Teknede İş Yemeği

Teknede iş yemeği iş özgürlüğünde sınır tanımayanlara özel olarak hazırlanmış olduğumuz şirket için motivasyon eğlenceleri patronların derdine derman olacaktır. Amacımız yaz aylarında bunalmış ve yoğun iş stresi yüzünden şehre tutsak edilmiş çalışanların, biraz olsun sakin ve ferahlatıcı bir nefes almasını sağlamak, Yeni iş ortaklarınızla atacağınız adıma patronlara özel vip yatlarımız da yeni anlaşmalar sağlamanız ‘dır. Yatlarımız ve teknelerimiz bu gibi eğlenceler dışında iş sunumları yapabileceğiniz gerekli sisteme ve donanıma sahiptir. Yemekli veya yemeksiz motivasyon gecelerinde iş arkadaşlarınızla eğlenmek adına canlı müzik performansı gibi konseptlerle de eğlencenin dozunu arttırabiliriz.

Çalışanlar olarak “CEO bizi teknede iş yemeğine götür” dediğinizi duyabiliyoruz.

teknede iş yemeğiBogazdagezi.net olarak bu gibi kurumsal organizasyonlar’da, Mükemmelin ötesinde bir tur programı olması adına tecrübelerimize dayanarak fikir ve önerilerde bulunmaktayız. Teknede iş yemeği paketinde sizlere sunulan menüler, lezzetli yiyeceklerden oluşmaktadır. Alanında uzman olan mutfak ekibimiz et, tavuk ve balık ürünlerinde ustalıklarını sergilerken, bir yandan İstanbul’un güzelliğinin tadını çıkaracaksınız çifte lezzeti bir arada yaşatan bizler size kendi menünüzü kendinizin oluşturabileceği ayrı bir fırsatta sunuyoruz. Önceden bize bildirmek şartıyla dışarıdan kendi catering kurumunuzu organizasyona dahil edebiliriz. Kurumsal organizasyonlar da en iyi tekne ve yatlarımız şirket yöneticilerine önerilir. Böylelikle özel iş ortaklarınız yada çalışanlarınıza yüksek motivasyon sağlayacak ortamlar hazırlamaktayız.

 

Teknede Toplantı Daveti

Teknede iş yemeği organizasyonu da yat ve teknelerimiz de bulunan ses donanımlarıyla, Misafirlerinize sesli ve görüntülü sunumlar yapabilirsiniz. Yeni iş ortamına Boğaz manzarasını ekleyerek farklı bir etkinliğe imza atmış olursunuz. Böylece iş ortaklarınıza veya çalışanlarınıza İstanbul Boğazı manzarası eşliğinde harika bir motivasyon yaratmış olursunuz. Tekne ve yatlarımız organizasyon gününe özel olarak hazırlanmakta. Şirketinizin logosu, ürünleriniz ve marka reklamlarınız isteğiniz doğrultusunda iç ve dış mekanlara dijital baskı pankart ve flamalarla süslenebilir. Teknelerimiz de görüntülü ve sesli sunum yapmak isteyen kurumlar için teknik ekipmanların tümü mevcuttur. İsteğiniz doğrultusunda kendi ses ve görüntü ekipmanları kurabilir veya bizlerden talepte bulunabilirsiniz.

0533 211 33 90 info(at)bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp