Teknede düğün davetleri son yıllarda elit çiftlerin en çok tercih yaptıkları mekanlar arasında ilk sırada yer alıyor. Tekne düğünleri maksimum yolcu sayısı 30 kişiden 550 kişiye kadar belirlenmiştir. Teknede düğün organizasyonu 4 saat sürmekte, Organizasyon saatleri 4 saat olacak şekilde müşteri tarafından belirleniyor. Davet teknelerimiz kiralama süresi boyunca Asya, Avrupa yakası kıylarında seyir halinde oluyor. Davet teknelerimiz 3 katlı olup, tüm alanlar davetliler tarafından kullanılabilir. Davet teknelerimizde profesyonel müzik sistemi mevcut. Tüm alanlarda aynı anda anons ve müzik sesi rahatlıkla duyulabiliyor. Canlı müzik grupları teknede düğün fiyatına dahil değildir. Teknede düğün organizasyonu tercihinize göre kokteyl, yemekli, alkollü/alkolsüz menü tercih yapabilir veya yiyecek, içecek ikramları müşteri tarafından karşılanabilir. Dışarıdan getirilen yiyecek, içecekler ekibimiz tarafından ek ücretle servis yapılıyor. Yemek menüleri teknelerimizde aşçılarımız tarafından hazırlanmakta. Et, tavuk, balık ürünleri barbeküde pişirilip masaya sıcak servis sağlanıyor.

Teknede Nişan, Kına Gecesi, Nikah Sonrası Eğlence

Birbirinden şık davet teknelerimizde Nişan, Kına gecesi, Nikah sonrası eğlence gibi çok çeşitli sayıda organizasyon düzenleyebilecek imkanlara sahibiz. Davet teknelerimiz 4 mevsim şartlarına uygun dizayn edilmiştir. Teknede nişan, kına gecesi, nikah sonrası eğlence davetlerinde kapalı salonda masa düzeni, masalarda beyaz masa örtüsü, şamdan veya çiçek aranjman kullanmaktayız. Açık alanlarda giydirilmiş bistro masalar, loca oturma düzeni alıyoruz. Kına gecesi ekipmanları, Nişan süslemeleri gibi ekstralar şirketimiz tarafından karşılanır. Hafta içi günler en az kiralama süresi 3 saat olarak belirlenmiştir. Girişte tül süslemeler ücretsizdir. Yemeksiz kiralamada çay, kahve, su ikramları ücretsiz self servis yapılıyor. Davet teknelerimizin tümünde gelin ve damat odası, üst değiştirme kabinleri mevcut. Davet teknelerimiz her yaş grubu çocuklar için güvenlidir.

Hizmet Detayları, Neler Yapıyoruz?

Davet teknelerimiz önceden belirlenen iskelelere tam vaktinde yanaşarak misafirler teknelerin açık alanlarına davet edilerek mini kokteyl ikramlar eşliğinde başlangıç iskelesinden ayrılıyoruz. Davet teknemiz Boğaziçi sularında yavaşça ilerleyerek Asya, Avrupayı birbirine bağlayan Boğaz köprüsünün altında hazır bekliyor olacak. Gelin ve Damat farklı konumdan özel yatlarımız ile düğün organizasyonu gerçekleşeceği tekneye transferi gerçekleşir. Gelin ve Damat odasında kurulu ekranlar sayesinde teknemizin tüm alanlarını seyredeceksiniz. Pasta kesimi merasimi sonrası davetliler teknelerimizin kapalı restoran alanlarına davet edilerek yemek servisi başlatılır. Yemek sonrası açık alanlarda mini kokteyl ikramlar limitsiz servis yapılıyor. Organizasyon süresi sonunda teknelerimiz başlangıç yapılan iskeleye yanaşarak program bitişi yapılır.

Başlangıç İskeleleri

Başlangıç iskeleleri aşağıda önceden belirlenmiştir. Önceden belirlenen iskeleler haricinde farkı iskeleden yolcu alımlarında mesafe tespiti yapılarak ilave ücret talep ediyoruz. Davet teknelerimiz önceden belirlenen iskelelere tam vaktinde yanaşmakta. Katılımcılar önceden belirlenen iskelede 30 dk. önceden hazır bekliyor olmalıdır. Yaz sezonu yoğunluğu nedeniyle davet teknelerimiz önceden belirlenen iskelelerde bekleme yapamaz. Özel iskele, marinalardan yolcu alımlarında palamar ücreti müşteriye aittir. Otopark/Vale himetimiz yoktur.
 
AVRUPA YAKASI ANADOLU YAKASI
 İstinye İskelesi  Beykoz İskelesi
 Arnavutköy İskelesi  Beylerbeyi İskelesi
 Karaköy İskelesi  Üsküdar İskelesi
 

Rezervasyon, Kaparo(Ön Ödeme) İşlemleri

 • Teknede düğün rezervasyonu en geç 6 ay önceden yapılmalıdır.
 • Rezervasyon için kaparo(ön ödeme) işlemi yapılıyor.
 • Kaparo ödemesi banka havale/eft işlemiyle veya teknelerimizin bağlı oldukları iskeleye gelerek nakit elden ödeme yapabilirsiniz.
 • Kaparo tutarı toplam ödemenin 3/2 kısmıdır. Kalan ödeme organizasyon sonunda nakit elden teslim ediliyor.
 • Kaparo ödemesi sonrası sözleşme yapılarak karşılıklı imzalar atılır.
 • Rezervasyon yapılan tekneler sonradan değiştirilemez.
 • Müşteri tarafından her ne sebeple olursa olsun iptal edilen rezervasyonların kaparo(ön ödeme) iadesi yapılmaz.
 • Belirlenen süre içerisinde kaparo ödemesi gönderilmeyen opsiyon(yer ayırtma) geçersiz sayılacaktır.

Teknede Düğün, Nişan, Kına Gecesi, Nikah Sonrası Eğlence Fiyatları

Teknede düğün, nişan, kına gecesi, nikah sonrası eğlence fiyatlarına; 4 Saat tekne gezisi, Limitsiz alkolsüz soft içecekler, Yemek menüsü, Gemi önü süslemeleri, Dj müzikleri dahil edilmiştir.

YATLAR
100 Kişi
 • EKO YAT 10 1000 TL
200 Kişi
 • EKO YAT 10 720 TL
300 Kişi
 • EKO YAT 10 620 TL

Her Şey Dahil Teknede Düğün Paketleri

Her şey dahil teknede düğün paketleri 200 kişilik gruplara özel hazırlanmıştır. Her şey dahil teknede düğün paket fiyatları ve rezervasyon için bizimle iletişime geçiniz.

DÜĞÜN PAKETİ 1
4 Saat tekne gezisi, 200 Kişilik alkolsüz yemek menüsü, Dj müzikleri, Gemi önü süslemeleri, Hd video klip yapımı
DÜĞÜN PAKETİ 2
4 Saat tekne gezisi, 200 Kişilik alkolsüz yemek menüsü, Dj müzikleri, Gemi önü süslemeleri, Gelin & Damat yat transferi
DÜĞÜN PAKETİ 3
4 Saat tekne gezisi, 200 Kişilik alkolsüz yemek menüsü, Dj müzikleri, Gemi önü süslemeleri, Canlı müzik (Orkestra)
DÜĞÜN PAKETİ 4
4 Saat tekne gezisi, 200 Kişilik alkolsüz yemek menüsü, Dj müzikleri, Gemi önü süslemeleri, Tag yapımı (Çiçek süslemeler)

İlginizi Çekebilecek Hizmetler

Teknede düğün, nişan, kına gecesi, nikah sonrası eğlence davetlerinizi hatıralarla anımsayacağınız bir güne dönüştüreceğiz. Profesyonel drone cihazlarımız ile davetlilerin tekneye geçiş anları, gelin ve damat geçiş anları, denizin ortasında gökyüzü çekimi, kısa gece çekimleri yaparak düğün, nişan, kına gecesi, nikah sonrası eğlence davetlerinizi video klip yaparak unutulmaz kılıyoruz. Drone çekimleri en geç 1 hafta içerisinde tarafınıza bağlantı gönderilerek 7 gün boyunca tüm cihazlarınıza indirebilirsiniz. Drone çekimi hizmetimiz dışarıya açık değildir. Sadece organizasyon anında drone çekimi hizmeti sağlıyoruz. Drone çekimi ücreti düğün fiyatlarına dahil değildir. Tercih edilmesi durumunda fiyata sonradan ilave ediliyor. Drone çekimi fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Teknede düğün davetlerinde sıkça kullanılan gelin ve damat yat transferi en çok tercih edilen hizmetlerimizden birisidir. Gelin ve Damat yat transfer hizmeti konuklar düğün yapılacak teknemize alındıktan sonra davet teknemiz Boğaz köprüsüne doğru seyredecektir. Gelin ve Damat çiftiyle birlikte 1 fotoğrafçı yatta hazır bekliyor olacak. Boğaz köprüsü altında bekleyen davet teknemize gelin ve damat özel yatlarımız ile getirilerek düğün yapılacak davet teknesinin çevresinde dolaşarak konuklar selamlanır. Düğün yapılacak davet teknesinin çevresinde bir kaç tur attıktan sonra çiftlerin tekneye geçişi sağlanır. Gelin ve Damat yat transfer ücreti tekne fiyatlarına dahil değildir. Tercih yapılması durumunda fiyata sonradan ilave ediliyor. Gelin ve Damat yat transfer fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.
Sık Sorulan Sorular
Teknede düğün davetleri 4 saat sürmekte. Organizasyon saatleri 4 saat olacak şekilde müşteri tarafından belirleniyor.
Davet teknelerimiz'de profesyonel ses sistemleri mevcut. Cd, Flash bellek, Bluetooth bağlantısı yapılabilir.
Davet teknelerimiz 3 katlı olup; Giriş katı kapalı restoran alanı, 2. ve 3. katlar açık alanlardır.
Davet teknelerimizin bir kaçı hariç tümünde gelin ve damat odası mevcut. Gelin ve damat odasında kurulu ekranlardan teknemizin tüm alanlarını kameralarla seyredebilirsiniz.
Size Özel Hizmetlerimiz
Teknede İş Yemeği
Teknede Mezuniyet Balosu
Teknede Yılbaşı Partisi

Misafirlerimiz Ne Dedi?

14 Müşteri Yorumu

Copyright @ 2023 All rights reserved.