarıdan kendi alkollü içeceklerinizi getirebilirsiniz.
 • Sürpriz paketlerine doğum günü pastası dahil değildir. Rezervasyon esnasında pasta siparişi verebilir yada yanınızda getirebilirsiniz.
 • Fotoğraf – video çekimleri profesyonel fotoğrafçılar tarafından yapılır. Gezi sonunda resim ve videolar we-transfer ile en iyi çözünürlükte mail adresinize anında gönderilir.
 • Balon süslemeler önceden belirleyeceğiniz renkler kullanılarak, Yatın tüm çevresi süslenip, 10 adet uçan balon uygun yerlere dekore edilir. Fiyata ek olarak folyo harf ve rakam balon siparişi alıyoruz. Harf – Rakam uçan balon adet fiyatı 50 ₺.
 • Yatlarımız da ses sistemleri mevcut. Cd, Flash bellek, Usb telefon bağlantısı yapılabilir. Fiyata ek olarak KEMANCI 400 ₺GITARIST 400 ₺ ilave ücretle organizasyona dahil olabilir.
 • Yaz  sezonları rezervasyon yoğunluğu sebebiyle, Hafta sonu yapılacak organizasyonlar için rezervasyon işlemlerini 2 hafta öncesinde yapmanız tavsiye olunur.
 • Yatlarımız yazlık/kışlık dekore edildiğinden yağmurlu ve soğuk havalarda yatlarımızın açık olan kısımları kapatılarak yağmur ve soğuklardan korunuluyor.
 • Rezervasyon saatleri sizler tarafından belirlenmekte, Rezervasyon saatleri de önceden belirlenen iskelede olmalısınız. 5-10 dk. gecikmeler telafi edilebilir. Daha uzun süreli gecikmelerde süreniz anlaşma yapılan saatler içerisinde başlayacaktır.
 • Teknik arızalar durumunda önceden haber verilerek organizasyon aynı özellikte farklı yatlarımız da düzenlenebilir. Bu durum sizlere önceden haber verilerek, Hiç bir şekilde mağduriyet olmadan sorun giderilir.
 • Rezervasyon iptali yapılamaz. Rezervasyon iptal edilmesi durumunda geçerli mazeretler olmadığı sürece kaparo iadesi yapılamaz.
 • Yemek menüsü seçimi organizasyon tarihine 1 gün kala belirlenir. Et menü veya Balık menü seçimi yapabilirsiniz. Sayfa linklerine tıklayarak menü detaylarını inceleyin.
 • Sürpriz paketleri haricinde daha sade organizasyon düşünürseniz yat kiralama hizmetimizi inceleyin.
 • Başlangıç ve bitiş için iskeleler; Avrupa yakası(Bebek parkı), Anadolu yakası(Kuleli askeri lisesi önü).
sürpriz paketi uçan balonlar

Yatta Doğum Günü Fiyatı

YATLAR SÜRPRİZ 1 SÜRPRİZ 2 SÜRPRİZ 3 SÜRPRİZ 4
MEGA YAT 1  2500 TL  2750 TL 3250 TL 3600 TL
LUKS YAT 2 1400 TL 1650 TL 2150 TL 2450 TL
LUKS YAT 3 1600 TL 1850 TL 2350 TL 2650 TL
LUKS YAT 4 1300 TL 1550 TL 2000 TL 2300 TL
EKO YAT 5 1100 TL 1300 TL 1800 TL 2100 TL
EKO YAT 6 1000 TL 1250 TL 1750 TL 2000 TL
LUKS YAT 7 1300 TL 1500 TL 2000 TL 2300 TL
LUKS YAT 8 1200 TL 1400 TL 1900 TL 2200 TL
EKO YAT 9 1100 TL 1350 TL 1850 TL 2100 TL
EKO YAT 10 1100 TL 1350 TL 1850 TL 2100 TL

 

Fiyata Dahil Paket Detayları

Sürpriz Paketi 1 

2 Saatlik yat gezisi, 2 Kişilik alkolsüz yemek menüsü (karışık ızgara veya balık menü), Romantik masa süslemeleri, Fotoğraf ve video çekimleri

Sürpriz Paketi 2

2 Saatlik yat gezisi, 2 Kişilik alkolsüz yemek menüsü (karışık ızgara veya balık menü), Romantik masa süslemeleri, Fotoğraf ve video çekimleri, Havai fişek atışları (40 atış)

Sürpriz Paketi 3

2 Saatlik yat gezisi, 2 Kişilik alkolsüz yemek menüsü (karışık ızgara veya balık menü), Romantik masa süslemeleri, Fotoğraf ve video çekimleri, Havai fişek atışları (40 atış), Lazerle doğum günü kutlama

Sürpriz Paketi 4

2 Saatlik yat gezisi, 2 Kişilik alkolsüz yemek menüsü (karışık ızgara veya balık menü), Romantik masa süslemeleri, Fotoğraf ve video çekimleri, Havai fişek atışları (40 atış), Lazerle doğum günü kutlama, Balon süslemeler ve uçan balonlar (renk seçimi yapılır)

Diğer hizmetler Bunları da yapıyoruz Tümünü gör
Teknede Düğün Fiyatları
Teknede Düğün Fiyatları

Teknede düğün fiyatları 100 kişiden 600 kişiye kadar yapılacak düğün, nişan, kına gecesi ve nikah sonrası eğlence...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Yatta Evlilik Teklifi Fiyatları
Yatta Evlilik Teklifi Fiyatları

Evlilik teklifi fiyatları tercih yapacağınız yat modeli, kiralama süresi ve ekstra tercihlerinize göre değişir. Yat fiyatları en...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Yat Kiralama Fiyatları
Yat Kiralama Fiyatları

Yat kiralama fiyatları en uygun saatlik 350 TL ile tercih yapılan yat modeline göre 1500 TL’dır. En...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Teknede Mezuniyet Fiyatları
Teknede Mezuniyet Fiyatları

Teknede mezuniyet fiyatları kişi sayısına göre yat ve tekneler olarak yazılıdır. Mezuniyet balosu fiyatları 4 saatlik tur...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Referanslarımız
0533 211 33 90 info(at)bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp