TEKNEDE DOĞUM GÜNÜ

Sevdiklerinize doğum günlerinde çok özel sürprizler hazırlayın. Her şey dahil paket fiyatlarımızı ve fiyatlara dahil detayları inceleyin.

Teknede doğum günü kutlamaları 30 kişiden 450 kişiye kadar kişilere ve gruplara özeldir. Teknede doğum günü kutlamaları 4 saat sürmekte, organizasyon saatleri müşteri tarafından belirlenir. Teknede doğum günü kutlaması tercihinize göre yemeksiz veya yemekli düzenlenebilir. Müşteri isterse yiyecek ve içecek ikramlarını kendisi karşılayabilir. Dışarıdan yiyecek ve içecekler getirilmesi durumunda personel yevmiyeleri müşteriye aittir. Teknelerimiz organizasyon süresi boyunca Asya ve Avrupa yakası kıyılarında seyir halinde olacaktır. Teknelerimiz’de profesyonel ses sistemleri mevcut. Doğum günü organizasyonu süresince DJ müzikleri eşliğinde eğlenmenizi sağlayacağız. Teknede doğum günü davetinize dışarıdan canlı müzik grupları dahil olabilir. Doğum günü organizasyonu süresi boyunca ücretsiz çay, kahve, su ikramları limitsiz servis edilir. Başlangıç için her iki yakadan yolcu alımları yapılır. Teknelerimiz her yaş grubu çocuklar için güvenlidir.

Teknede doğum günü kutlamaları’da pasta müşteriye aittir, isteğinize göre pasta siparişinizi anlaşmalı pasta şirketlerinden verebilirsiniz. Fiyata dahil olarak teknemizin kapalı alanında masa düzeni alınır, Açık alanlarda kokteyl düzeni alınıyor. Doğum günü süslemeleri ve diğer hazırlıklar için dışarıdan organizasyon şirketi çağrılıp teknelerde gerekli düzenlemeler yapabilir. Yağmurlu havalarda doğum günü organizasyonu teknelerimizin klimalı kapalı alanlarında sorunsuz devam eder. 4 Mevsim boyunca doğum günlerinizi teknelerimiz’de kutlayabilirsiniz. Yemekli doğum günü davetleri’de tüm ürünler aşçılarımız tarafından teknelerimizin mutfaklarında hazırlanıp masalara sıcak servis sunulur.

Deneyimli ekibimiz misafirleriniz ile yakından ilgilenerek keyif almalarını sağlayacak. Teknede doğum günü organizasyonu hatıralarınıza yenisini ekleyerek unutamayacağınız bir gün yaşatacak. Teknede doğum günü kutlamaları 4 saat sürmekte, Gündüz 17:00’dan önce yapılacak doğum günü kutlamaları en az 2 saat olacak şekilde rezervasyon yapılabilir. Organizasyon saatleri müşterinin isteğine göre uzatılabilir. Süre uzatmalarda eklenecek fiyat farkı detayları için bizimle iletişime geçiniz. Teknede doğum günü rezervasyonu en geç 1 ay önceden mutlaka yapılmalıdır. Rezervasyon durumunda anlaşma yapılan tutarın 3/1 kısmı ön ödeme yapılır, kalan ödeme organizasyon sonunda nakit elden teslim edilir. Kredi kartı ile ödeme seçeneğimiz yoktur, ödemeler nakit veya banka havalesi ile kabul edilir. Müşteri tarafından her ne sebeple olursa olsun iptal edilen rezervasyonların kaparo iadesi yoktur.

YATTA DOĞUM GÜNÜ

Yatta doğum günü sürprizi 2 kişiden 25 kişiye kadar kişilere ve gruplara özel hizmet verilir. Yatta doğum günü kutlamaları en az 2 saat sürmekte, hafta sonu(Cumartesi – Pazar) günler en az kiralama süresi 3 saat olarak belirlenmiştir. Müşteri isterse daha uzun süreli kiralama yapabilir, organizasyon saatleri içerisinde ardında rezervasyon yok ise süre uzatma yapabilir. Organizasyon saatlerinde kısıtlama yapılmaz, dilediğiniz saatlerde doğum günlerinizi kutlayabilirsiniz. Yatta doğum günü kutlamaları romantik masa süslemeleri ücretsizdir. Yatlarımız yazlık/kışlık dekore edilmiştir, yağmurlu ve soğuk havalarda yatlarımızın açık olan kısımları kapatılarak yeterli sıcaklık ve serinlik sağlanmakta. Yatlarımız’da profesyonel ses sistemleri bulunuyor. Cd, flash bellek, bluetooth bağlantısı yapılabilir. Yatlarımız’da 3 kişilik mürettebat sizlere hizmet sunacaktır. Talep etmeniz durumunda servis ekibi bayan personel tercih yapılabilir.

doğum günü masa süslemeleri

Yatta doğum günü kutlamalarına özel olarak hazırladığımız ücretsiz masa süslemeleri

TEKNEDE DOĞUM GÜNÜ FİYATLARI

HER ŞEY DAHİL SÜRPRİZ PAKETLERİ

Teknede doğum günü sürpriz paketleri 2 kişiye özel her şey dahildir. Yazılı olan fiyatlar haricinde ek ödemeler yoktur. Katılacak + kişilerden ek olarak 125 TL kişi başı menü ücreti alınır. Doğum günü pastası müşteriye aittir. Yemek menüleri alkolsüzdür müşteri isterse dışarıdan kendi alkollü içeceğini yanında getirebilir yada rezervasyon esnasında şirket yetkilimize sipariş verebilirsiniz. Fotoğraf ve video çekimleri 2 iş günü içerisinde e-mail adresinize gönderilir. Sürpriz paketleri içerisinde yazılı olan ekstralar müşteri tarafından karşılanamaz. Diğer yatta doğum günü sürprizi paket fiyatlarını; https://www.bogazdagezi.net/fiyat/yatta-dogum-gunu-fiyatlari/ sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Sürpriz Paketi 6

 • 2 Saat yat gezisi, 2 Kişilik yemek menüsü, Romantik masa süslemeleri, Fotoğraf ve video çekimleri.

Sürpriz Paketi 7

 • 2 Saat yat gezisi, 2 Kişilik yemek menüsü, Romantik masa süslemeleri, Fotoğraf ve video çekimleri, Havai fişek atışları.

Sürpriz Paketi 8

 • 2 Saat yat gezisi, 2 Kişilik yemek menüsü, Romantik masa süslemeleri, Fotoğraf ve video çekimleri, Havai fişek atışları, Lazerli doğum günü mesajı.

Sürpriz Paketi 9

 • 2 Saat yat gezisi, 2 Kişilik yemek menüsü, Romantik masa süslemeleri, Fotoğraf ve video çekimleri, Havai fişek atışları, Lazerli doğum günü mesajı, Balon süslemeler ve uçan balonlar.
doğum günü süslemeleri

Doğum günü kutlamalarını hatıralarla anımsayacağınız bir güne dönüştürmeyi ister misiniz?

DOĞUM GÜNÜ HİZMET DETAYI

 • Tekne ve yatlarda doğum günü kiralama süresi en az 2 saat, hafta sonu yapılacak doğum günü rezervasyonu kiralama süresi en az 3 saat olmalıdır. Ek ödeme için şirket yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz.
 • 18 yaş ve altı misafirlere alkollü içecek servisi yapılmaz, dışarıdan getirilmesine izin verilmez.
 • Bilgimiz dışında tekne ve yatlara dışarıdan patlayıcı ve yanıcı madde, konfeti getirmek yasaktır.
 • Fiyatlarımıza pasta dahil değildir, Pasta sizin tarafınızdan getirilir veya bizlere pasta siparişi verebilirsiniz. Pasta fiyatı 50-75-100 TL arası değişmekte.
 • Müşteri isterse yiyecek ve içecek ikramlarını kendisi temin edebilir. Dışarıdan yiyecek getirilmesi durumunda servis takımları kullanılabilir.
 • Dışarıdan yiyecek ve içecekler getirilmesi durumunda garson servisi +100 TL fiyata sonradan ilave edilir.
 • Yemek menüleri Boğaziçi’deki restoranlardan sipariş verilerek servis ekibimiz tarafından sıcak servis sağlanır.
 • Doğum günü rezervasyonları en geç 1 hafta önceden yapılması gerekir. Aynı gün içerisinde yapılacak rezervasyonda bazı ekstralar hazır olmayabilir.
 • Organizasyon saatleri içerisinde ardında rezervasyon yok ise, müşteri isterse tur bitimine 1 saat kala bildirmek şartıyla organizasyon süresini uzatabilir.
 • Havaların yağmurlu ve soğuk olması durumunda organizasyon teknelerimizin kapalı alanlarında gerçekleşir. Yatlarımızın açık alanları şeffaf branda ile kapatılır, merkezi klima ile bulunduğunuz ortam ısıtılır.
 • Belirlenen gün içerisinde kaparo ödemesi yapılmayan opsiyonlar geçersiz sayılacaktır.
 • Tekne ve yatlara dışarıdan kendini bilmez derecede alkollü gelmek, bilgimiz dışında alkol getirmek kesinlikle yasaktır.
 • Tekne ve yatların içerisinde; konfeti, meşale, havai fişek kullanımı yasaktır.
 • Rezervasyon için kaparo işlemleri yapılır, kaparosu gönderilmeyen opsiyonlar geçersiz sayılır. Ödemeler nakit veya banka havalesi ile yapılır. Kredi kartı ile ödeme seçeneği yoktur.
 • Rezervasyon yapılan tekne ve yatlar sonradan değiştirilemez, Şirketimiz tarafından tekne ve yat değişimi yapılması durumunda müşteri isterse iptal/iade talep edebilir.
 • Müşteri tarafından iptal edilen rezervasyonların kaparosu iade edilemez, kaparo iadesi bir üst madde için geçerlidir.

YATTA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZLERİ

Doğum günü kutlamalarını hatıralarla anımsayacağınız güne dönüştürüyoruz.

LAZERLİ DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Önceden hazırlayacağınız 17 kelimeden oluşan doğum günü mesajınızı, Boğaz köprüsü altında hareketli gifler ve renkli yazılarla yansıtıyoruz. Lazer cihazlarımız ile hayatta en çok değer verdiğiniz aileniz, dostlarınız yada sevdiğiniz kişiye kelimelerle ifade edemediğiniz cümleleri, Boğaz köprüsü altında 10 dk. sürecek olan lazer gösterisiyle görsel şova dönüştürün. Sürprizlerle başlayacak olan yatta doğum günü organizasyonu lazerle doğum günü mesajı asla hafızalardan çıkmayacak. Uzakta yaşayan sevdiklerinize doğum günlerinde videolu lazerli doğum günü mesajı gönderebiliriz. Lazerli doğum günü kutlamaları’da volkan püskürtme şovu lazer fiyatına dahil edilmiştir. Lazerle kutlama mesajınızı farklı yazı karakterleri kullanarak yansıtabiliriz. Kullanılacak yazı karakterleri bilgisayar ortamında kullanılabilir olmalı. Lazerle resim yansıtılmaz. Kutlama mesajı öncesi veya sonrası Hareketli animasyonlar ve smiley iconlar kullanabiliriz. Lazer yazısı müşteri tarafından hazırlanır, organizasyon günü erken saatlerde şirket yetkililerimize iletilir.

HAVAİ FİŞEK ATIŞLARI

Doğum günlerinin anlam ve önemini taşıyan pasta kesme merasimini, havai fişek atışları yaparak görsel şova dönüştürüyoruz. Doğum günü sürprizinde havai fişek atışları tarifi imkansız şölen sunar. Yemek sonrası davetliler tekne ve yatlarımızın açık alanlarına davet edilirler. Bu esnada servis ekibi pastayı hazırlayarak herkesin bulunduğu alana getirilir. Mumlar üflendiği anda ekibimiz karadan veya tercihinize göre farklı tekneden boğazın ortasında havai fişek atışlarını gerçekleştirmekte. Havai fişek paketlerimiz 40 atış yapmakta. Profesyonel havai fişek paketlerimiz dakika bazında satılır. Dilediğiniz kadar dakika veya paket satın alabilirsiniz. Dışarıdan havai fişek getirilmesi halinde, ekibimiz getirilen havai fişeğin atışını +150 TL ek ücretle yapabilir. Aşırı derece yağmurlu ve fırtınalı havalarda havai fişek atışları yapılmaz. Havai fişek atışlarını görsel şova dönüştürmek isteyenlere özel bulunduğunuz yatın haricinde farklı yatlardan Boğaz köprüsü altında havai fişek atışları yapmaktayız.

BALON SÜSLEME – UÇAN BALONLAR

Doğum günü sürprizlerinin olmazsa olmazı rengarenk balonlar olmuştur. Teknede doğum günü organizasyonları’da teknelerin giriş alanında zincir balon ve papatya balonlarla karşılama alanı oluşturmaktayız. Teknelerin kapalı alanlarında helyumlu uçan balonlar ile süslemeler yapılır. Yatta doğum günü kutlamaları’da yatlarımızın tüm alanları istenilen renklerde balonlar ile süslenir. 10 Adet helyumlu uçan balon demeti hazırlanır. Balon süsleme paketine ek olarak helyumlu folyo harf, rakam, kalp, yıldız balonlar ile doğum gününe özel dekorasyon oluşturabiliriz.

Diğer Hizmetlerimiz
YÜZME TURLARI

Gruplara özel Boğaziçi ve Adalar yüzme turları, Her bütçeye uygun yatta yüzme turu fiyatları, Yüzme turu seyir rotası ve hizmet detaylarını buradan inceleyin.

TEKNEDE İFTAR

Ramazan aylarında gruplara özel tekne ve yatlarımız'da iftar yemeği, Yatta iftar yemeği fiyatları ve organizasyon detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

TEKNEDE MEZUNİYET

Her kişi sayısına uygun yat ve teknelerimiz'de öğrencilere özel olarak hazırladığımız teknede mezuniyet balosu eğlencesi hizmet detaylarını inceleyiniz.

TEKNEDE DÜĞÜN

Her kişi sayısına uygun davet teknelerimiz'de düğün, nişan, kına gecesi ve nikah sonrası eğlence organizasyonu hakkında detayları inceleyin.

TEKNEDE İŞ YEMEĞİ

Şirket çalışanlarına özel hazırladığımız kurumsal yemekli veya yemeksiz tekne organizasyonları, Patronlara özel vip organizasyonlar.

TEKNE KİRALAMA

30 Kişiden 600 kişiye kadar her bütçeye uygun yemeksiz, yemekli tekne kiralama seçenekleri, tekne kiralama fiyatları ve organizasyon detaylarını inceleyin.

TEKNEDE KAHVALTI

Tekne ve yatlarımız'da gruplara özel kahvaltı organizasyonu, Muhteşem istanbul boğazı manzarası eşliğinde serpme kahvaltımızı mutlaka deneyin.

YEMEKLİ TEKNE TURU

Boğazı yeniden keşfetmek isteyen yerli/yabancı misafirlere özel tekne ve yatlarımız'da yemekli boğaz turu organizasyonları.

YAT KİRALAMA

Günlük, saatlik, konaklamalı yat kiralama hizmeti sayesinde dilediğiniz gün ve saatlerde yemeksiz, yemekli, kokteyl, kahvaltı eşliğinde boğaza açılın.

YATTA EVLİLİK TEKLİFİ

Sevdiğiniz bayana çok özel sürprizler eşliğinde yatta evlenme teklifi yapmaya ne dersiniz? Her bütçeye uygun yatta evlenme teklifi fiyatları, fiyata dahil detayları inceleyin.

MİSAFİRLERİMİZİN FOTOĞRAFLARI
ceylan bolkar surpriz evlilik teklifi
veli merve istanbul evlilik teklifi
yagmur cem lazerle evlenme teklifi
sevda cengiz bogazda evlenme teklifi
bogazda dogum gunu surprizi
yatta dogum gunu surprizli evlilik teklifi
nilay evlenme teklifi surprizi
MİSAFİRLERİMİZİN YORUMLARI

Öncelikle herşey çok memnun kaldığımı belirtmek isterim gerek ekip arkadaşlarınızdan gerek yemeklerden herşeyden çok memnun kaldık çok teşekkürler umarım tekrar bir etkinlik yapma şansım olur.

Nisa

Haftasonu ailem ile birlikte doğumgünü kutlaması için misafir olduk. Evimizde gibi hissettirdiler.Özellikle işletme sahibi Gökhan bey her isteğimize canla başla karşılık verdiler. Tekne organizasyonu için başka bir yer aramanıza gerek yok. Çok teşekkür ederiz.

Mustafa Kemal Atasoy

İyi,güzel ve hoş bir deneyim yaşamak için ideal.

Salih Peker
VİDEOLAR
Cem – Yağmur Evlenme Teklifi

Cem ve Yağmur çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Veli – Merve Evlenme Teklifi

Veli ve Merve çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Bolkar – Ceylan Evlenme Teklifi

Bolkar ve Ceylan çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Ali – Ayşegül Evlenme Teklifi

Ayşegül hanım için hazırlanan doğum günü sürprizi ile birlikte evlilik teklifi organizasyonu.

akbank logo
Mondi logosu
Darüşşafaka cemiyeti
Çokiyi Produksiyon
Google Türkiye
Yunsa
Avivasa