Yatta Evlenme Teklifi

Yatta evlenme teklifi Sevdiğiniz bayanın beklentilerinin ve hatta hayallerinin de ötesinde unutamayacağı özel bir gün olacaktır. Yada müstakbel eşinize ne kadar çok değer verdiğinizi göstermek adına evlilik yıl dönümü kutlamanız için mumlarla süslenmiş masa, Damak tadınıza hitap edecek lezzetli yemekler ve romantik müzikler eşliğinde aşkınızı tazeleyin. Evlenme yıl dönümü organizasyonları’da, Size özel hazırladığımız tur paketleri eşinize tarifi zor anlar yaşatacak. Alışageldik mekanlardan sıkılıp, Farklılık arayan çiftlerin vazgeçilmezi olacak. Eşinize güzel bir gece yaşatmak için konsepti tasarlaması sizden, Uyarlaması bizden..

Evlenme teklifini görselleştirmek ve unutulmaz kılmak için bir çok özel etkinlik düzenlemekteyiz. Yapacağınız evlenme teklifi’den sonra yüksek sesle “EVET” cevabını hep beraber duyacağız.

EVLİLİK TEKLİFİ PAKETİ

Evlilik tekliflerine özel olarak hazırladığımız sürpriz paketleri, 2 Kişiye özel her şey dahil fiyatların olduğu paketlerden seçebilir, Yada bizlerle iletişim kurarak fiyatlar ve detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yatta evlenme teklifi için ortamın romantik olması önemli. Bunun için yemek masası çok önemlidir. Masa süslemesi hizmetimizle bu ihtiyacınızı ortadan kaldırıyoruz. Deneyimli ekibimiz en güzel yemek masasını sizler için hazırlayacak.

Yatlarımız’da ses sistemlerimiz mevcut. İstanbul boğazı’nın muazzam görüntüsü altında seyir eden yatlarımız’da, Aşk dolu saatlerinize romantizm katmak isterseniz, Canlı Müzik hizmetimiz’den faydalanabilir siniz. Müzisyenlerimiz en güzel aşk şarkılarını sizler için çalacak.

Boğaziçi köprüsü altında 6dk süren lazer gösterisi’de, Sizlerin önceden belirlediği 16 kelimelik evlilik teklifi sözü renkli dev yazılar ve hareketli animasyonlar yansıtılıyor. Evlilik teklifi sonrasında “EVET” cevabını duyan ekibimiz uzaktan kumandalı volkanları patlatarak yıldızların içinde sevdiğiniz bayanın ayaklarının dibinde diz çöküp yüzüğü uzattığınızı hayal edin.

Yatta evlenme teklifi sonrasında yüzlerce uçan balonu aynı anda gök yüzüne salabiliriz. Kalpli uçan balonlardan çiçek demeti yapabiliriz. Sevdiğiniz bayanın yanı başında, Kalplerin arasında, Rüya gibi bir gün yaşatabiliriz..

Evlenme teklifi ve evlilik yıl dönümü kutlamaları’da Pasta kesim esnasında, Hatıra fotoğrafı çektireceğiz bahanesiyle açık alana alacağız sizleri. Servis ekibimiz pastayı hazırladıktan sonra yat kaptanı havai fişek atışı yapacak olan ekibe uyarı verdikten sonra atışlar yapılmakta. Sevdiğiniz bayanı bir kez daha şaşırtacaksınız.

Romantizmin ve nostaljinin yaşandığı bu organizasyona katılacak şanslı çiftlerimizin teknede konforlu ve keyifli dakikalar geçirmesi vizyonumuzdur. Bu çizgiyi kaybetmeden yolumuzda ilerleyen firmamızın çalışanlarıyla iletişim kurarak turlar ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

0212 277 41 44 info@bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp