2024 yılbaşı partisi Mantığınızda ki ses “Hadi o zaman, ne duruyoruz? Yürü o zaman, ne bekliyoruz?” şeklinde ritim tutmuş yerinde duramıyor mu? E size daha ne lazım? Mantığınız ve kalbiniz çoktan kavga etmeye başlamış bile. Sizin çoktan Teknede yılbaşı partisi’ne adınızı yazdırmış olmanız gerekir. Öyle bir havaya girmiş ki ruhunuz.. Biletler tükenmeden yerinizi ayırtıp bu partiyi kaçırmamalısınız. Kendi dostlarınızdan oluşan özel gruplarla birlikte “ruhunuzun özgür kaldığı ve kanatlanıp uçmak istediği” bir partinin sınırlarını zorlamaya hazır mısınız? Eğlence başlıyor… İstanbul’un en büyük ve en eğlenceli yılbaşı partisi işte budur! dedirtecek bir programla start alıyor. “Bu partide duyulacak o kadar çok ses var ki, Size en çok ilham veren o seslerin ötesindeki tutku olacak.” sloganıyla düzenlediğimiz 2011 yılbaşı partisi, Türkiye’nin bir çok ilinden ve Dünya’nın her yerinden katılım gösteren konuklarımız, İstanbul da ilk defa bizim tarafımızdan organize edilen yılbaşında tekne partisi büyük ilgi görmüştür. 2024 Yılbaşı partisi gecesi bir yanınızda Avrupa diğer yanınızda Asya iki kıta arasında boğaz köprülerinin rengarenk ışıkları altında 3 katlı lüx teknemizde yılbaşı gecesi eğlencenin uç noktalarına kadar çıkın. Geceye damgasını vuracak etkinliklerimiz Dj performansları, Karaoke, Dans gösterileri, ICE SHOUT (Türkiye de ilk), Sürpriz hediyeler ve dahası..

Teknede Yılbaşı Eğlencesi

Eğlencenin dozu servis edilen alkollü veya alkolsüz içeceklerle biraz daha artmakta, dans ve oryantal gösterileriyle daha da coşmuş bir halde olacaksınız. Meyve, cips, çerez, sıcak ve soğuk kanepe çeşitleri loca ve bistro masalarda hazır olarak bulunmakta. 2024 Yılbaşı partisi gecesi elit bir ortam planlayan parti ekibimiz tüm imkanlarını ve tecrübelerine dayanarak en iyisi olmayı hedeflemekte. Teknede yılbaşı partisi davetine katılım gösterecek olan gruplarda bay/bayan sayısı eşit olmalıdır, Damsız girişler kabul edilemez. Davetli listesi isim kontrol yapılarak alınır bu konuda yardım ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz. Davetliler güvenlik kontrolünde tekneye alınacak, 18 Yaş ve altı küçükler bu tur programına dahil olamayacak. 2024 Yılbaşı partisinde davet teknemiz 21:00'da başlangıç yapılacak olan iskeleye yanaşarak misafirler tekneye alınacak. 22:00'da Teknemiz önceden belirlenen iskeleden hareket edecektir. Organizasyon gece saatleri 03:00'da başlangıç yapılan iskelelerde bitecektir. Teknede yılbaşı partisi fiyatları ARALIK ayı ilk haftası sitemizde yayınlanacaktır. Yılbaşı tekne partisi süresince misafirlere kokteyl ikramlar yapılacaktır. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi kesinlikle yasaktır.

Gruplara Özel Yatta Yılbaşı Partisi

Yılbaşı gecesi gruplara özel birbirinden lüks ve şık yatlarımızda aileniz, dostlarınız, iş arkadaşlarınız ile birlikte her kişi sayısına uygun tekne ve yatlar'da yılbaşı gecesi doyasıya eğleneceğiniz tur programları düzenleyebiliriz. Yılbaşı gecesi organizasyon başlangıç saatleri müşteri tarafından belirlenir. En az kiralama süresi 4 saat olmalıdır. Kiralama süresi müşterinin isteğine göre uzatılabilir. Yılbaşı organizasyonu müşterinin isteğine göre limitsiz alkollü, yemekli, kokteyl ikramlar şirketimiz tarafından karşılanabilir veya kendi ikramlarını kendisi sağlayabilir. Özel yılbaşı kutlamaları'da organizasyona dışarıdan başka kişiler yada gruplar dahil olamazlar. Tekne ve yatlarda yapılacak özel yılbaşı partisi organizasyonu kişilere ve gruplara özeldir. Yılbaşı partisi süresince tekne ve yatlarımız Boğaziçi'de seyir halinde olacak. Asya ve Avrupa yakası kıyılarında seyreden tekne ve yatlarımız'da yılbaşı gecesi keyifli zaman geçirip doyasıya eğleneceksiniz. Tekne ve yatlarımız'da profesyonel ses sistemleri bulunuyor. Müşteri isterse dışarıdan kendisi DJ çağırabilir veya şirketimizden talep edebilir.

Yatta Yılbaşı Partisi Fiyatları

Yatta yılbaşı partisi fiyatları 2 kişiden 20 kişiye kadar kişilere ve gruplara özel olarak belirlenmiştir. Fiyatlara; 5 Saat yat gezisi, limitsiz meşrubat servisi dahil edilmiştir. Yiyecek ve alkollü içecekler fiyata dahil değildir. Yemek menüsü kişi başı 400 TL(Alkolsüz), Kokteyl menü kişi başı 350 TL(Alkolsüz) fiyata sonradan ilave edilir. Dışarıdan kendi alkollü içeceklerinizi getirebilirsiniz.
 
YATLARIMIZ FİYATLARIMIZ
 LUKS YAT 2  7000 TL
 LUKS YAT 4  5000 TL
 EKO. YAT 8  4500 TL

İlginizi Çekebilecek Hizmetler

2024 Yılbaşı gecesi canlı müzik gruplarımız misafirlerimize doyasıya eğleneceğiniz sazlı, sözlü bol eğlenceli ortam hazırlayacak. Canlı müzik grupları organizasyon süresi boyunca hazır bekliyor olacak. Oryantal, dans grupları 2 saatlik program yapmakta. Canlı müzik grupları tercihinize göre; Fasıl, Gitar, Tulum, Kemençe, Orkestra seçimi yapılabilir.
Size Özel Hizmetlerimiz
Yatta Doğum Günü
Yüzme Turları
Yemekli Boğaz Turu

Misafirlerimiz Ne Dedi?

14 Müşteri Yorumu

Copyright @ 2023 All rights reserved.