TEKNEDE İFTAR

Ramazan aylarında gruplara özel tekne ve yatlarımız’da iftar yemeği, Yatta iftar yemeği fiyatları ve organizasyon detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Teknede iftar yemeği ramazan ayının anlamı ve önemini taşıyan maneviyat, paylaşmak, bir arada olmayı temsil eder. Teknede iftar yemeği davetleri sevdiklerinizle bir arada olacağınız, kişilere ve gruplara özel davet organizasyonu’dur. Teknede iftar yemeği davetinde kişi sayınız kaç olursa olsun, her kişi sayısına uygun davet teknelerimiz’de iftar yemeği düzenleyebiliriz. İftar davetleri 4 saatlik boğaz turu eşliğinde ramazan ayına özel fasıl müzikleri, hacivat-karaköz oyunları gibi çeşitli etkinlikler yaparak keyifli zaman geçirmenizi sağlayacağız. İftar menüleri davet teknelerimizin mutfağında aşçılarımız tarafından hazırlanıp masalara sıcak servis sunulur. Organizasyon saatleri boyunca sıcak ve soğuk içecekler limitsiz servis yapılır. Müşteri isterse ikram yapılacak yiyecek ve içecekleri kendisi temin edebilir. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi halinde personel ücreti müşteriye aittir. Davet teknelerimiz önceden belirlenen iskelelere 1 saat kala yanaşarak misafirler teknelerimize davet edilir. Başlangıç saatinden itibaren teknelerimiz Boğaziçi’de her iki yakayı kıyı kıyı gezinti yaparak seyredecektir. Misafirler davet teknelerimizin açık alanlarında güzel sohbetlerine devam ederken ekibimiz hazırlıklarını tamamlayıp iftar saatine 15 dk. kala yemek salonuna davet edilir. Yemek sonrası ramazan sohbetleri, semazen gösterileri ile programımız devam edecektir.

YATTA İFTAR YEMEĞİ

Yatta iftar yemeği tekne organizasyonlarına göre daha sakin geçmekte. Yatlarımız en fazla 25 kişiye kadar her kişi sayısına uygundur. Yatta iftar organizasyonu’da fasıl grubu gibi canlı müzik grupları iftar davetlerine dahil olabilir. Yatta iftar yemeği en az 3 saatlik tur programları üzerinden gerçekleşir, 3 Saatin altında kiralama seçeneği yoktur. Müşteri isterse daha uzun süreli kiralama yapabilir. İftar menüsü detaylarını yemek menüsü sayfa linkine tıklayarak inceleyin. İftar organizasyonu yapılacak yatları önceden bağlı oldukları limanda görebilirsiniz. Yatta iftar organizasyonu’da iftar menüleri Boğaziçi’de bulunan anlaşmalı restoranlardan tedarik edilir. Talebiniz üzerine iftar menüsü yerine fix menü tercih yapılabilir. Anasayfa üzerinden fiyat hesaplayıcı kullanarak kişi sayınıza uygun yat ve tekne seçimi yaparak bütçenize uygun alternatifleri inceleyin. Yatlarımız’da katılım gösterecek grup haricinde 1 kaptan, 1 gemici, 1 servis personeli iftar saatleri boyunca misafirlere hizmet verecektir. Yatlarımız’da iftar yemeği esnasında sevdiklerinizin doğum günlerini kutlayabilir, evlilik teklifi yapabilir veya çeşitli etkinler organize edebiliriz. Havaların yağmurlu ve soğuk olması durumunda iftar yemeği yatlarımızın kapalı alanlarında servis yapılır.

iftar davet organizasyon

Her kişi sayısına uygun yat ve teknede iftar yemeği hazırlıkları.

YATTA İFTAR FİYATLARI

Yatta iftar fiyatları listede yazılı olan kişi sayılarına göre belirlenmiştir. Listede fiyat yazılı olmayan(-) alanlar yatların yolcu kapasitelerine uygun değildir. Listede yazılı olan yatta iftar fiyatları her şey dahil paketlerdir. Her şey dahil yazılı olan fiyatlara; 3 Saat yat gezisi, limitsiz meşrubatlar, iftar menüsü dahil edilmiştir. Farklı iskelelerden başlangıç yapılması durumunda ek ücretler talep edilir. Yatlarımızın başlangıç/bitiş iskeleleri önceden belirlenmiştir. Gezi rotası boyunca Asya ve Avrupa yakası kıyılarını seyretmekteyiz. Yatta iftar saatleri boyunca seyir rotasını kaptan belirler. Fiyatlara +KDV dahil değildir, kurumsal iftar organizasyonu’da +KDV fiyata sonradan ilave edilir. Listede yazılı olan fiyatlar dışında ek ödemeler talep edilmez. Fiyat listesinde sol başta sıralanan yat numaralarına tıklayarak tercih yapılan yatların resimlerini görebilirsiniz. Fiyat listesinde yazılı olan kişi sayılarının 1 altında veya 2 üzerinde katılımcı sayılarında listedeki alt kişi sayısına göre fiyatlandırılır.

