rnek Resim

YAT GEZİSİ KAMPANYASI

ADRES

İstinye Mahallesi Samanyolu Sokak NO:11
SARIYER / İSTANBUL

ÇALIŞMA SAATERİMİZ

08:00 - 19:00
Cuma Günleri Kapalıdır

E-POSTA

info@bogazdagezi.net
bilgi@bogazdagezi.net

KASIM Ayı boyunca resimde olan yatımıza özel olarak hazırladığımız yat gezisi kampanyası 2 kişiye özel olarak hazırlanmıştır. Katılacak olan ek kişilerden sadece 50 TL menü ücreti alınır.

Kampanya fiyatına; 2 Saat yat gezisi, 2 Kişilik yemek menüsü (Balık veya Karışık ızgara, Salata, Meyve, Meşrubatlar), Masa süslemesi ve Havai fişek atışı dahildir.

Seyir rotamız 2 köprü arasında olacaktır. Başlangıç yeri Avrupa yakası (İstinye), Anadolu yakası(Beykoz) bizlerin önceden belirlediği iskeleler olacak.

Dilerseniz yatımızın bağlı olduğu yere önceden gelip süslemeler yapabilirsiniz. Dışarıdan kendi alkollü içeceklerinizi getirebilirsiniz.

KASIM KAMPANYASI : 600 TL

0212 277 41 44

Şirketimizin kuruluş yıl dönümünde düzenlediğimiz organizasyon gerçekten hepimiz için harika bir deneyimdi. Konuklarımıza ve bize gösterilen misafirperverlik, yemek servisinden müziğe kadar tam anlamıyla kusursuz bir geceydi. Bizi ağırlayan ve harika bir organizasyona imza atan, başta Gökhan Fil olmak üzere tüm Boğazda Gezi personeline sonsuz teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere …

Barış Öztürk

Telekomünikasyon

DİĞER HİZMETLERİMİZ

FOTOĞRAF & VİDEO ÇEKİMİ

HAVAİFİŞEK

ADRESİMİZ

  İstinye Mahallesi Samanyolu Sokak NO:11 SARIYER / İSTANBUL

   Telefon: +90 212 277 41 44

   Mobil: +90 533 211 33 90

   Mail: info@bogazdagezi.net

HABERİMİZE ABONE OL

HAKKIMIZDA

İstanbul boğazı'nda kişilere ve gruplara özel olarak, Bir çok ihtiyaca uygun tekne ve yatlarımız ile yemekli yada yemeksiz boğaz turu organizasyonu hizmeti sunmaktayız.

© Copyright 2017 Bogazdagezi.NET Tüm Hakları Saklıdır.