Teknede Düğün Fiyatları

Paylaş:
Puanlayın:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Teknede düğün fiyatları 100 kişiden 600 kişiye kadar yapılacak düğün, nişan, kına gecesi ve nikah sonrası eğlence davetlerini kapsıyor. Davet tekneleri katılacak kişi sayısının en az 1 katı büyüklüğünde olmalı. Örnek: 150-180 Kişilik gruplarda tekne tercihiniz 200 kişilik davet tekneleri olacak.  Davet teknelerimiz 3 katlı olup, 1) Kapalı alan restoran bölümü, 2) Açık kokteyl alanı, 3) Panoramik görünümlü seyir terası alanları bulunuyor. Kötü hava şartlarında organizasyonlar kapalı alanlarda sorunsuz devam eder. İklim şartlarına göre davet teknelerimizin kapalı alanlarında klimalı ısıtma ve soğutma sistemleri çalışmakta. Davet teknelerimiz de 5 yıldızlı otellerin kullandığı mutfak sistemleri sayesinde gezi esnasında pişirilen yemek kokusu açık ve kapalı alanlara ulaşmıyor. Gezi süresi boyunca tüm misafirler otomatik olarak sigortalanır. Teknelerimiz de 24 saat boyunca kamera güvenlik sistemi aktiftir.

Müşteri memnuniyetine önem veren şirketimiz, Organizasyon saatleri boyunca ekibimiz tüm misafirlerle yakından ilgilenmekte. Tur programlarımız 4 saat sürmekte, Tur tarihi ve saatler rezervasyon tarihinde çiftler tarafından belirlenir. 4 Saat boyunca Boğaziçi’de seyir halinde olacağız. Teknelerimiz de profesyonel ses sistemleri bulunuyor. Canlı müzik grupları organizasyona dahil olabilir. Her iki yakadan yolcu alımı yapıyoruz. Yemeksiz düğün organizasyonları’da ikramlar sizin tarafınızdan karşılanır. İkramları servis yapacak personelin ücreti organizasyon sahibine aittir. Yemekli düğün daveti fiyatlarına her şey dahildir. Anlaşma yapılan fiyatlar dışında ek ödemeler alınmaz. Anlaşmalı fotoğrafçılarımız düğün davetiniz boyunca fotoğraf çekimleri ve profesyonel video kaydı yapmakta. Çekilen fotoğraflar baskı yapılarak misafirlere ek ücretle satışı yapılır. Düğün videosu çiftlerimize hediyemizdir. Düğün videosu en geç 3 gün içerisinde montaj yapılarak adresinize kargo yapılır. Teknede düğün organizasyonları işleyişiyle alakalı bilgilere Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir çok çift düğün, nişan, kına gecesi ve nikah sonrası eğlencelerini teknelerde düzenliyor. Önceden yer ayırtmanızı öneriyoruz. Teknede düğün rezervasyonları ocak ayı itibariyle yapılması tavsiye olunur. Rezervasyon durumunda, Tercih yapacağınız teknemizin bağlı olduğu limana davet ediyoruz. Verilecek tüm hizmetler ve ekstra yapılacaklar sözleşme üzerinde hazırlanır. Karşılıklı onay halinde sözleşme imzalanarak tüm detaylar eksiksiz yerine getirilir. Rezervasyon onayı kaparo işlemleri sonrası gerçekleşir. Kalan ödeme düğün tarihinde tekne yetkilimize nakit olarak yapılır.

tekne düğünü yemek masası

Fiyata dahil hizmetler;

 • 4 Saatlik tekne gezisi
 • Izgara menü veya Balık menü (Tercihli)
 • Limitsiz alkolsüz soft içecekler
 • İç ve dış alanlarda tül süslemeler
 • Masa ve sandalye giydirmeler
 • Fotoğraf ve video Çekimleri
 • Vip yatla Gelin ve Damat transferi
 • 360 Derece düğün videosu (Drone çekimleri)
 • Dj müzik

Not: Alkollü içecek servisimiz bulunuyor. Teknelerimiz de bulunan barlardan kadeh satın alabilir yada menülerde limitsiz alkollü içecek servisi talep edebilirsiniz.

 

Yukarıda yazılı tüm detaylar teknede düğün fiyatları dahil edilmiştir. Alkollü menü fiyatları kişi sayısına göre (+40 TL, +30 TL, +20 TL gibi..) değişiklik gösterir. Alkollü menü fiyatları için bizimle Buradan iletişime geçiniz. Sitemiz üzerinden yazışmalı olarak hızlı iletişim kurmak isterseniz sayfamızın sağ alt köşesinde sabit WhatsApp logosunu tıklayınız.

Tekne düğünü hizmet detayları;

 • Turlarımız 4 saat sürmekte, Tur saatleri sizler tarafından belirlenir.
 • Anlaşma yapılan tarih ve saatler sonradan değiştirilemez.
 • Rezervasyon saatlerinden 30 dk önce davetliler anlaşma yapılan iskelede hazır beklemelidir.
 • Düğün sahibi rezervasyon tarihinde tekneleri bağlı oldukları limanda erken saatlerde düzenleme yapabilir. Dışarıdan organizasyon ekibi süslemeler ve düzenlemeler yapabilir.
 • Menüler rezervasyon tarihinde seçilir. Yemek menüsü detayları için Et menü, Balık menü tıklayınız. Menüler teknelerde hazırlanmakta. Et, tavuk ve balık ürünleri barbeküde pişirilip masaya sıcak servis yapılır. İçecekler garsonlar tarafından limitsiz servis yapılır.
 • Düğün fotoğrafçısı anlaşma içerisinde var. Bilgimiz dışında dışarıdan fotoğrafçı çağırmak yasaktır.
 • İç alanlarda sandalyelerin arkalarında mavi, beyaz, pembe renkli tül süslemeler. Dış alanlarda konukların giriş yapacağı burun kısmında şeritler.
 • Davetliler önceden tekneye alınarak teknemiz iskeleden ayrılır. Boğaz köprüsü altında demirleyen teknemize, Gelin ve Damat farklı iskeleden Vıp yatlarımız ile Düğün teknesine transfer edilir. Düğün teknesinin çevresinde tur atacak yatımız’dan misafirlerinizi selamlayacak sınız.
 • Profesyonel drone ile kokteyl alanına ilk çıkışınız, ilk dansınız, yakın ve uzak çekimler yapılacak. Maksimum 3 gün içerisinde standart montaj yapılarak cd adresinize kargo yapılacak. Dilerseniz +500 TL ek ücretle premium montaj yapabiliriz. Premium montaj içerisinde özel efektler uygulanır.
 • Teknelerde profesyonel ses sistemleri bulunuyor. Organizasyon saatleri boyunca DJ müzikleri çalmakta. Teknelerin açık alanlarında sahne kurulumu yapılabilir.

Tekne Düğünü Fiyatları

Tekneler 100 Kişi 200 Kişi 300 Kişi 400 Kişi 500 Kişi 600 Kişi
D. TEKNESİ 1 160 TL 100 TL 80 TL 70 TL 60 TL
D. TEKNESİ 2 155 TL 95 TL 75 TL 65 TL 55 TL 50 TL

 

Tekneler 50 Kişi 100 Kişi 150 Kişi 200 Kişi
D. TEKNESİ 3 180 TL 110 TL 80 TL 65 TL
D. TEKNESİ 4 170 TL 100 TL 70 TL
D. TEKNESİ 5 150 TL 70 TL
D. TEKNESİ 6 160 TL 80 TL 60 TL
D. TEKNESİ 7 150 TL 70 TL 60 TL

Fiyatlarımız kişi başı olarak belirlenmiştir. Fiyatlar üzerine (-) belirlenen alanlar, Yolcu kapasitesine uymayan teknelerdir. Tekne resimlerini görmek için Tekneler başlığı altında bulunan D. TEKNESİ mavi yazılara tıklayınız.

Diğer hizmetler Bunları da yapıyoruz Tümünü gör
Yat Kiralama Fiyatları
Yat Kiralama Fiyatları

Yat kiralama fiyatları en uygun saatlik 300 TL ile tercih yapılan yat modeline göre 1500 TL’dır. En...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Teknede Mezuniyet Fiyatları
Teknede Mezuniyet Fiyatları

Teknede mezuniyet fiyatları kişi sayısına göre yat ve tekneler olarak yazılıdır. Mezuniyet balosu fiyatları 4 saatlik tur...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Yatta Evlilik Teklifi Fiyatları
Yatta Evlilik Teklifi Fiyatları

Evlilik teklifi fiyatları tercih yapacağınız yat modeli, kiralama süresi ve ekstra tercihlerinize göre değişir. Yat fiyatları en...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Yatta Doğum Günü Fiyatları
Yatta Doğum Günü Fiyatları

Boğaz turu eşliğinde 2 saat sürecek olan yat gezisi, 3 Köprü arasında her iki yaka kıyılarını seyir...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Referanslarımız
0533 211 33 90 info(at)bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp