TEKNE DÜĞÜNÜ KAMPANYALI PAKET

2021 Yılında tekne düğünü yapacak çiftlere özel erken rezervasyon kampanyası.

Tekne düğünü kampanyalı paket 2021 yılı Haziran, Temmuz, Eylül aylarında yapılacak 300 kişilik düğün organizasyonları’da geçerlidir. Kampanya katılım şartımız 2020 yılı, kasım ayı sonuna kadar erken rezervasyon yaparak yerinizi ayırtmak olacak. Tekne düğünü 4 saat sürmekte, organizasyon saatleri müşteri tarafından belirlenir. Davet teknemiz anlaşma yapılan saatte önceden belirlenen iskeleye yanaşmakta. Davetliler en az 30 dk. önceden iskelede hazır beklemelidir. Yaz sezonu iskelelerde olabilecek yoğunluk sebebiyle teknelerimiz iskelelerde bekleme yapamaz. Güzergahımız 3 köprü arasında geçmekte, organizasyon saatleri boyunca hareket halinde olacak olan davet teknemiz Asya ve Avrupa yakası kıyılarında seyredecek. Davet teknemiz’de profesyonel ses sistemleri bulunuyor. DJ, Canlı müzik, Orkestra gibi ek hizmetler talep edebilirsiniz. Davet teknemiz 3 katlıdır, giriş katı kapalı alan restoran, 2. kat kokteyl açık alan, 3. kat seyir terası’dır. Davet teknemizin her alanında yapılan anonslar ve müziği rahatlıkla duyabilirsiniz. Davet teknemiz’de Gelin ve Damat odası mevcut, Gelin ve Damat odasında bekleme esnasında teknemizde bulunan kameralar sayesinde yapılan hazırlıkları ve konukları izleyebilirsiniz. Yemek servisi davet teknemizin kapalı alanında gerçekleşir, açık alanlarda yemek servisi yoktur. Düğün hazırlığınız için bilgimiz dahilinde teknemize dışarıdan organizasyon şirketi davet edebilirsiniz. Kampanyalı düğün paketimizden yararlanarak hayalinizdeki düğün planlamasını gerçeğe dönüştürün.

TEKNE DÜĞÜNÜ KAMPANYA FİYATI

Tekne düğünü kampanya fiyatına her şey dahildir. Fiyatlarımız kişi başı belirlenmiştir. Kampanya fiyatı haricinde ek ödemeler talep edilmez. Yemek menüsü alkolsüzdür, bilgimiz dışında dışarıdan alkollü içecek getirmek yasaktır. Alkollü içecekler davet teknemizin açık ve kapalı alanlarında kurulan bardan satın alınabilir. Fiyata dahil olarak restoran alanında katılımcı sayısına göre masa düzeni alınır, masalarda beyaz örtü, şamdan, çiçek aranjman kullanılır. Özel yatla çiftin davet teknemize transferi; Konuklar önceden belirlenen iskeleden teknemize alınarak teknemiz Ortaköy istikametine seyredecek, Boğaz köprüsü altında demirleyen teknemize çiftin gelmesi beklenir. Avrupa yakası(Bebek), Anadolu yakası(Kandilli, Kuleli) iskelelerinden çift özel yatla alınarak Boğaz köprüsü altında bekleyen davet teknemize ulaştırılır.

Tekne düğünü kampanya fiyatına dahil detaylar şunlardır;

 • 4 Saatlik tekne gezisi (Kiralama süresi müşteri tarafından belirlenir)
 • Fotoğraf çekimleri (Fotoğraflar baskı yapılarak misafirlere satış yapılır)
 • Özel yatla çiftin düğün yapılacak gemiye transferi
 • Yemek menüsü (Fix karışık ızgara menü)
 • Limitsiz sıcak ve soğuk içecekler (Alkolsüz)

EKSTRA HİZMETLER

Tekne düğünü ekstra alınabilecek hizmetler kampanya fiyatına dahil değildir, Tercih yapılacak ekstra hizmet fiyata sonradan ilave edilir. Aşağıda yazılı ekstra hizmetler bilgimiz dışında müşteri tarafından karşılanamaz. Ekstra alınabilecek hizmet fiyatları sabittir, fiyatlarda indirim yapılmaz. Düğün pastası müşteriye aittir, İsteğe göre düğün pastası tarafımızca hazır edilebilir.

Tekne düğünü ekstra alınabilecek hizmetler şunlardır;

 • Boğaz köprüsü altında lazerli hoş geldiniz mesajı – 500 TL
 • Deniz üzerinden havai fişek atışları (80 atış) – 1750 TL
 • Güne özel hoş geldiniz pankartı – 300 TL
 • Düğün pastası dilimi – 7 TL
 • Full hd video kaydı – 1750 TL
 • Çocuklar için palyaço hizmeti – 750 TL
 • Canlı müzik orkestra – 6000 TL
 • Profesyonel DJ – 2500 TL

REZERVASYON DETAYI

2020 Kasım ayı sonuna kadar geçerli olacak tekne düğünü kampanyalı paket rezervasyonu için kaparo işlemleri yapılır, Kalan ödeme gezi sonunda nakit elden teslim edilir. Anlaşma yapılan kişi sayısının altında katılımlarda fiyat listesinde belirlenen kişi sayısı ve kişi başı ücret üzerinden fiyatlandırılır. Kaparo tutarı toplam ödemenin 3/1 kısmıdır. Müşteri tarafından iptal edilen rezervasyonların kaparosu iade edilmez. Kampanyalı paket fiyatına dahil davet teknemiz sonradan değiştirilemez. Sorgulama yapılan tarihler rezervasyon yada opsiyon yapılmaz ise, 1 gün sonra aynı tarihlerin müsaitlik garantisi yoktur. Rezervasyon için davet teknemizin bağlı olduğu limana gelebilir veya EFT/HAVALE işlemi yapılabilir. Rezervasyon sonrası karşılıklı olarak sözleşme imzalanır.

Diğer Kampanyalarımız
EVLİLİK TEKLİFİ KAMPANYALI PAKET

Evlenme teklifi %12 indirimli her şey dahil erken rezervasyon kampanyası.

KINA GECESİ KAMPANYALI PAKET

Teknede kına gecesi %10 indirimli her şey dahil erken rezervasyon kampanyası.

MİSAFİRLERİMİZİN FOTOĞRAFLARI
ceylan bolkar surpriz evlilik teklifi
veli merve istanbul evlilik teklifi
yagmur cem lazerle evlenme teklifi
sevda cengiz bogazda evlenme teklifi
bogazda dogum gunu surprizi
yatta dogum gunu surprizli evlilik teklifi
nilay evlenme teklifi surprizi
MİSAFİRLERİMİZİN YORUMLARI

Öncelikle herşey çok memnun kaldığımı belirtmek isterim gerek ekip arkadaşlarınızdan gerek yemeklerden herşeyden çok memnun kaldık çok teşekkürler umarım tekrar bir etkinlik yapma şansım olur.

Nisa

Haftasonu ailem ile birlikte doğumgünü kutlaması için misafir olduk. Evimizde gibi hissettirdiler.Özellikle işletme sahibi Gökhan bey her isteğimize canla başla karşılık verdiler. Tekne organizasyonu için başka bir yer aramanıza gerek yok. Çok teşekkür ederiz.

Mustafa Kemal Atasoy

İyi,güzel ve hoş bir deneyim yaşamak için ideal.

Salih Peker
VİDEOLAR
Cem – Yağmur Evlenme Teklifi

Cem ve Yağmur çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Veli – Merve Evlenme Teklifi

Veli ve Merve çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Bolkar – Ceylan Evlenme Teklifi

Bolkar ve Ceylan çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Ali – Ayşegül Evlenme Teklifi

Ayşegül hanım için hazırlanan doğum günü sürprizi ile birlikte evlilik teklifi organizasyonu.

akbank logo
Mondi logosu
Darüşşafaka cemiyeti
Çokiyi Produksiyon
Google Türkiye
Yunsa
Avivasa