Teknede Düğün

Bu teknede düğün kalbimin tek sahibine, ömürlük yârime, gönül eşime…

Siz de böyle düşünenlerden misiniz? O halde size daha ne lazım. Bu düşünceniz sizin “farklı bir düğün” hayal ettiğinizin kanıtıdır. Tek yapmanız gereken artık teknede düğün paketlerimizi inceledikten ve birinde karar kıldıktan sonra mutluluğuna mutluluk katan çiftlerimiz’den olacaksınız. Peki ya siz… Böyle bir çiftseniz bende tekne düğünü’ne “EVET” demeliyim diyenler için hazırladığımız tur programı siz ve misafirlerinize hayal edemeyecekleri bir gün yaşatacaktır. Her şey dahil düğün paketi fiyatları bütçenizi çok fazla zorlamayacaktır.

teknede düğün daveti

Hayal dünyanızın sınırlarını genişletecek karadan deniz sularına açılacaksınız. Kendi sınırınızın ve farklılığınızı keşfedeceksiniz ve eşinize unutulmaz bir Teknede düğün fırsatı sunacaksınız. Romantizmin ve nostaljinin bir arada yaşandığı dakikalarda İstanbul’da boğaz turu keyfi yaparken sizler için özel olarak hazırlanan organizasyonları, eksiksiz yerine getiren uzmanlaşmış personelin, kaliteli ellerine teslim edeceksiniz.

Özel davetlilerinize lezzetli ikramlarda bulunabileceğiniz, harika Teknede düğün konseptleriyle karşınıza çıkan şirketimiz çalışanları, sizin “acaba kiminle ilgilenmedim? Bir aksilik çıkacak mı?” gibi endişelerinizle yakından ilgilenecektir. Sizin yapacağınız tek şey, her şeyi bize bırakıp müziğin, huzurun, konforun ve güvenli yolculuğunuzun tadını çıkarmak, eşinizle ilgilenmek, sevdiklerinizle hoş muhabbetli dakikalar geçirmek olacaktır. Hizmetlerimiz düğün organizasyonları ile sınırlı değildir, Teknelerimiz de nişan, kına gecesi ve nikah sonrası eğlence programları düzenleyebiliriz. Tekne düğünleri de, Yat kiralama yaparak düğün yapılacak davet teknemize gelin ve damat transferi tercih ederek tekneye biniş anınızı görsel şova dönüştürün.

Teknede Nişan Daveti

Teknede Nişan daveti yapmak sanıldığının aksine o kadar da zor ve pahalı olan bir şey değil. Orijinal bir tarzı olan çiftlerin seçimini eşsiz kılabilmek için elimizden gelen tüm kaynakları kullanmaktayız. Organizasyon tamamen alanında uzman ekibimiz tarafından yapılmakta olup, Teknelerimiz de bulunan ses sistemiyle tekne düğünü daha eğlenceli bir hal almaktadır. İsteğe göre Canlı müzik, Oryantal, Lazer gösterisi ve Havai fişek atışları gibi etkinliklerde yapılabilmektedir.

Nikah Sonrası Eğlence

Kişi sayınız kaç olursa olsun, Her kişi sayısına uygun tekne ve yatlarımız da, Nikah sonrası eğlence davetlerinizi Yemekli – Yemeksiz veya Kokteyl ikramlar eşliğinde doyasıya eğlenerek kutlayabilirsiniz. Nikah sonrası eğlencelerine özel hazırladığımız tur programı, Davetlilerinize keyifli saatler yaşatacak.

Teknede Düğün fiyatları

Düğün, Nişan, Kına gecesi ve Nikah sonrası eğlence organizasyonları’da fiyatlarımız kişi sayısı, tur tarihi, yemekli/yemeksiz seçiminize göre değişiklik göstermekte. Cumartesi günleri yoğunluğu sebebiyle, Rezervasyon işlemlerinizi 4 – 5 Ay öncesinden yaptırmanızı öneririz. Teknede düğün fiyatları için bizimle iletişim kurarak fiyatlar ve detaylar hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Başlangıç / Bitiş İskeleler

Teknelerimiz: Avrupa yakası(Eminönü, Karaköy, Arnavutköy, Emirgan, İstinye), Anadolu yakası(Beylerbeyi, Üsküdar, Kuleli, Beykoz) hareketlidir. Boğaziçi’de istenilen farklı iskelelerden yolcu alımları yapılabilir.

 

0533 211 33 90 info(at)bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp