Teknede iş yemeği yoğun iş temposunun ardından eğlenmek bizimde hakkımız diyen şirket çalışanlarınıza birbirinden lüks, şık, konforlu tekne ve yatlarımız'da canlı müzik grupları, oryantal dans şovu, lezzetli yemek menüleri eşliğinde motivasyon eğlenceleri düzenliyoruz. Çalışanlar olarak CEO bizi boğazda yemeğe götür dediğini duyar gibiyiz. Şirket çalışanlarınıza yüksek motivasyon sağlayan teknede şirket yemeği organizasyonları iş ortamınıza olumlu yansıyacaktır. Başarılı şirketlerin ardında her zaman iyi çalışanlar vardır. Amacımız yaz aylarında yoğun iş temposundan bunalıp şehre tutsak edilen çalışanların biraz olsun ferah nefes almasını sağlamak.

Kurumsal Şirket Organizasyonları

Yeni iş ortaklarınız ile yapacağınız anlaşmaları sıradanlığın ötesinde birbirinden lüks, şık yatlarımız konuklarınıza lüksü ve konforu aynı anda yaşatarak üzerlerinde olumlu etkiler bırakacaktır. Her kişi sayısına uygun tekne ve yatlarımız'da 2 kişiden 450 kişiye kadar kurumsal şirketlere özel çok çeşitli sayıda organizasyon düzenleyebilecek imkanlara sahibiz. Yüzer restoran teknelerimiz 3 katlı olup, Giriş kat kapalı alan yemek salonu, 2. Kat yarı açık teras kokteyl alanı, 3. Kat seyir terasıdır. Tekne ve yatlarımız 4 mevsim şartlarına uygun dizayn edilmiş olup, Olumsuz hava şartlarında denize açılabilecek imkanlara sahiptir. Davet teknelerimiz'de profesyonel ses sistemi mevcut. Şirket toplantılarında görüntülü ve sesli sunumlar yapabilirsiniz. Teknede iş yemeği organizasyonu gerçekleşeceği gün tekne ve yatlarımızı bağlı oldukları marinada flama, bayraklarla çevre düzenleme yapabilirsiniz.

Hizmet Detayları, Neler Yapıyoruz?

Teknede şirket yemeği organizasyonu 4 saat sürmekte. Organizasyon saatleri müşteri tarafından belirleniyor. Müşteri isterse daha uzun süreli kiralama yapabilir. Teknede iş yemeği organizasyon saatleri gezi süresinin bitimine 1 saat kala bildirmek şartıyla ilave ücretle uzatılabilir. Tekne ve yatlarımız organizasyon süresi boyunca 3 köprü arasında Asya, Avrupa yakası kıyılarında seyir halinde olacak. Seyir süresince mini kokteyl ikramlar, limitsiz sıcak ve soğuk içecekler servis yapılıyor. Teknede iş yemeği etkinliklerinizi eğlenceli hale dönüştürecek canlı müzik grupları organizasyona sonradan dahil edilebilir. Teknede şirket yemeği organizasyonu başlangıç yapılan iskelede bitiyor. Farklı iskelelerden yolcu indirme/bindirme ilave ücretlidir.

Seyir Rotası, Gezi Güzergahı

Karaköy, Üsküdar sahillerinden başlangıç yapılarak sırasıyla Kabataş, Beşiktaş, Ortaköy, Kuruçeşme, Bebek, Rumeli hisarı, Emirgan çınar altı, İstinye sahili, Yeniköy yalılar, Kalender sahilinden dönüş yapılıyor; Beykoz sahili, Hıdiv kasrı korusu, Anadolu hisarı, Çengelköy sahili, Beylerbeyi sarayı, Üsküdar, Kız kulesi  seyir güzergahımız üzerindeki rotalar.

Damak Tadına Uygun Lezzetli Yemek Menüleri

Damak tadınıza uygun lezzetli et, tavuk, balık müneleri teknelerimizin mutfaklarında aşçılarımız tarafından hazırlanıyor. Tüm ürünlerimiz günlük ve tazedir. Et, tavuk, balık ürünleri barbeküde pişirilip masaya sıcak servis sunuluyor. Alkollü menülerde limitli, limitsiz tercihinize göre yerli alkollü içecekler servis yapıyoruz. Alkolsüz yemek menüsü alıp dışarıdan kendi alkollü içeceğinizi getirebilir yada teknelerimiz'de kurulan barlardan kadeh satın alabilirsiniz. Müşteri isterse yiyecek, içecek ikramlarını kendisi karşılayabilir. Dışarıdan getirilen yiyecek, içecekler teknelerimiz'de çalışan personel tarafından servis yapılıyor. Personel yevmiyesi müşteriye aittir. Kurumunuzun anlaşmalı olduğu catering şirketleri yiyecek ve içecek servisi üstlenebilir.

Başlangıç, Bitiş İskeleleri

Başlangıç için her iki yakadan yolcu alımları yapabiliriz. Aşağıda yazılı olan iskeleler haricinde farklı iskeleden yolcu alımlarında mesafe tespiti yapılarak ek ücretler talep edilir. Özel iskeleler, marinalardan yolcu alımlarında palamar ücreti müşteriye aittir. Tekne ve yatlarımız önceden belirlenen iskelelere tam vaktinde yanaşıyor. Katılımcılar 30 dk. önceden iskelede hazır bekliyor olmalıdır. Otopark, Vale hizmetimiz yoktur.
 
 AVRUPA YAKASI  ANADOLU YAKASI
 İstinye İskelesi  Beykoz İskelesi
 Kabataş İskelesi  Üsküdar İskelesi
 Karaköy İskelesi  Beylerbeyi İskelesi

İlginizi Çekebilecek Hizmetler

Teknede şirket yemeği organizasyonu eğlenceli hale getiren canlı müzik hizmetimiz şirket çalışanlarınıza doyasıya eğlenecekleri ortam sağlayacak. Şirket yemeği eğlencelerine özel sahne alan canlı müzik grupları(Gitar & Solist, Fasıl Grubu, Orkestra) önceden tercih yapılmalıdır. Gitar & Solist 2 kişilik ekiptir, organizasyon süresi boyunca belirli aralıklara sahne almaktadır. Fasıl grubu 4 kişilik ekipten oluşuyor, kullanılan enstrümanlar; Klarnet, Kanun, Keman, Ud, Darbuka, Tef, Ney, Yaylı Tambur vb. gibi çok çeşitli sayıda enstrümanlar tercih yapılabilir. Fasıl grubu organizasyon süresi boyunca belirli aralıklarla sahne almaktadır. Müzik orkestrası 7 kişilik ekipten oluşuyor, çok çeşitli sayıda enstrüman kullanan orkestra ekibi; Opera, Jazz, Cauntry, Rock'n Roll, Türkçe nostaljik eserler ve bir çok popüler müziklerle kulaklarınızın pasını silecekler. Oryantal dans şovu 1 saat sürmekte, organizasyon süresi içerisinde oryantal dans süresi uzatılabilir.
Projeksiyon + Perde cihazlarımız ile bayi toplantıları, ürün tanıtımları, şirket istatistikleri gibi sunumları kolayca yapabileceksiniz. Yeni iş ortaklarınıza şirketinizin tanıtımı ve istatistiklerini güçlü projeksiyon cihazlarımız ile kolayca sunabileceksiniz. Teknede iş yemeği organizasyon fiyatlarına projeksiyon + perde cihazı dahil değildir, Talep etmeniz durumunda fiyata sonradan ilave ediliyor. Cihaz kurulumu ekibimiz tarafından yapılmakta, sunum yapılacak slayt müşteri tarafından hazırlanıyor. Perde + projeksiyon görüntü sistemi davet teknelerimizin açık ve kapalı alanlarında aynı anda kurulup, aynı anda ses ve görüntü almanız sağlanır. Müşteri isterse perde + projeksiyon görüntü cihazını kendisi sağlayabilir. Davet teknelerimizin uygun alanlarında perde kurulumu ekibimiz tarafından yapılacaktır. Perde + projeksiyon görüntü sistemi fiyatları, organizasyon yapılacak davet teknelerinde kullanılacak uyumlu cihazlar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
Kurumsal şirket organizasyonlarına özel olarak davet teknelerimizin görünür tüm alanlarında şirketinizin, sponsorlarınız, iş ortaklarınızın logosunun yer aldığı pankartlar asılarak organizasyon içerisinde iş ortaklarınıza yer verebilirsiniz.
Sık Sorulan Sorular
Teknede şirket yemeği organizasyonu 4 saat sürmekte. Müşteri isterse daha uzun süreli kiralama yapabilir.
Teknede iş yemeği saatleri 4 saat olacak şekilde müşteri tarafından belirleniyor. En çok tercih yapılan saat aralığı 20:00 ila 24:00 saatleri arasıdır.
Yiyecek ve içecek servisi şirketiniz tarafından karşılanabilir, Sunum yapacak personel teknelerimiz'de çalışan ekip tarafından yapılır. Personel ücreti müşteriye aittir.
Şirket organizasyonları gruplara özel olarak hizmet verilmekte, Dışarıdan farklı kişiler yada gruplar şirket organizasyonuna dahil olamazlar.
Yaz aylarında tekne ve yatlarımızın rezervasyonları oldukça yoğundur. Hafta sonu yapılacak rezervasyon'da en az 1 ay önceden yerinizi ayırtmanız gerekir.
Rezervasyon için kaparo(ön ödeme) işlemi yapıyoruz, Kalan ödeme şirketinizin belirlediği ödeme gününde banka hesabımıza havale/eft işlemi yapılır.
Size Özel Hizmetlerimiz
Teknede Yılbaşı Partisi
Teknede Kahvaltı
Teknede İş Yemeği

Misafirlerimiz Ne Dedi?

14 Müşteri Yorumu

Copyright @ 2023 All rights reserved.