HİZMET ŞARTLARI

  • Tekne ve yatlarımız kişilere ve gruplara özeldir, Dışarıdan farklı kişiler organizasyonlara dahil olamaz.
  • Aynı gün içerisinde iftar rezervasyonu yatlarımız için geçerlidir, Davet teknelerimiz’de aynı gün içerisinde rezervasyon mümkün değil.
  • Opsiyon süresi sonunda kaparosu gönderilmeyen opsiyon(yer ayırtma) geçersiz sayılır. Belirlenen zaman içerisinde kaparo gönderilmesi zorunludur.
  • Havaların yağmurlu ve soğuk olması durumunda organizasyon iptal edilemez. Tekne ve yatlarımız kötü hava şartlarına uygun dizayn edilmiştir.
  • Rezervasyon yapılan tekne ve yatlarda zorunlu sebepler olmadığı sürece değişiklik yapılamaz. Şirketimiz zorunlu sebeplerle tekne ve yatlarda değişiklik yapması durumunda müşteri iptal işlemi yapabilir.
  • Müşteri tarafından geçersiz sebeplerle iptal edilen rezervasyonun kaparosu iade edilemez, kaparo iadesi bir üst madde için geçerlidir.
  • İftar menüsü davet teknelerinin kapalı alanlarında servis yapılır, Teras vb. gibi açık alanlarda yemek servisi yapılmaz.
  • Müşteri isterse tekne ve yatları yemek menüsü almadan kiralama yapabilir, Yiyecek ve içecek ikramlarını kendisi karşılayabilir.
  • Dışarıdan yiyecek getirilmesi halinde hizmet verecek personelin ücreti müşteriye aittir.
  • Başlangıç iskelesi tercih yapılan yatlara göre değişmektedir, Rezervasyon esnasında başlangıç iskelesinin hangisi olacağı konusunda bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

BAŞLANGIÇ İSKELELERİ

AVRUPA YAKASI ASYA YAKASI
İstinye İskelesi / Konum için tıklayınız Beykoz İskelesi / Konum için tıklayınız
Bebek sahili / Konum için tıklayınız Kandilli İskelesi / Konum için tıklayınız
Arnavutköy İskelesi / Konum için tıklayınız Kuleli A. Lisesi / Konum için tıklayınız
Diğer Hizmetlerimiz
TEKNEDE DÜĞÜN

Her kişi sayısına uygun davet teknelerimiz'de düğün, nişan, kına gecesi ve nikah sonrası eğlence organizasyonu hakkında detayları inceleyin.

YÜZME TURLARI

Gruplara özel Boğaziçi ve Adalar yüzme turları, Her bütçeye uygun yatta yüzme turu fiyatları, Yüzme turu seyir rotası ve hizmet detaylarını buradan inceleyin.

TEKNE KİRALAMA

30 Kişiden 600 kişiye kadar her bütçeye uygun yemeksiz, yemekli tekne kiralama seçenekleri, tekne kiralama fiyatları ve organizasyon detaylarını inceleyin.

TEKNEDE İŞ YEMEĞİ

Şirket çalışanlarına özel hazırladığımız kurumsal yemekli veya yemeksiz tekne organizasyonları, Patronlara özel vip organizasyonlar.

YEMEKLİ TEKNE TURU

Boğazı yeniden keşfetmek isteyen yerli/yabancı misafirlere özel tekne ve yatlarımız'da yemekli boğaz turu organizasyonları.

TEKNEDE YILBAŞI PARTİSİ

2021 Yılbaşı gecesi teknede yılbaşı partisi hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Kişilere ve gruplara özel yılbaşı partisi organizasyonu.

TEKNEDE MEZUNİYET

Her kişi sayısına uygun yat ve teknelerimiz'de öğrencilere özel olarak hazırladığımız teknede mezuniyet balosu eğlencesi hizmet detaylarını inceleyiniz.

YATTA EVLİLİK TEKLİFİ

Sevdiğiniz bayana çok özel sürprizler eşliğinde yatta evlenme teklifi yapmaya ne dersiniz? Her bütçeye uygun yatta evlenme teklifi fiyatları, fiyata dahil detayları inceleyin.

TEKNEDE KAHVALTI

Tekne ve yatlarımız'da gruplara özel kahvaltı organizasyonu, Muhteşem istanbul boğazı manzarası eşliğinde serpme kahvaltımızı mutlaka deneyin.

TEKNEDE DOĞUM GÜNÜ

Sevdiklerinize doğum günlerinde çok özel sürprizler hazırlayın. Her şey dahil paket fiyatlarımızı ve fiyatlara dahil detayları inceleyin.

MİSAFİRLERİMİZİN FOTOĞRAFLARI
ceylan bolkar surpriz evlilik teklifi
veli merve istanbul evlilik teklifi
yagmur cem lazerle evlenme teklifi
sevda cengiz bogazda evlenme teklifi
bogazda dogum gunu surprizi
yatta dogum gunu surprizli evlilik teklifi
nilay evlenme teklifi surprizi
MİSAFİRLERİMİZİN YORUMLARI

Öncelikle herşey çok memnun kaldığımı belirtmek isterim gerek ekip arkadaşlarınızdan gerek yemeklerden herşeyden çok memnun kaldık çok teşekkürler umarım tekrar bir etkinlik yapma şansım olur.

Nisa

Haftasonu ailem ile birlikte doğumgünü kutlaması için misafir olduk. Evimizde gibi hissettirdiler.Özellikle işletme sahibi Gökhan bey her isteğimize canla başla karşılık verdiler. Tekne organizasyonu için başka bir yer aramanıza gerek yok. Çok teşekkür ederiz.

Mustafa Kemal Atasoy

İyi,güzel ve hoş bir deneyim yaşamak için ideal.

Salih Peker
VİDEOLAR
Cem – Yağmur Evlenme Teklifi

Cem ve Yağmur çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Veli – Merve Evlenme Teklifi

Veli ve Merve çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Bolkar – Ceylan Evlenme Teklifi

Bolkar ve Ceylan çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Ali – Ayşegül Evlenme Teklifi

Ayşegül hanım için hazırlanan doğum günü sürprizi ile birlikte evlilik teklifi organizasyonu.

akbank logo
Mondi logosu
Darüşşafaka cemiyeti
Çokiyi Produksiyon
Google Türkiye
Yunsa
Avivasa