EVLİLİK TEKLİFİ KAMPANYALI PAKET

Evlenme teklifi %12 indirimli her şey dahil erken rezervasyon kampanyası.

Ekonomik bütçeli yatlarımız’da sevdiğiniz bayana sürpriz evlilik teklifi yapabilirsiniz. Evlilik teklifi kampanya fiyatlarımıza her şey dahildir. Kampanya fiyatları haricinde ekstra ödemeler yoktur. Evlilik teklifi erken rezervasyon indirimi 10 Haziran 2020 tarihine kadar geçerlidir. Evlilik teklifi erken rezervasyon indirimi en geç 20 gün önceden yapılacak erken rezervasyon’da geçerli olacaktır. Boğaz turu eşliğinde sürecek olan evlilik teklifi programı 2 saat sürecektir. Organizasyon saatleri müşteri tarafından belirlenmekte. Havanın karardığı saatler tercih edilmelidir. Başlangıç için her iki yakadan yolcu alımları yapılır. Başlangıç saatinden 15 dk. sonra yemek servisi başlayacak, yemek menüsü(karışık ızgara – balık ızgara) seçmelidir. Yemeğinizi yerken en çok sevdiğiniz şarkıları çalarak keyifli boğaz gezintisi yapacağız. Yata biniş ve iniş anınıza kadar organizasyon saatleri içerisinde geçireceğiniz her sürede fotoğrafçı ekibimiz sizlerle yakından ilgilenmekte. Yemek sonrası yatımız Boğaz köprüsü altında lazerli evlenme teklifi için hazır bekliyor olacak. Önceden göndereceğiniz 17 kelimeden oluşan evlilik teklifi sözünüzü Boğaz köprüsü altında 10 dk. sürecek volkan püskürtme şovuyla birlikte yansıtacağız. Evlilik teklifi sonrası kısa boğaz turu ardından programımız başlangıç yapılan iskelede bitecektir. Program bitişi Boğaziçi’deki iskelesi olan otel, cafe, bar ve restoranlarda yapılabilir.

İNDİRİMLİ KAMPANYA FİYATI

İNDİRİMLİ KAMPANYA DETAYLARI

Evlilik teklifi indirimli paket 2 kişiye özeldir, katılacak olan (+) kişilerden ek olarak +100 TL menü ücreti alınır. İndirimli pakete dahil olan yatımız fiyat listesi üzerinde EKO YAT 9 belirlenmiştir. Fiyat listesi üzerinde yat numarasına tıklayarak fiyata dahil yatımızın resimleri, teknik bilgileri gibi detaylarını görebilirsiniz. Yat içerisinde bilgimiz dışında konfeti patlatmak, meşale yakmak, havai fişek atmak yasaktır. Organizasyon saatleri içerisinde çekilen resim ve videolar 2 iş günü içerisinde mail adresinize gönderilir. Organizasyon sonunda e-mail adresinizi ekibimize iletiniz. Çiçek buketi Nar Flowers’da özenle hazırlanmaktadır. Masa süslemeleri renk seçimi ve kullanılacak malzemeler ekibimiz tarafından seçilerek özenle hazırlanır. Yemek menüleri’de alkollü içecek yoktur, müşteri isterse kendi alkollü içeceğini yanında getirebilir.

Fiyata dahil detaylar şunlardır;

 • 2 Saatlik yat gezisi (Saatler müşteri tarafından belirlenir)
 • 2 Kişilik yemek menüsü (Karışık ızgara veya Balık ızgara – Seçmeli)
 • Romantik masa süslemeleri (Seçmeli değildir)
 • Fotoğraf ve video çekimleri
 • Çiçek buketi (Kırmızı gül, Beyaz gül)
 • Lazerli evlilik teklifi (Volkan püskürtme şovu dahil)

Yemek menüsü detayları için; https://www.bogazdagezi.net/yemek-menusu/ sayfa linkine tıklayınız.

Rezervasyon saatleri müşteri tarafından belirlenir, rezervasyon yapılan saatler sonradan değiştirilemez. Konuklar rezervasyon saatlerine 10 dk. kala, önceden belirlenen iskelede hazır bulunmalıdır. Geç kalma durumunda geç kalınan zaman rezervasyon saatinden kısıtlanır. Yaz sezonu yoğunluğu sebebiyle rezervasyon saatleriniz önceden bilgi verilmek şartıyla değiştirilebilir. Rezervasyon için kaparo işlemleri yapılır, kalan ödeme gezi sonunda nakit elden teslim edilir. Rezervasyon iptali durumunda kaparo iadesi yapılmaz. Kaparo ödemesi gönderilmeyen opsiyonlar geçersizdir.

Ekstra alınabilecek hizmetler şunlardır;

 • Evlilik teklifi esnasında boğaz köprüsü altında denizden havai fişek atışları (80 atış) – 1750 TL
 • Evlilik teklifi sonrası karadan havai fişek atışları (40 atış) – 250 TL
 • Evlenme teklifi özel Video klip yapımı – 250 TL
 • Yat içerisinde kalp balon süslemeler, 10 adet kırmızı kalp uçan balon, 2 adet helyumlu harf balonlar – 400 TL
 • Kalpli hediye kutusu (gül yaprakları dolu) – 100 TL
 • VIP araç ile yatın bağlı olduğu limana gidiş/dönüş transfer – 500 TL
 • Karşılama esnasında kırmızı halı üzerinde yürüme, 6 adet volkan püskürtme şovu – 200 TL
 • Kırmızı kalp pasta, resimli pasta, hamur pasta – 150 TL

Ekstra alınabilecek hizmetler paket fiyatına dahil değildir, tercihe göre ekstra hizmetler fiyata sonradan ilave edilir. VIP araç transferi Avrupa yakası Boğaziçi çevresinde bulunan otellerden yapılır. Farklı yerlerden yolcu alımı için bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz. Evlilik teklifi esnasında havai fişek atışları; Boğaz köprüsü altında evlilik teklifi esnasında deniz üzerinde bulunduğunuz yatın haricinde 2. yattan işaretle birlikte atışlar yapılır. Evlilik teklifi sonrası karadan havai fişek atışları uygun bölgelerde ekibimiz tarafından atış yapılır.

BAŞLANGIÇ İSKELESİ

Başlangıç iskeleleri aşağıda önceden belirlenmiştir. Farklı iskeleden yolcu alımlarında mesafe tespiti yapılarak ek ücret talep edilir. İskele konumları için iskelelerin yanında bulunan bağlantıya tıklayınız.

AVRUPA YAKASI ASYA YAKASI
Bebek Sahili / Konum için tıklayınız Kuleli A. Lisesi / Konum için tıklayınız
Diğer Kampanyalarımız
KINA GECESİ KAMPANYALI PAKET

Teknede kına gecesi %10 indirimli her şey dahil erken rezervasyon kampanyası.

TEKNE DÜĞÜNÜ KAMPANYALI PAKET

2021 Yılında tekne düğünü yapacak çiftlere özel erken rezervasyon kampanyası.

MİSAFİRLERİMİZİN FOTOĞRAFLARI
ceylan bolkar surpriz evlilik teklifi
veli merve istanbul evlilik teklifi
yagmur cem lazerle evlenme teklifi
sevda cengiz bogazda evlenme teklifi
bogazda dogum gunu surprizi
yatta dogum gunu surprizli evlilik teklifi
nilay evlenme teklifi surprizi
MİSAFİRLERİMİZİN YORUMLARI

Öncelikle herşey çok memnun kaldığımı belirtmek isterim gerek ekip arkadaşlarınızdan gerek yemeklerden herşeyden çok memnun kaldık çok teşekkürler umarım tekrar bir etkinlik yapma şansım olur.

Nisa

Haftasonu ailem ile birlikte doğumgünü kutlaması için misafir olduk. Evimizde gibi hissettirdiler.Özellikle işletme sahibi Gökhan bey her isteğimize canla başla karşılık verdiler. Tekne organizasyonu için başka bir yer aramanıza gerek yok. Çok teşekkür ederiz.

Mustafa Kemal Atasoy

İyi,güzel ve hoş bir deneyim yaşamak için ideal.

Salih Peker
VİDEOLAR
Cem – Yağmur Evlenme Teklifi

Cem ve Yağmur çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Veli – Merve Evlenme Teklifi

Veli ve Merve çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Bolkar – Ceylan Evlenme Teklifi

Bolkar ve Ceylan çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Ali – Ayşegül Evlenme Teklifi

Ayşegül hanım için hazırlanan doğum günü sürprizi ile birlikte evlilik teklifi organizasyonu.

akbank logo
Mondi logosu
Darüşşafaka cemiyeti
Çokiyi Produksiyon
Google Türkiye
Yunsa
Avivasa