Teknede Doğum Günü

Teknede doğum günü kutlamaları, Size özel tekne ve yatlarımız da sevdiklerinizle beraber olacağınız lazer gösterileri, havai fişek atışları, uçan balonlar ve daha bir çok sürprizler eşliğinde hatıralarla anımsayacağınız bir gün yaşayacaksınız. İstanbul Boğazı’nın muazzam görüntüsü karşısında sevdiklerinize teknede doğum günü organizasyonları düzenleyerek, Alışılmışın dışında ve sevginin kara sınırlarını aşan eşsiz yatta doğum günü sürprizi düzenlememiz, Sürpriz doğum günü düzenleyeceğiniz kişide bırakacağı etki birbirinize karşı olan bağlarınızı sıkılaştıracak.

Kaptanın’da dediği gibi; “Huzurlu yaşamın gizli anahtarını cebinize koymak rüya değilmiş demek ki..”

Yatta Doğum Günü

Doğum günlerinizi her kişi sayısına uygun yatlarımız da sevdiklerinizle veya ailenizle beraber doyasıya kutlayabilirsiniz. Yatta doğum günü organizasyonları kişilere ve gruplara özeldir. Dışarıdan ‘x’ kişiler organizasyonlara dahil olamazlar. Doğum günü kutlamaları’da canlı müzik hizmetimizden faydalanıp, Misafirlerinize her tarz müzik dinletisiyle keyifli bir akşam hazırlayabiliriz.

Doğum günlerine özel olarak standart masa süslemeleri ücretsizdir. Dilerseniz ücretli masa süslemeleri hizmetimizden faydalanarak farklı masa süsleme alternatiflerini tercih edebilirsiniz. Yada önceden tekne ve yatlarımızın bağlı oldukları yerde sizlerde süslemeler yapabilirsiniz.

LAZERLİ DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Yatta doğum günü sürprizi alışılmışın dışında, Sürpriz yapacağınız sevdiklerinize unutamayacakları özel bir gün olmalı. Doğum günü mesajınızı Boğaziçi köprüsü altında renkli dev yazılar ve animasyonlar eşliğinde lazer cihazlarımızla kutlayın. Beklentilerin üzerine çıkacağınız lazerli doğum günü kutlaması esnasında duygu dolu dakikalar yaşayacak, Sevdiklerinize karşı olan bağınızı bir kez daha göstermiş olacaksınız. Önceden hazırlayacağınız 16-17 kelimeden oluşan doğum günü mesajınızı 15 Temmuz köprüsü altında 10 dk. boyunca yansıtıyoruz.

BALON SÜSLEME / UÇAN BALONLAR

Doğum günü partisi denilince akla uçan balonlar gelir. Dilediğiniz renklerde, kalpli, harf balonlar ve folyo balonlarla doğum günü yapılacak arkadaşınızı fazlasıyla mutlu edebilirsiniz. Balon süsleme hizmetimizden faydalanarak hazırlayacağımız doğum günü konsepti, Sevdiklerinize ne kadar çok değer verdiğinizi anlatmaya fazlasıyla yetecektir.

Teknede doğum günü pastasız olur mu? Yemek menüsü talep etmeniz durumunda doğum günü pastanız bizden!

HAVAİ FİŞEK ATIŞI

Havai fişek atışlarıyla pasta kesim anını şölen havasına dönüştürebiliriz. Servis ekibimiz yemek sonrası veya önceden belirlenen zamanda misafirler tekne ve yatların açık alanlarına davet edilirler. Havai fişek atışı yapacak olan ekibimiz kaptanımızdan gelen işaretle pasta kesim anını görsel bir şova dönüştürmekte.

FOTOĞRAF / VİDEO ÇEKİMLERİ

Fotoğraf/Video çekimleriyle doğum günlerinizi unutulmaz kılabiliriz. Ek ücretle hizmetimizi satın alarak, Program boyunca ekibimiz fotoğraf ve videolarınızı çekerek her anınızı ölümsüzleştirerek hatıralarınıza bir yenisini katacaktır. Doğum günü sonrası fotoğraf ve videolar anında sizlere cd veya we transfer yapılarak teslim edilir.

 

doğum günü balon süslemeleri

 

TEKNEDE DOĞUM GÜNÜ HİZMET DETAYLARI

 • Fiyatlarımız 2 saat sürecek yat gezisi, 1 Kaptan, 1 Servis personeli ve yemek menüsü dahil belirlenmiştir.
 • Uzun süreli kiralama yapılması durumunda, Tercih yapacağınız yat ve teknelere göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Ek süreler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • 2 Kişiye özel içerisinde lazer şovu, havai fişek atışları, fotoğraf ve video çekimleri, balon süsleme gibi her şey dahil Yatta doğum günü fiyatları sayfamızdan 2 kişilik doğum günü fiyatlarını inceleyin.
 • Teknede doğum günü fiyatları 2 kişiye özeldir. 3. ve 4. Katılacak kişilerden +100 ₺ (kişi başı) menü ücreti alınır.
 • Menülerde limitsiz alkolsüz soft içecek servisi yapılır.
 • Alkollü içecek istenmesi halinde +100 ₺ (kişi başı) ek ödeme alınır.
 • Dışarıdan kendi alkollü içeceklerinizi getirebilirsiniz.
 • Yemek menüsü tercih etmemeniz halinde dışarıdan kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirebilirsiniz. Dışarıdan yemek getirilmesi durumunda, Ek olarak servis ücreti almıyoruz. Mutfak ekipmanlarımız kullanılabilir.
 • Rezervasyon saatleri de önceden belirlenen iskelede olmanız gerekir. 5-10 dk. gecikmeler telafi edilebilir. Uzun süreli gecikmelerde organizasyon rezervasyon saatlerinde başlayacak ve bitecektir.
 • Seyir rotası 3 köprü arasında yapılır. Kiralama süresi boyunca AvrupaAnadolu yakaları seyredilir.
 • Geçerli mazeretler olmadan rezervasyon iptali yapılamaz. Şirketimiz doğal afetler ve arıza gibi elde olmayan nedenlerden dolayı organizasyonu aynı özelliklere sahip farklı bir yatta düzenleyebilir yada karşılıklı anlaşarak rezervasyon iptali yapılarak kaparo iade edilir.
 • Geçersiz sebeplerle iptal edilen rezervasyonların kaparosu iade edilmez.
 • Kaparosu ödenmeyen opsiyon(yer ayırtma) rezervasyon olarak geçerli sayılmaz. Rezervasyon yapılacak tarihin yakın zaman olup olmaması opsiyon sürelerini değiştirir.
 • Şirketimiz engelli, yaşlı, tekerlekli sandalyeli dostudur. Personelimiz yardıma ihtiyaç olan her durumda kolaylıklar sağlayacaktır.
 • Yağmurlu ve soğuk havalarda tekne ve yatlarımızın kapalı alanlarında organizasyon gerçekleşebilir. Tekne ve yatlarımızın açık olan kısımları kapatılarak yağmur ve soğuklardan korunulur.
 • Başlangıç ve bitiş için iskeleler; Avrupa yakası(Bebek parkı, İstinye iskelesi), Anadolu yakası(Kuleli askeri lisesi, Beykoz sahili).

 

yatta doğum günü masa süslemesi

 

Teknede Doğum Günü Fiyatları

YATLAR YEMEKSİZ YEMEKLİ KOKTEYL KAHVALTI
YAT 1 2000 ₺ 2300 ₺ 2200 ₺ 2100 ₺
YAT 2 900 ₺ 1100 ₺ 1050 ₺ 1000 ₺
YAT 3 800 ₺ 1000 ₺ 900 ₺ 950 ₺
YAT 4 800 ₺ 1000 ₺ 900 ₺ 950 ₺
YAT 5 800 ₺ 1000 ₺ 900 ₺ 950 ₺
YAT 6 700 ₺ 900 ₺ 800 ₺ 850 ₺
YAT 7 750 ₺ 950 ₺ 850 ₺ 900 ₺
YAT 8 700 ₺ 900 ₺ 800 ₺ 850 ₺
YAT 9 600 ₺ 800 ₺ 700 ₺ 750 ₺
YAT 10 600 ₺ 800 ₺ 700 ₺ 750 ₺

 

FİYATA NELER DAHİL?

– Yemeksiz yat kiralama da fiyatlarımıza limitsiz çay, kahve, su, cips, çerez ikramları dahildir.

– Masa süslemeleri ücretsiz yapılır.

– Doğum günü pastası

– 2 Saatlik yat gezisi

– Müzik sistemi

 

DOĞUM GÜNÜ VIP HİZMET

Doğum günü sürprizi özel hizmetimiz olan ‘VIP transfer’ şoförlü lüks araçlarımızla kaldığınız otelden sizleri alıp, Yatımızın bağlı olduğu limana kadar getirecek, Organizasyon sonunda tekrar otelinize bırakılacaksınız. İl dışından ‘VIP Jet uçuş’ rezervasyonuna kadar tüm işlemlerinizi şirketimiz yürütmekte. Vip hizmetimiz hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bizimle iletişime geçin.

 

DOĞUM GÜNÜMDE BUNLAR DA OLSUN?

– Lazerli doğum günü kutlama / 500 ₺

– Havai fişek atışları (50 atış) / 250 ₺

– Uçan balonlar / 300 ₺

– Kemancı / 300 ₺

– Gitarist / 300 ₺

– Çiçek buketi / 150 ₺

– Fotoğraf ve Video çekimleri / 200 ₺

– Drone çekimleri / 700 ₺

 

0212 277 41 44 info@bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp