Yatta Evlenme Teklifi

Sevdiğiniz kadına evlilik teklifi yapmak için onlarca alternatifiniz var. Hayal gücünüzün ulaşabildiği her yerde ve ortamda evlilik teklifi yapabilirsiniz. Peki, İstanbul Boğazı’nda, lazerli evlilik teklifi ve havai fişek gösterisi aklınıza geldi mi? Boğazda romantik ve leziz bir akşam yemeği, eşsiz bir manzara ve siz! Bir de “Benimle evlenir misin?” yazısının boğaz köprüsüne yansıtıldığını düşünün. “Hayır” demesi neredeyse imkansız!

Size dillerden düşmeyecek bir evlilik teklifi teklifimiz var! Hayatınızı paylaşacağınız kadına, hayatının en güzel teklifini yapma fırsatı veriyoruz. Yatta evlenme teklifi yapabilirsiniz. Üstelik havai fişek ve lazer gösterisi eşliğinde… Sevdiğiniz kadına unutulmaz anlar yaşatarak, dünya evine girme yolunda önemli bir aşama kaydedebilirsiniz.

Her evlilik teklifi güzeldir; ancak yatta evlilik teklifi eşsizdir! Dünyada eşi olmayan bir boğazda evlenme teklifinize tarihi yalılar şahitlik yapacak; gizemli köşkler yatta lazerli evlilik sözüne alkış tutacak. Martılar bile bu anı imrenerek izleyecek!

Yatta Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır?

Size hayatınızın en önemli teklifini yapma fırsatı sunuyor. Cazip yatta evlilik teklifi fiyatları, lazerli evlilik teklifi fırsatı ve daha birçok hizmetimizle ondan “evet” sözünü alacaksınız! Nasıl mı?

Öncelikle size en uygun saatlerde seçtiğiniz bir yatımızla partnerinizle evlilik teklifi turuna çıkıyoruz. Boğaz turu yaparken sizin için özel hazırlanmış bir masada romantik bir akşam yemeği yiyorsunuz. Bu turda senaryolu yatta evlenme teklifi hazırlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin planınıza ve nasıl bir evlilik teklifi yapmak istediğinizle bağlantılı bir durum. Senaryonuza göre ekibimiz size figüranlık yapabilir. Örneğin; yatta evlenme teklifi öncesi bilgilendirilmiş ekibimiz fotoğraf çektirme bahanesiyle boğaz köprüsüne yaklaşıldığı sırada sizi yatın ön tarafına çağırabilir.

Daha sonra boğaz ve köprü manzarasına poz verirken lazerimiz, volkan gösterisi eşliğinde köprünün ortasına “Benimle evlenir misin?” kayan yazısını yansıtacak. Yatta evlilik teklifi için daha önce tarafımıza göndereceğiniz herhangi bir sözü de yansıtabiliriz. Örneğin; sevdiğiniz kadının ismi ve özlü sözlerle evlilik teklifinizi renklendirebilirsiniz. Bu sırada arka fonda sevdiğiniz şarkı çalıyor olacak. Şimdi diz çöküp, yüzük kutusunu çıkaracaksınız! Yüzüğü taktığınızda onun vereceği cevap sizce ne olabilir? Evet, “evet” olacak… Bu sırada renkli uçan balonlar gökyüzüne bırakılıyor. Daha sonra havai fişek eşliğinde pasta keseceksiniz. Mutluluklar dileriz!

Yatta Lazerli Evlilik Teklifi Detayları

Yatta lazerli evlilik teklifi, belki de onun en özel anı olarak zihinlerinizde kayda geçecek! İstanbul‘da çok rağbet gören bu yatta evlilik teklifi yöntemi, uygun bir bütçe ile görkemli bir organizasyon yapmanıza fırsat veriyor. Herhangi bir mevsimde herhangi bir gün yatta evlilik teklifi planlayabilirsiniz. Peki, yatta lazerli evlilik teklifi nasıl yapılıyor?

İşte detaylar;

 • Yatta evlenme teklifi en az 2 saat yat kiralama eşliğinde yapılıyor. Süreyi uzatabilirsiniz; ancak 3 saat ideal bir süre olarak kabul ediliyor.
 • Tur saatleri size aittir; genellikle saat 20.00’den sonra ideal saatlerdir.
 • Evlilik teklifi öncesi boğaz turu eşliğinde romantik bir akşam yemeği veya kokteyl tercih edebilirsiniz.
 • Lüks yatlarımızda sizin için özel ve süslenmiş bir yemek masası hazırlıyoruz.
 • Yemek menüsünü siz seçebilirsiniz. Çerezler, çikolatalar, şekerlemeler ve istediğiniz içecekler menüye ekletebilirsiniz.
 • Menüdeki kırmızı kalp pastalar ve standart masa süslemeleri ücretsizdir.
 • Akşam yemeğinde kemancı talep edebilir, menü ve içecek tercihleri yapabilirsiniz.
 • Daha sonra sizinle yaptığımız yatta evlilik teklifi planımızı uyguluyoruz.
 • Ekibimiz alındığınız noktada sizi güler yüzle karşılayacak. Senaryoya göre kaptanımız sizi bir arkadaşı gibi karşılayabilir.
 • Romantik akşam yemeği ve evlilik teklifi sırasında daha önceden seçtiğiniz şarkılar çalacak. Sizin için özel şarkılar da seçebiliriz.
 • Yatta evlilik teklifi konseptini siz seçebilirsiniz. Örneğin; yüzüğü sandıkta partnerinize özel yazılmış notlarla sunabilirsiniz.
 • Lazerli evlilik teklifi 10 dakika sürüyor. Lazerle yansıtılan kelime sayısı 17 kelime ile sınırlıdır.
 • Evlilik teklifi paketinde havai fişek ve volkan gösterisi de sunuyoruz.
 • Teklif sonrası pasta kesimi sırasında havai fişek gösterisi yapılıyor.
 • Yatta evlilik teklifi seremonisinde renkli ve kalpli helyum dolum uçan balonlar ve balon süslemeler kullanıyoruz.
 • Evlilik teklifi sonrası gelin duvağı gibi çeşitli aksesuarlarla fotoğraf çektirebilirsiniz.
 • Evlilik teklifi ritüeli boyunca profesyonel ekibimiz tarafından her anın fotoğraf ve video çekimleri yapılıyor ve yattan ayrılırken dijital ortamda size teslim ediliyor.
 • Yatta evlenme teklifi için yapacağız tur boyunca sizin ve partnerinizin seyahat sigortası olacak.

Önemli not: Yatta lazerli evlilik teklifi için talep edeceğiniz ek hizmetlerde ek ücretler talep edilebilir! Hafta sonu yatta evlenme teklifi düşünüyorsanız erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

lazerli sürpriz evlilik teklifi

Yatta Evlenme Teklifine Özel Transfer Hizmeti

Yatta evlilik teklifi planınız, tıkır tıkır işleyecek; hiçbir şeyin farkında olmayacak! Baştan sona sürprizlerle dolu olan yatta evlenme teklifi öncesi sizinle önceden plan yapıyoruz.

Partneriniz sıradan bir gün yaşarken seçtiğiniz bir noktadan alım yapacağız. Avrupa Yakası’nda Bebek sahilinden, Anadolu Yakası’nda Kuleli Askeri Lisesi önünden hareket edecek olan yatımızın tayfası, sizi tanıyor gibi davet edecek. Partnerinizle yata bindiğinizde heyecan da başlayacak!

İstanbul dışından yatta evlilik teklifi fırsatlarımızı değerlendirmek isteyenler için özel olarak VIP transfer hizmeti sunuyoruz. Dilerseniz uçak biletlerinizi ayarlayabiliriz veya konaklama için otel rezervasyonu yaptırabiliriz. Otelden yatın transfer noktasına kadar her detayla ilgilenebiliriz.

Yeter ki siz mutlu olun! Bizimle yatta evlilik teklifine ne dersiniz?

 

0533 211 33 90 info(at)bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp