rnek Resim

LAZER GÖSTERİSİ

ADRES

İstinye Mahallesi Samanyolu Sokak NO:11
SARIYER / İSTANBUL

ÇALIŞMA SAATERİMİZ

08:00 - 19:00
Cuma Günleri Kapalıdır

E-POSTA

info@bogazdagezi.net
bilgi@bogazdagezi.net

Doğum günü, Evlenme teklifi, Evlilik yıl dönümü, Mezuniyet balosu ve düğünlerde kullandığımız güçlü lazerler ile kutlama mesajınızı boğaz köprüsü altında yansıtalım.

Lazer kiralama hizmetimizden faydalanarak sevdiklerinize sürpriz doğum günleri, evlenme teklifleri evlilik yıl dönümü mesajınızı renkli dev yazılarla, Boğaz köprüsü altında 16 kelimelik kutlama mesajınızı, Volkan püskürtme ile görselleştirerek özel gününüzü unutulmaz kılıyoruz.

F.S.M Köprüsü yada 15 Temmuz Şehitler köprüsü altında, 10 Dakika süren lazer gösterisi’de 16 kelimeden oluşan kutlama mesajınızı önceden bizlere gönderip, Uzaktan kumandalı volkan püskürtme ile renk katacağız.

Lazer kiralama hizmetimizden faydalanarak doğum günü, evlenme teklifi, evlilik yıl dönümü, düğün, mezuniyet balosu, sünnet düğünü gibi davetler’de kullanabilirsiniz.

Lazer yansıtma esnasında organizasyon içeriğine göre, Yazı aralarına hareketli gif resimler ekliyoruz. Örnek: Mumları yanan pasta, Uçuşan kanatlı kalpler gibi bir çok özel gif resimleri yansıtabiliriz.

Lazer kiralama fiyatımız 500 TL ‘dır. Volkan püskürtme fiyata dahildir.

500 TL

0212 277 41 44

Şirketimizin kuruluş yıl dönümünde düzenlediğimiz organizasyon gerçekten hepimiz için harika bir deneyimdi. Konuklarımıza ve bize gösterilen misafirperverlik, yemek servisinden müziğe kadar tam anlamıyla kusursuz bir geceydi. Bizi ağırlayan ve harika bir organizasyona imza atan, başta Gökhan Fil olmak üzere tüm Boğazda Gezi personeline sonsuz teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere …

Barış Öztürk

Telekomünikasyon

DİĞER HİZMETLERİMİZ

FOTOĞRAF & VİDEO ÇEKİMİ

HAVAİFİŞEK

ADRESİMİZ

  İstinye Mahallesi Samanyolu Sokak NO:11 SARIYER / İSTANBUL

   Telefon: +90 212 277 41 44

   Mobil: +90 533 211 33 90

   Mail: info@bogazdagezi.net

HABERİMİZE ABONE OL

HAKKIMIZDA

İstanbul boğazı'nda kişilere ve gruplara özel olarak, Bir çok ihtiyaca uygun tekne ve yatlarımız ile yemekli yada yemeksiz boğaz turu organizasyonu hizmeti sunmaktayız.

© Copyright 2017 Bogazdagezi.NET Tüm Hakları Saklıdır.