KINA GECESİ KAMPANYALI PAKET

Teknede kına gecesi %10 indirimli her şey dahil erken rezervasyon kampanyası.

2021 Yılı Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül ayları hafta sonu(Cumartesi – Pazar) günler yapılacak teknede kına gecesi organizasyonu her şey dahil kampanyalı paket fiyatları 2020 Kasım ayı sonuna kadar yapılacak erken rezervasyon’da geçerlidir.

Kına gecesi kampanyalı paketler minimum 100 kişi, maksimum 350 kişiye kadar belirlenmiştir. Kişi sayısında artma veya azalma durumunda fiyat listesinde belirlenen kişi sayıları üzerinden ödeme alınır. Organizasyon saatleri 4 saat sürmekte, organizasyon saatleri 4 saat olacak şekilde müşteri tarafından belirlenir. Organizasyon süresi müşterinin isteğine göre ek ücretle uzatılabilir. Davet teknelerimiz kiralama süresi boyunca 3 köprü arasında seyir halinde olacaktır. Katılımcılar organizasyon saatinden 30 dk. önceden anlaşma yapılan iskelede hazır beklemelidir. Katılım gösterecek konukların geç kalması durumunda teknelerimiz iskelelerde bekleme yapamaz. Davet teknelerimiz’de profesyonel ses sistemleri bulunuyor. Ses sisteminden ücretsiz faydalanabilir, dışarıdan canlı müzik grupları organizasyona dahil olabilir. Davet teknelerimiz 3 katlı olup, teknelerin tüm alanlarında organizasyon gerçekleşir. Havaların yağmurlu ve soğuk olması durumunda organizasyon davet teknemizin kapalı alanında gerçekleşir.

KINA GECESİ KAMPANYA FİYATI

FİYATA DAHİL DETAYLAR

Kampanyalı kına gecesi paket fiyatları kişi başı belirlenmiştir. Kampanyalı kına gecesi paket programına her şey dahil edilmiştir. Yazılı olan fiyatlar dışında müşterinin ekstra talebi olmadığı sürece ek ödemeler alınmaz. Yemek menüsü tercihi organizasyon öncesi rezervasyon esnasında karışık ızgara veya balık ızgara olarak müşteri tarafından belirlenir. Organizasyon saatleri boyunca meşrubatlar limitsiz servis yapılmakta. Fiyatlara alkollü içecekler dahil değildir, dışarıdan alkollü içecek getirmek kesinlikle yasaktır. Teknelerimiz’de kurulan barlardan ek ücretle alkollü içecek satın alabilirsiniz. Gemi önü süslemeleri(2 ayrı renk 8 tül şerit, kına gecesine hoş geldiniz pankartı, papatya balonlar) kullanılacak malzemeler de renk seçimi müşteriye aittir.

 • 4 Saat tekne gezisi
 • Limitsiz meşrubatlar
 • Yemek menüsü (Et veya balık menü)
 • Gemi önü süslemeleri
 • Kına gecesi hoş geldin pankartı
 • Dj Müzikleri

Davet teknelerimiz anlaşma yapılan saatlerde önceden belirlenen iskeleye yanaşarak yolcular teknelere davet edilir. Organizasyon davet teknemizin açık alanında kokteyl ikramlar eşliğinde başlatılır. Mini kokteyl sonrası konuklar teknemizin kapalı(restoran) alanına davet edilerek misafirlerin masalarına yerleşmesi beklenir. Gelin hanımın misafirlerine yapacağı özel konuşma sonrası teknelerimizin mutfaklarında özenle hazırlanan yemekler garson servisi ile konuklara ikram yapılmakta. Yemek sonrası davet teknemizin açık alanlarında kokteyl ikramlar misafirlere sürekli servis yapılır.

KINA GECESİ EKSTRA HİZMETLER

Kına gecesi ekstra alınabilecek hizmetler paket fiyatına dahil değildir, tercih edilen ekstra hizmetler fiyata sonradan ilave edilir. Bilgimiz dahilinde bazı ekstralar müşteri tarafından karşılanabilir. Aşağıda listelenen kına gecesi malzemeleri farklı tasarımlar ve renkler müşteri tarafından seçilebilir. Giriş tagı ve gelin yolu tagı fiyatları farklılık gösterir, modeller ve fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz. Aynı gün içerisinde sipariş verilen ekstralar hazır olmayabilir. Ekstra alınabilecek hizmetler en geç 1 ay önceden sipariş verilmelidir. Hd video kaydı en geç 1 hafta içerisinde adresinize kargo gönderilir.

 • Kına yelpaze büyük fuşya – 100 TL (adet)
 • Osmanlı tuğralı kına tepsisi – 100 TL (adet)
 • Tüylü deri gelin tefi – 50 TL (adet)
 • Kına örtüsü ve eldiveni – 100 TL (adet)
 • HD Video kaydı ve fotoğraf çekimi – 1750 TL
 • Gelin – Damat özel yatla gemiye transferi – 1500 TL

BAŞLANGIÇ İSKELELERİ

Başlangıç ve bitiş iskeleleri her iki yakadan yapılabilir, her iki yakadan yolcu alımlarında iskele konumlarının yakın olmasına dikkat ediniz. Özel iskelelerden yolcu alımlarında palamar ücreti müşteriye aittir. Her iki yakadan yolcu alımları tek konumdan yapılır, organizasyon saatleri içerisinde sürekli yanaş/dur/kalk yapılmaz. Rezervasyon saatinden 30 dk. önce davetliler anlaşma yapılan iskelede hazır olmalıdır. Yaz sezonu içerisinde iskelelerde olabilecek yoğunluk sebebiyle teknelerimiz iskelelerde bekleme yapamaz.

AVRUPA YAKASI ASYA YAKASI
İstinye İskelesi / Konum için tıklayınız Beykoz İskelesi / Konum için tıklayınız
Kabataş İskelesi / Konum için tıklayınız Beylerbeyi İskelesi / Konum için tıklayınız
Karaköy İskelesi / Konum için tıklayınız Üsküdar İskelesi / Konum için tıklayınız
Diğer Kampanyalarımız
EVLİLİK TEKLİFİ KAMPANYALI PAKET

Evlenme teklifi %12 indirimli her şey dahil erken rezervasyon kampanyası.

TEKNE DÜĞÜNÜ KAMPANYALI PAKET

2021 Yılında tekne düğünü yapacak çiftlere özel erken rezervasyon kampanyası.

MİSAFİRLERİMİZİN FOTOĞRAFLARI
ceylan bolkar surpriz evlilik teklifi
veli merve istanbul evlilik teklifi
yagmur cem lazerle evlenme teklifi
sevda cengiz bogazda evlenme teklifi
bogazda dogum gunu surprizi
yatta dogum gunu surprizli evlilik teklifi
nilay evlenme teklifi surprizi
MİSAFİRLERİMİZİN YORUMLARI

Öncelikle herşey çok memnun kaldığımı belirtmek isterim gerek ekip arkadaşlarınızdan gerek yemeklerden herşeyden çok memnun kaldık çok teşekkürler umarım tekrar bir etkinlik yapma şansım olur.

Nisa

Haftasonu ailem ile birlikte doğumgünü kutlaması için misafir olduk. Evimizde gibi hissettirdiler.Özellikle işletme sahibi Gökhan bey her isteğimize canla başla karşılık verdiler. Tekne organizasyonu için başka bir yer aramanıza gerek yok. Çok teşekkür ederiz.

Mustafa Kemal Atasoy

İyi,güzel ve hoş bir deneyim yaşamak için ideal.

Salih Peker
VİDEOLAR
Cem – Yağmur Evlenme Teklifi

Cem ve Yağmur çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Veli – Merve Evlenme Teklifi

Veli ve Merve çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Bolkar – Ceylan Evlenme Teklifi

Bolkar ve Ceylan çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Ali – Ayşegül Evlenme Teklifi

Ayşegül hanım için hazırlanan doğum günü sürprizi ile birlikte evlilik teklifi organizasyonu.

akbank logo
Mondi logosu
Darüşşafaka cemiyeti
Çokiyi Produksiyon
Google Türkiye
Yunsa
Avivasa