logo
Facebook İcon Twitter İcon İnstagram İcon Google Plus İcon Sosyal Medya
Hesaplarımız..
Yemekli boğaz turu
YEMEKLİ
TEKNE TURU

YEMEKLİ BOĞAZ TURU

yemekli yat turu

Birbirinden güzel gulet teklerimizde, lüks yatlarımızda veya tur teklerimizde ustalarımızın yaptığı lezzetleri tatmak için Karun kadar zengin olmanıza gerek yok. Her kapasiteye uygun, konforlu yatlarımızda özel yemekli boğaz turu yapmak için sadece dostlarınızı bir araya toplamanız yeterli. Ailenizle, sevdiklerinizle ve değer verdiklerinizle birlikte İstanbul’un hoş ışıkları altında bir tekneden manzaraları seyreylerken, şehrinizin başka bir siluetine şahit olacak, Bir yenisini düzenlemek için günler sayacaksınız. Turlarımız kişilere ve gruplara özel olarak düzenlenmekte, Dışarıdan katılım kesinlikle yoktur.

Yemekli tekne turu organizasyonu dört saat olup hangi süre zarfında harekete geçeceğimize kendiniz karar vermektesiniz. Tekne ve yatlarımızın güzergâhı ise İstanbul boğazı'nı bir baştan diğer başa seyir etmektedir.(Avrupa yakası: Kabataş, Beşiktaş, Ortaköy, Arnavutköy, Emirgan, İstinye. Anadolu yakası: Üsküdar, Beylerbeyi, Beykoz iskeleleri arasında yolcu alımları yapılmakta.

Gecenizde tüm isteklerinizin kusursuz bir şekilde tamamlamak için deneyimli personelimiz daima hizmetinizde olacak ve gecenin sonunda bir kuş kadar hafiflemiş, rahatlamış ve İstanbul’a tekrar âşık olmuş bir kişi olarak ayrılmış olacaksınız. Dünyayı değil ama sizin dünyanızı değiştirebileceğimize inancımız tamdır. Tabağınızdaki lezzetin tadını çıkarmayı unutmayın. Boğazda yemekli tekne turu organizasyonunda yaşamış olduğunuz eşsiz deneyimi kolay kolay unutamayacaksınız.

yemekli boğaz turu

Yemekli boğaz turu düzenlemek için kişi sayısınızın hiç bir önemi yok, Kişi sayınız kaç olursa olsun. 2 Kişiden 600 kişiye kadar yemekli programlar düzenlediğimiz tekne ve yat filomuz sizlere hizmet sunmaktadır. Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları da, Hafta sonu günler (Cuma, Cumartesi, Pazar) yemeksiz tekne kiralama hizmetimiz yoktur. Diğer ay ve günler dilerseniz teknelerimizi yemeksiz kiralayabilir, Kendi catering firmanızı çağırabilir veya ev yemeklerinizi misafirlerinize sunabilir siniz.

Sizin isteklerinize her daim kulak veren şirketimizle yapacağınız planlar dâhilinde, başarılı olacağımız ve memnun kalacağınız eğlencelerin altına imza atabiliriz. Fiyatlarımız kişi sayısı, tekne seçimi, ve menü seçiminize göre farklılık göstermektedir. Rezervasyonunuzu son gün yaptırmamanız sizin mağdur olmamanız için önemli bir durumdur.

Yemekli tekne turu kapsamında yapılan organizasyonlarda dışarıdan yatlara yiyecek ve içecek sokulması kesinlikle yasaktır. Organizasyonun daha sağlıklı yürüyebilmesi için bu kurala riayet eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Fiyatlar hakkında ve yemekli tekne turları hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

tırnak işareti

Tüm ürünlerimiz günlük ve taze 'dir. Et, Tavuk ve Balık ürünlerimiz ustalarımız tarafından barbekü de pişirilip masalara sıcak servis sunulmakta.