rnek Resim

TEKNEDE DÜĞÜN

ADRES

İstinye Mahallesi Samanyolu Sokak NO:11
SARIYER / İSTANBUL

ÇALIŞMA SAATERİMİZ

10:00 - 22:00
Cuma 12:00 - 14:00 arası kapalı

E-POSTA

info@bogazdagezi.net

0212 277 41 44

Bu teknede düğün kalbimin tek sahibine, ömürlük yârime, gönül eşime…

 

Siz de böyle düşünenlerden misiniz? O halde size daha ne lazım. Bu düşünceniz sizin “farklı bir düğün” hayal ettiğinizin kanıtıdır. Tek yapmanız gereken artık teknede düğün paketlerimizi inceledikten ve birinde karar kıldıktan sonra mutluluğuna mutluluk katan çiftlerimiz’den olacaksınız. Peki ya siz… Böyle bir çiftseniz bende tekne düğünü’ne “EVET” demeliyim diyenler için hazırladığımız tur programı siz ve misafirlerinize hayal edemeyecekleri bir gün yaşatacaktır. Her şey dahil düğün paketi fiyatları bütçenizi çok fazla zorlamayacaktır.

 

Hayal dünyanızın sınırlarını genişletecek karadan deniz sularına açılacaksınız. Kendi sınırınızın ve farkındalığınızı keşfedeceksiniz ve eşinize unutulmaz bir Teknede düğün fırsatı sunacaksınız. Romantizmin ve nostaljinin bir arada yaşandığı dakikalarda İstanbul’da boğaz turu keyfi yaparken sizler için özel olarak hazırlanan organizasyonları, eksiksiz yerine getiren uzmanlaşmış personelin, kaliteli ellerine teslim edeceksiniz.

 

Özel davetlilerinize lezzetli ikramlarda bulunabileceğiniz, harika Teknede düğün konseptleriyle karşınıza çıkan firmamız çalışanları, sizin “acaba kiminle ilgilenmedim? Bir aksilik çıkacak mı?” gibi endişelerinizle yakından ilgilenecektir. Sizin yapacağınız tek şey, her şeyi bize bırakıp müziğin, huzurun konforun ve güvenli yolculuğunuzun tadını çıkarmak, eşinizle ilgilenmek, sevdiklerinizle hoş muhabbetli dakikalar geçirmek olacaktır. Hizmetlerimiz düğün organizasyonları ile sınırlı değildir, Teknelerimiz de nişan, kına gecesi ve nikah sonrası eğlence programları düzenleyebiliriz.

 

Teknede düğün, Nişan veya kına gecesi yapmak sanıldığının aksine o kadar da zor ve pahalı olan bir şey değil. Orijinal bir tarzı olan çiftlerin seçimini eşsiz kılabilmek için elimizden gelen tüm kaynakları kullanmaktayız. organizasyonlar tamamen alanında uzman ve teknik kişiler tarafından yapılmakta olup teknelerde bulunan ses sistemiyle tekne düğünü daha eğlenceli bir hal almaktadır. İsteğe göre Canlı müzik, Oryantal, Lazer gösterisi ve Havai fişek atışları gibi etkinliklerde yapılabilmektedir.

 

TEKNEDE DÜĞÜN FİYATLARI

 

Düğün, Nişan, Kına gecesi ve Nikah sonrası eğlence organizasyonları’da fiyatlarımız kişi sayısı, tur tarihi, yemekli/yemeksiz seçiminize göre değişiklik göstermekte. Cumartesi günleri yoğunluğu sebebiyle, Yaz sezonu içerisinde bu günler’de yapılacak tur programları için bir kaç ay öncesinden rezervasyon yapmaları tavsiye edilir.

 

Teknelerimiz: Avrupa yakası(Eminönü, Karaköy, Arnavutköy, Emirgan, İstinye), Anadolu yakası(Beylerbeyi, Üsküdar, Kuleli, Beykoz) hareketlidir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

FOTOĞRAF & VİDEO ÇEKİMİ

HAVAİFİŞEK

ADRESİMİZ

  İstinye Mahallesi Samanyolu Sokak NO:11 SARIYER / İSTANBUL

   Telefon: +90 212 277 41 44

   Mobil: +90 533 211 33 90

   Mail: info@bogazdagezi.net

HABERİMİZE ABONE OL

HAKKIMIZDA

İstanbul boğazı'nda kişilere ve gruplara özel olarak, Bir çok ihtiyaca uygun tekne ve yatlarımız ile yemekli yada yemeksiz boğaz turu organizasyonu hizmeti sunmaktayız.

© Copyright 2017 Bogazdagezi.NET Tüm Hakları Saklıdır.