Hakkımızda

Firmamız 2009 yılından bu zaman zarfına kadar misyonundaki ve vizyondaki çizgiyi hiç bozmadan, kendine yeni hedefler koyarak büyümeye devam etmektedir. Felsefemiz, bütün sıradanlıklara karşı yeni, özgün ve farklı eğlence ortamı, yeni hobi alanı oluşturmak ve rahat nefes alacağımız yeni mekan sınırlarını, karadan sulara doğru taşımaktır. Kuruluş tarihimizden bu yana bir çok başarılı organizasyona imza atan firmamız, gün geçtikçe siz değerli müşterilerimizin her daim mutlu, rahat ve konforlu bir yaşam sürmesi için yeni konseptlerle karşınıza çıkmaktadır. İstanbul’da boğaz turu sektöründe uzmanlaşmış kadromuz ve çizgisi bozulmayan iş anlayışımız sayesinde hatırı sayılır bir yer edindik.

Misyonumuz, İstanbul’da Boğaz turu sektöründe daima yenilikçi ve farklı olmayı hedefleyerek, sizlere hizmetlerimizin ve etkinliklerimizin en iyi şekilde aktarılmasını sağlamaktır. Yat gezilerinin, tekne kiralamanın herkesin hakkı olduğunun bilincinde bireyler olarak çıktığımız bu yolda, herkese uygun paketlerle ekonomik olma özelliğimizle “lider bir firma” olmayı amaçlıyoruz. Firmamızın kurucusu ve hala firmamızda genel koordinatör olarak görev yapan Gökhan Fil, bu başarının sırrının bir tesadüf olmadığını sadece “işini ve insanları çok sevmekten” geçtiğini söylüyor. Bu anlayışla yolumuza devam edecek bizler için, İstanbul’un surlarını, yalılarını, saraylarını, camilerini, tarihini kısaca şehrin gerçek benliğinin sınırlarını değiştirerek toplumumuza hatta farklı ülkeden gelen misafirlerimize göstermeye devam edeceğiz.

Firmamızda yapılan yemekli tekne turlarını, yüzme turlarını, boğaz turlarını birçok insanın tercih etmesinden dolayı duyduğumuz memnuniyet bizi nasıl rahatlatıyorsa iş stresinden ve İstanbul’un çilesinden kurtulmak için çabalayan insanları ve İstanbul’u görmeye gelen yabancı misafirlerimizi de yaptığımız organizasyonlarımızla rahatlatmayı bir borç biliriz.

Referanslarımız
0533 211 33 90 info(at)bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp