Teknede İftar

Teknede iftar yemeği davetleri Ramazan ayının anlamını ve önemini taşıyan paylaşma, Evinize huzur, Cebinize bereket getirecektir. Bunaltıcı sıcakların etkisiyle serin ve huzurlu bir ortam arayanlara özel teknede iftar yemeği turları düzenliyoruz. Tur programları kişilere ve guruplara özel olarak düzenlenir. Birbirinden özel davet teknelerimiz’de düzenlediğimiz iftar turları, Lezzetli yemekler ve ramazan etkinliklerimiz Fasıl ekibi, Aşuk ile Maşuk, Hacivat Karagöz oyunları ve sizlerin de önerileriyle bir çok etkinlik programı oluşturup misafirlerinize güzel bir iftar yemeği sunabiliriz.

Teknede iftar yemeği

 

 

İftar programlarımız iftar saatine 1 saat kala Eminönü, Kabataş, Beşiktaş, Emirgan, İstinye, Beykoz, Beylerbeyi ve Üsküdar iskeleleri’den hareket ederek başlamakta. Teknemizin hareket etmesiyle birlikte konuklarımız güzel sohbetlerine devam ederken uzman ekibimiz iftar sofası hazırlıklarına başlayarak sizlere lezzetli bir menü sunmaktadır. Servis ekibimiz isteğinize göre önceden bildirmeniz durumunda masaya servis veya açık büfe hizmet sunabilir.

 

Kurumsal İftar Programları

Kurumların düzenleyeceği kalabalık katılımlı teknede iftar yemeği turları için her kişi kapasitesine uygun tekne filomuz da düzenlediğimiz iftar programları, Çalışanlar ve iş ortaklarınıza güzel bir motivasyon olması açısından faydalı olacaktır. Teknede iftar turları da dışarıdan kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirebilir yada dışarıdan kendi catering kuruluşunuzu çağırabilirsiniz. Et, Tavuk ve Balık ürünleri teknelerimiz’de uzman aşçılarımız tarafından barbeküde pişirilip, Masaya sıcak servis sağlanmakta. Tur programı boyunca ramazan ayının önemi ve anlamını taşıyan müzikler çalınarak, Muazzam boğaz manzarası eşliğinde, Sevdiklerinizle beraber huzurlu saatler yaşayacaksınız. İftar turları’na canlı müzik fasıl grubu dahil edebilir, Misafirlerinize sazlı, sözlü bir gece yaşatabilir siniz.

Teknede İftar Fiyatları

Teknede iftar yemeği fiyatları kişi sayısı ve tekne seçiminize göre değişiklik göstermekte. Size uygun fiyat seçenekleri için firma yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.  30 Kişiden 600 kişiye kadar teknede iftar turları düzenleme imkanına sahibiz. 2 Kişiden 25 kişiye kadar katılımlarda yat kiralama hizmetimizi tavsiye ediyoruz. Her bütçeye uygun fiyatlarla ramazan ayı özel kampanyalarımızı’da inceleyebilir siniz.

0533 211 33 90 info(at)bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp