TEKNEDE DÜĞÜN

Her kişi sayısına uygun davet teknelerimiz’de düğün, nişan, kına gecesi ve nikah sonrası eğlence organizasyonu hakkında detayları inceleyin.

Teknede düğün, nişan, kına gecesi ve nikah sonrası eğlence davetleri hayalinizdeki düğün planlamasını gerçeğe dönüştürüyor. Her kişi sayısına uygun birbirinden şık davet teknelerimiz alışageldik mekanların aksine son zamanlarda en çok tercih yapılan çiftlerin ilk tercihleri arasında teknede düğün daveti yer alıyor. Teknede düğün, nişan, kına gecesi ve nikah sonrası eğlence davetleri 4 saatlik tur programları üzerinden gerçekleşir. Organizasyon saatleri 4 saat olacak şekilde müşteri tarafından belirlenmekte. Gündüz saatleri yapılacak düğün, nişan, kına gecesi ve nikah sonrası eğlence davetleri 17:00’da bitecek şekilde rezervasyon yapılabilir. Organizasyon süresi boyunca teknelerimiz Boğaziçi’de 3 köprü arasında seyir halinde olacak. Davet teknelerimiz’de profesyonel ses sistemleri mevcut. Dışarıdan canlı müzik grupları, orkestra, dans grupları organizasyonlara dahil olabilir. Asya ve Avrupa yakasında tek noktalardan yolcu alımları yapılabilir.

Teknede düğün, nişan, kına gecesi, nikah sonrası eğlence daveti boyunca ekibimiz konuklarınız ile yakından ilgilenerek keyif almalarını sağlayacağız. Düğün sahibi olarak acaba kiminle ilgilenmedim gibi soruları kafanızdan kaldırıyoruz. Davet organizasyonu tercihinize göre yemeksiz, yemekli, kokteyl ikramlar eşliğinde düzenlenebilir. Müşteri isterse yiyecek ve içecek ikramlarını kendisi karşılayabilir. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi durumunda personel yevmiyeleri müşteriye aittir. Davet teknelerimiz önceden belirlenen iskelelere tam saatinizde yanaşarak yolcu alımları yapılır. Teknelerimiz iskelelerde bekleme yapamaz, davetli konuklar 30 dk. önceden anlaşma yapılan iskelede hazır beklemelidir.

Davet teknelerimiz 3 katlı olup, olumsuz hava şartlarında denize açılıp organizasyon düzenleyecek imkanlara sahibiz. Davet teknelerimizi rezervasyon öncesi bağlı oldukları limanda gelip görebilirsiniz. Şirketimiz rezervasyon yapılan teknelerde sonradan değişiklik yapmaz. Yemekli düğün, nişan, kına gecesi, nikah sonrası eğlence davetleri’de tüm ürünler teknelerimizin mutfaklarında aşçılarımız tarafından hazırlanıp masalara sıcak servis sağlanmakta. Yemek servisi teknelerimizin kapalı restoran alanında sunulur, teknelerin açık alanlarında masa düzeni alınamaz. Konukların teknelere alınmasıyla birlikte davet organizasyonu kokteyl ikramlar ile başlangıç yapılacak. Ekibimiz yemek hazırlıklarını bitirmesiyle birlikte davetliler teknelerimizin kapalı restoran alanına davet edilerek yemek servisi başlatılır. Yemek servisi sonrası kokteyl ikramlar teknelerimizin açık alanlarında limitsiz servis yapılmakta.

Son zamanlarda elit çiftlerin en çok tercih yaptıkları düğün, nişan, kına gecesi, nikah sonrası eğlence mekanları tekneler olmuştur. Teknede düğün rezervasyonu en geç 5 ay önceden mutlaka yapılmalıdır. Rezervasyon durumunda kaparo(ön ödeme) işlemleri yapılır. Kaparo tutarı anlaşma yapılan ücretin 3/1 kısmıdır. Kalan ödemeler organizasyon sonunda nakit elden teslim edilir. Kredi kartı ile ödeme seçeneği yoktur, ödemeler nakit veya banka havalesi ile yapılır. Rezervasyon halinde tüm detaylar sözleşme yapılarak karşılıklı imzalanır. Anlaşma yapılan kişi sayısında azalma durumunda anlaşma yapılan ücret üzerinden ödeme alınır. Kişi sayısında artma durumunda katılacak + kişilerden kişi başı ek ödemeler talep edilir.

YATTA DÜĞÜN, NİŞAN, KINA GECESİ, NİKAH SONRASI

Yatta düğün, nişan, kına gecesi, nikah sonrası eğlence daveti teknelerin aksine daha az katılımlı aile yada arkadaşlar arasında davet organizasyonları’da tercih yapılabilir. Yatlarımızın maksimum yolcu kapasitesi 25 kişiye kadardır. 25 Kişi üzeri katılımlarda teknelerimiz tercih yapılmalıdır. Yatta düğün, nişan, kına gecesi, nikah sonrası eğlence davetleri en az 2 saatlik tur programları üzerinden gerçekleşir. Müşteri isterse daha uzun süreli kiralama yapabilir. Yatlarımız’da profesyonel ses sistemleri bulunuyor. Yatlarımız organizasyon süresi boyunca Boğaziçi’de 3 köprü arasında seyir halinde olacaktır. Yiyecek ve içecek servisi müşteri tarafından karşılanabilir. Yatlarımız her yaş gurubu için güvenlidir. Yazlık/kışlık dekore edilen yatlarımız olumsuz hava şartlarında denize açılabilecek imkanlara sahiptir.

düğün organizasyonu

DÜĞÜN, NİŞAN, KINA GECESİ, NİKAH SONRASI FİYATLAR

Düğün, nişan, kına gecesi, nikah sonrası eğlence fiyatlarına 4 saatlik tekne gezisi, limitsiz çay, kahve, su ikramları, girişte tül ve balon süslemeler dahil edilmiştir. Yemek menüsü ve diğer ekstralar fiyatlara dahil değildir, tercih yapılan ekstralar fiyatlara sonradan ilave edilir.

Teknede düğün organizasyonları’da eksta verilebilecek hizmetler şunlardır;

Ekstra alabileceğiniz hizmetlerin fiyatları sabittir, fiyatlar’da indirim yapılmaz. Yazılı olan hizmetlerden herhangi birisi müşteri tarafından organizasyona dahil edilemez. Nişan, kına gecesi, nikah sonrası eğlence organizasyonlarına özel dekorasyon ve süslemeler için bizimle iletişime geçiniz. Her şey dahil teknede düğün fiyatı detaylarını; https://www.bogazdagezi.net/fiyat/teknede-dugun-fiyatlari/ sayfamızdan inceleyiniz.

EKSTRALAR FİYATLAR
Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimleri 1750 TL
Yemek Menüsü (Alkolsüz) 80 TL (Kişi Başı)
Yemek Menüsü (Alkollü) 140 TL (Kişi Başı)
Havai Fişek Atışları (80 atış) 1500 TL
Lazerli Düğünümüze Hoşgeldin Mesajı 500 TL
Çocuklar İçin Palyaço Hizmeti 750 TL
Gelin ve Damat Lüks Yat Transferi 1500 TL

BAŞLANGIÇ/BİTİŞ İSKELELERİ

AVRUPA YAKASI ASYA YAKASI
İstinye İskelesi / Konum için tıklayınız Beykoz İskelesi / Konum için tıklayınız
Kabataş İskelesi / Konum için tıklayınız Beylerbeyi İskelesi / Konum için tıklayınız
Karaköy İskelesi / Konum için tıklayınız Üsküdar İskelesi / Konum için tıklayınız
Diğer Hizmetlerimiz
TEKNEDE İŞ YEMEĞİ

Şirket çalışanlarına özel hazırladığımız kurumsal yemekli veya yemeksiz tekne organizasyonları, Patronlara özel vip organizasyonlar.

TEKNEDE KAHVALTI

Tekne ve yatlarımız'da gruplara özel kahvaltı organizasyonu, Muhteşem istanbul boğazı manzarası eşliğinde serpme kahvaltımızı mutlaka deneyin.

YATTA EVLİLİK TEKLİFİ

Sevdiğiniz bayana çok özel sürprizler eşliğinde yatta evlenme teklifi yapmaya ne dersiniz? Her bütçeye uygun yatta evlenme teklifi fiyatları, fiyata dahil detayları inceleyin.

TEKNEDE İFTAR

Ramazan aylarında gruplara özel tekne ve yatlarımız'da iftar yemeği, Yatta iftar yemeği fiyatları ve organizasyon detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

YAT KİRALAMA

Günlük, saatlik, konaklamalı yat kiralama hizmeti sayesinde dilediğiniz gün ve saatlerde yemeksiz, yemekli, kokteyl, kahvaltı eşliğinde boğaza açılın.

TEKNE KİRALAMA

30 Kişiden 600 kişiye kadar her bütçeye uygun yemeksiz, yemekli tekne kiralama seçenekleri, tekne kiralama fiyatları ve organizasyon detaylarını inceleyin.

YEMEKLİ TEKNE TURU

Boğazı yeniden keşfetmek isteyen yerli/yabancı misafirlere özel tekne ve yatlarımız'da yemekli boğaz turu organizasyonları.

TEKNEDE YILBAŞI PARTİSİ

2021 Yılbaşı gecesi teknede yılbaşı partisi hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Kişilere ve gruplara özel yılbaşı partisi organizasyonu.

TEKNEDE DOĞUM GÜNÜ

Sevdiklerinize doğum günlerinde çok özel sürprizler hazırlayın. Her şey dahil paket fiyatlarımızı ve fiyatlara dahil detayları inceleyin.

YÜZME TURLARI

Gruplara özel Boğaziçi ve Adalar yüzme turları, Her bütçeye uygun yatta yüzme turu fiyatları, Yüzme turu seyir rotası ve hizmet detaylarını buradan inceleyin.

MİSAFİRLERİMİZİN FOTOĞRAFLARI
ceylan bolkar surpriz evlilik teklifi
veli merve istanbul evlilik teklifi
yagmur cem lazerle evlenme teklifi
sevda cengiz bogazda evlenme teklifi
bogazda dogum gunu surprizi
yatta dogum gunu surprizli evlilik teklifi
nilay evlenme teklifi surprizi
MİSAFİRLERİMİZİN YORUMLARI

Öncelikle herşey çok memnun kaldığımı belirtmek isterim gerek ekip arkadaşlarınızdan gerek yemeklerden herşeyden çok memnun kaldık çok teşekkürler umarım tekrar bir etkinlik yapma şansım olur.

Nisa

Haftasonu ailem ile birlikte doğumgünü kutlaması için misafir olduk. Evimizde gibi hissettirdiler.Özellikle işletme sahibi Gökhan bey her isteğimize canla başla karşılık verdiler. Tekne organizasyonu için başka bir yer aramanıza gerek yok. Çok teşekkür ederiz.

Mustafa Kemal Atasoy

İyi,güzel ve hoş bir deneyim yaşamak için ideal.

Salih Peker
VİDEOLAR
Cem – Yağmur Evlenme Teklifi

Cem ve Yağmur çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Veli – Merve Evlenme Teklifi

Veli ve Merve çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Bolkar – Ceylan Evlenme Teklifi

Bolkar ve Ceylan çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Ali – Ayşegül Evlenme Teklifi

Ayşegül hanım için hazırlanan doğum günü sürprizi ile birlikte evlilik teklifi organizasyonu.

akbank logo
Mondi logosu
Darüşşafaka cemiyeti
Çokiyi Produksiyon
Google Türkiye
Yunsa
Avivasa