Teknede Yılbaşı Partisi

2019 yılbaşı partisi Mantığınızda ki ses “Hadi o zaman, ne duruyoruz? Yürü o zaman, ne bekliyoruz?” şeklinde ritim tutmuş yerinde duramıyor mu? E size daha ne lazım? Mantığınız ve kalbiniz çoktan kavga etmeye başlamış bile. Sizin çoktan Teknede yılbaşı partisi’ne adınızı yazdırmış olmanız gerekir. Öyle bir havaya girmiş ki ruhunuz… Biletler tükenmeden yerinizi ayırtıp bu partiyi kaçırmamalısınız. Kendi dostlarınızdan oluşan özel gruplarla birlikte “ruhunuzun özgür kaldığı ve kanatlanıp uçmak istediği” bir partinin sınırlarını zorlamaya hazır mısınız? Eğlence başlıyor… İstanbul’un en büyük ve en eğlenceli yılbaşı partisi işte budur! dedirtecek bir programla start alıyor.

“Bu partide duyulacak o kadar çok ses var ki, Size en çok ilham veren o seslerin ötesindeki tutku olacak.” sloganıyla düzenlediğimiz 2011 yılbaşı partisi, Türkiye’nin bir çok ilinden ve Dünya’nın her yerinden katılım gösteren konuklarımız, İstanbul da ilk defa bizim tarafımızdan organize edilen yılbaşında tekne partisi büyük ilgi görmüştür.

2019 Yılbaşı partisi gecesi bir yanınızda Avrupa diğer yanınızda Asya iki kıta arasında boğaz köprülerinin rengarenk ışıkları altında 3 katlı lüx teknemizde yılbaşı gecesi eğlencenin uç noktalarına kadar çıkın. Geceye damgasını vuracak etkinliklerimiz Dj performansları, Karaoke, Danscı kızlar, ICE SHOUT(Türkiye de ilk), Sürpriz hediyeler ve dahası…

Eğlencenin dozu servis edilen alkollü veya alkolsüz içeceklerle biraz daha artmakta, dans ve oryantal gösterileriyle daha da coşmuş bir halde olacaksınız. Meyve, cips, çerez, sıcak ve soğuk kanepe çeşitleri loca ve bistro masalarda hazır olarak bulunmakta. 2019 Yılbaşı partisi gecesi elit bir ortam planlayan parti ekibimiz tüm imkanlarını ve tecrübelerine dayanarak en iyisi olmayı hedeflemekte. Teknede yılbaşı partisi davetine katılım gösterecek olan gruplarda bay/bayan sayısı eşit olmalıdır, Damsız girişler kabul edilemez. Davetli listesi isim kontrol yapılarak alınır bu konuda yardım ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz. Davetliler güvenlik kontrolünde tekneye alınacak, 18 Yaşından küçükler bu tur programına dahil olamayacak.

FİYATLAR

Fiyatlar ve tüm etkinlik detayları 15 Kasım 2017 tarihinde sayfamızda yayınlanacaktır. Resmi facebook sayfamız (İstanbul Yılbaşı Partileri), Sayfamızda yayınlanan resimler’i farklı sitelerde gördüğünüz’de itimat etmeyiniz. www.bogazdagezi.net adı altında olmayan sosyal medya tarzı sitelerin bizlerle alakası yoktur.

Kişilere ve Gruplara Özel Yılbaşı Programları

Yılbaşı gecesi kalabalıktan sıkılan, kendi arkadaş çevreniz veya iş arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek isteyenlere özel yat kiralama hizmetimiz sayesinde 2019 yılbaşı gecesi kişi sayınız kaç olursa olsun her kişi sayısına uygun tekne ve yatlarımız da kutlayın.

0533 211 33 90 info(at)bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp