Teknede Düğün

Bu teknede düğün kalbimin tek sahibine, ömürlük yârime, gönül eşime…

Siz de böyle düşünenlerden misiniz? O halde size daha ne lazım. Bu düşünceniz sizin “farklı bir düğün” hayal ettiğinizin kanıtıdır. Tek yapmanız gereken artık teknede düğün paketlerimizi inceledikten ve birinde karar kıldıktan sonra mutluluğuna mutluluk katan çiftlerimiz’den olacaksınız. Peki ya siz… Böyle bir çiftseniz bende tekne düğünü’ne “EVET” demeliyim diyenler için hazırladığımız tur programı siz ve misafirlerinize hayal edemeyecekleri bir gün yaşatacaktır. Her şey dahil düğün paketi fiyatları bütçenizi çok fazla zorlamayacaktır.

Hayal dünyanızın sınırlarını genişletecek karadan deniz sularına açılacaksınız. Kendi sınırınızın ve farkındalığınızı keşfedeceksiniz ve eşinize unutulmaz bir Teknede düğün fırsatı sunacaksınız. Romantizmin ve nostaljinin bir arada yaşandığı dakikalarda İstanbul’da boğaz turu keyfi yaparken sizler için özel olarak hazırlanan organizasyonları, eksiksiz yerine getiren uzmanlaşmış personelin, kaliteli ellerine teslim edeceksiniz.

Özel davetlilerinize lezzetli ikramlarda bulunabileceğiniz, harika Teknede düğün konseptleriyle karşınıza çıkan firmamız çalışanları, sizin “acaba kiminle ilgilenmedim? Bir aksilik çıkacak mı?” gibi endişelerinizle yakından ilgilenecektir. Sizin yapacağınız tek şey, her şeyi bize bırakıp müziğin, huzurun konforun ve güvenli yolculuğunuzun tadını çıkarmak, eşinizle ilgilenmek, sevdiklerinizle hoş muhabbetli dakikalar geçirmek olacaktır. Hizmetlerimiz düğün organizasyonları ile sınırlı değildir, Teknelerimiz de nişan, kına gecesi ve nikah sonrası eğlence programları düzenleyebiliriz.

Teknede düğün, Nişan veya kına gecesi yapmak sanıldığının aksine o kadar da zor ve pahalı olan bir şey değil. Orijinal bir tarzı olan çiftlerin seçimini eşsiz kılabilmek için elimizden gelen tüm kaynakları kullanmaktayız. organizasyonlar tamamen alanında uzman ve teknik kişiler tarafından yapılmakta olup teknelerde bulunan ses sistemiyle tekne düğünü daha eğlenceli bir hal almaktadır. İsteğe göre Canlı müzik, Oryantal, Lazer gösterisi ve Havai fişek atışları gibi etkinliklerde yapılabilmektedir.

TEKNEDE DÜĞÜN FİYATLARI

Düğün, Nişan, Kına gecesi ve Nikah sonrası eğlence organizasyonları’da fiyatlarımız kişi sayısı, tur tarihi, yemekli/yemeksiz seçiminize göre değişiklik göstermekte. Cumartesi günleri yoğunluğu sebebiyle, Yaz sezonu içerisinde bu günler’de yapılacak tur programları için bir kaç ay öncesinden rezervasyon yapmaları tavsiye edilir.

Teknelerimiz: Avrupa yakası(Eminönü, Karaköy, Arnavutköy, Emirgan, İstinye), Anadolu yakası(Beylerbeyi, Üsküdar, Kuleli, Beykoz) hareketlidir.

0212 277 41 44 info@bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp