Teknede Doğum Günü

Paylaş:
Puanlayın:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

İstanbul Boğazı’nda teknede doğum günü veya yatta doğum günü kutlamaları yapabilirsiniz. Size özel hazırlanan tekne ve yatlarımızda sevdiklerinizle eşsiz bir doğum günü kutlama planlayabilirsiniz. Lazer ve havai fişek gösterileri, uçan balon şöleni gibi sürprizler de sizi bekliyor. Eşsiz bir doğum günü partisi yaşayacaksınız!
Boğazın muhteşem görüntüsü eşliğinde sevdikleriniz için teknede doğum günü organize edin. Dilerseniz 2 kişilik yatta doğum günü kutlamaları da hayal değil. Alışılmışın dışında yatta doğum günü sürprizi yaşamak istemez misiniz? Ona teknede doğum günü sürprizi hediye edin. Onda bırakacağı etkiyi tahmin bile edemezsiniz!

Yatta Doğum Günü

Kaptanın da dediği gibi, “Huzurlu yaşamın gizli anahtarını cebinize koymak rüya değilmiş demek ki!”. Yatta doğum günü sadece rüyalarınızda gördüğünüz bir hayal değil.

İster iki kişilik yatta doğum günü, ister sevdikleriniz ve ailenizle teknede doğum günü… Kişilere ve gruplara özel olarak yatta doğum günü organizasyonlarında canlı müzik veya tarzınıza uygun müzik listeleri seçebilirsiniz.

Teknede ve Yatta Doğum Günü Detayları

Yatta doğum günü veya teknede doğum günü sürprizi için aşağıdaki bilgilere ihtiyacınız olacaktır;

 • Teknede doğum günü organizasyonuna dışarıdan yabancı kişiler dahil edilmemektedir.
 • Teknede veya yatta doğum günü kutlamaları için standart masa süslemeleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.
 • Dilerseniz, ücretli masa süslemeleri hizmetimizden faydalanarak farklı masa süslemeleri alternatifleri de tercih edebilirsiniz.
 • Sürpriz doğum günü kutlamaları için tekne ve yatlarımız bağlı oldukları marinada organizasyon saatleri öncesinde süsleyebilirsiniz.
 • Doğum günü sürprizi çerçevesinde yemek menüsü talep ederseniz doğum günü pastanız bizden!
yatta doğum günü sürprizi

Lazerle Doğum Günü Mesajı Verin

Boğaziçi Köprüsü altında sevdiğinize özel doğum günü mesajı vermeyi düşündünüz mü? Teknede doğum günü sürprizi yaparken, unutulmaz bir mesaj da verebilirsiniz. Doğum günü mesajınızı Boğaziçi Köprüsü altında renkli dev yazılar ve animasyonlar eşliğinde yazın! Lazer cihazlarımız sayesinde sevgilinize, arkadaşınıza, kardeşinize veya sizin için özel herhangi birine hayal edemeyeceği bir kutlama hediye edin!
İki kişilik yatta doğum günü sürprizinde lazerli kutlama yapabilirsiniz. Duygularınızı lazerle yansıtın. 17 kelimeden oluşan doğum günü mesajınızı Boğaziçi Köprüsü altına 10 dakika boyunca yansıtıyoruz.

Balon Süsleme ve Uçan Balonlar

Teknede doğum günü partileri denince ilk olarak uçan balonlar akla gelir. Doğum günü sürprizine farklı renklerde kalpli, harf veya folyo balonları da ekleyebilirsiniz. Sizin için özel kişinin hoşuna gidecek uçan balonlarla süsleme hizmetimizi satın alabilirsiniz. Yatta doğum günü konsepti seçin, sizin için tasarlayalım!

Havai Fişek Gösterisi

Sürpriz doğum günü kutlamalarında havai fişek gösterileri tarifi imkânsız bir şölen sunar. Doğum günü pastası keserken havai fişek gösterisinin kutlamanın öznesi olan sevdiğinizi ne kadar mutlu edeceğini tahmin edebilirsiniz!

Teknede doğum günü programına katılan davetliler, servis ekibi tarafından yemek sonrası belirlenen zamanda tekne veya yatın açık alanlarına davet ediliyor. Havai fişek ekibimiz, kaptandan gelen işaretle doğum günü pastası kesim anında boğazı görsel bir şölene çeviriyor. Boğaz köprüleri ve boğazın eşsiz gece manzarasına havai fişekler eşlik ediyor. Sonrası tarifsiz bir mutluluk…

Fotoğraf ve Video Çekimleri

Yatta doğum günü sürpriz partisi için fotoğraf ve video çekimi hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Fotoğraf ve video hizmetimizi ek bir ücretle satın alarak, sürpriz doğum günü partisini ölümsüz hatıralarınızın en müstesna köşesine ekleyebilirsiniz. Dilerseniz drone ile havadan görüntü veya fotoğraf çekimleri de yapılabilmektedir.

Not: Teknede doğum günü kutlamaları sonrası çekilen fotoğraf ve videolar hemen CD olarak veya online data transfer linkleri aracılığı ile teslim edilmektedir!

yatta doğum günü masa süslemesi

Teknede Doğum Günü Detayları

 • Fiyatlarımız, 2 saat sürecek yat gezisi, 1 kaptan, 1 servis personeli ve yemek menüsü dahil edilerek belirlenmiştir.
 • Uzun süreli yat kiralama yapılması durumunda tercih edeceğiniz yat ve teknelerimize göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Ek süre talepleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • İçerisinde; lazer şovu, havai fişek atışları, fotoğraf ve video çekimleri, balon süsleme gibi 2 kişiye özel her şey dahil yatta doğum günü fiyatları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
 • Teknede doğum günü fiyatları, 2 kişiye özel fiyatlardır. Kutlamalara katılacak 3. ve 4. kişilerden kişi başı 100 lira menü ücreti alınmaktadır.
 • Menülerde alkolsüz soft içecek servisleri limitsiz olarak yapılmaktadır.
 • Doğum günü kutlamaları için alkollü içecek istenmesi halinde kişi başı 100 lira ek ödeme alınmaktadır. Dışarıdan alkollü içecek getirebilirsiniz.
 • Yemek menüsü tercih etmezseniz dışarıdan yiyecek ve içecek getirebilirsiniz. Dışarıdan yemek getirilmesi durumunda ek servis ücreti alınmamaktadır. Dışarıdan yemek getirilmesi durumunda mutfak ekipmanlarımızı kullanabilirsiniz.
 • Rezervasyon yapılan saatlerde önceden belirlenen iskelede olmanız gerekmektedir. 5-10 dakikalık gecikmeler telafi edilebilir. Daha uzun süreli gecikmelerde organizasyon, rezervasyon saatlerinde başlayıp, bitecektir.
 • Doğum günü kutlamalarında seyir rotası boğazdaki 3 köprü arasında yapılmaktadır. Kiralama süresi boyunca Avrupa ve Anadolu yakaları boyunca tur yapılmaktadır.
 • Geçerli mazeretler dışında rezervasyon iptali yapılamaz. Doğal afetler ve arıza gibi mücbir sebeplerden dolayı organizasyon, aynı özelliklere sahip farklı bir yatta düzenlenebilir. Bu gibi durumlarda karşılıklı anlaşarak rezervasyon iptali yapılabilmekte, kaparo iade edilebilmektedir.
 • Geçersiz sebeplerle iptal edilen rezervasyonların kaparosu iade edilmez.
 • Kaparosu ödenmeyen opsiyon (yer ayırtma), rezervasyon olarak geçerli sayılmaz. Rezervasyon yapılacak tarihin yakın zaman olup olmaması opsiyon sürelerini değiştirir.
 • Şirketimiz engelli, yaşlı ve tekerlekli sandalyeli davetlilerin dostudur. Personelimiz yardıma muhtaç olan davetlilerle her durumda kolaylıklar sağlamaktadır.
 • Yağmurlu ve soğuk havalarda doğum günü kutlamaları, tekne ve yatlarımızın kapalı alanlarında yapılabilir. Tekne ve yatlarımızın açık olan kısımları kapatılarak yağmur ve soğuklardan korunabilmektedir.

Başlangıç ve bitiş için iskeleleri; Avrupa Yakası’nda Bebek parkı ve İstinye iskelesi; Anadolu Yakası’nda Kuleli Askeri Lisesi ve Beykoz sahilidir.

sevgiliye sürpriz doğum günü

Teknede Doğum Günü Fiyatları

YATLAR YEMEKSİZ YEMEKLİ KOKTEYL KAHVALTI
YAT 1 2000 TL 2300 TL 2200 TL 2100 TL
YAT 2 900 TL 1100 TL 1050 TL 1000 TL
YAT 3 800 TL 1000 TL 900 TL 950 TL
YAT 4 800 TL 1000 TL 900 TL 950 TL
YAT 5 800 TL 1000 TL 900 TL 950 TL
YAT 6 700 TL 900 TL 800 TL 850 TL
YAT 7 750 TL 950  TL 850 TL 900 TL
YAT 8 700 TL 900 TL 800 TL 850 TL
YAT 9 600 TL 800 TL 700 TL 750 TL
YAT 10 600 TL 800 TL 700 TL 750  TL

 

Fiyatlara Neler Dahildir?

Yemeksiz yat kiralama fiyatlarımıza limitsiz çay, kahve, su, cips, çerez ikramları dahildir. Masa süslemeleri ücretsiz yapılmaktadır.

Ayrıca fiyatlarımıza;

 • Doğum günü pastası
 • 2 Saatlik yat gezisi
 • Müzik sistemleri dahildir.

Doğum Günü VIP Hizmeti

Teknede doğum günü sürprizi için “VIP transfer” şoförlü lüks araçlarımızla transfer hizmeti alabilirsiniz. Kaldığınız otelden sizleri alıp, yatımızın bağlı olduğu limana kadar getiriyoruz. Organizasyon sonunda tekrar otelinize bırakıyoruz. İl dışından ‘VIP jet uçuş’ rezervasyonuna kadar tüm hizmetler, şirketimiz tarafından sağlanabilmektedir. VIP hizmetimiz hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak lütfen bizimle iletişime geçin!

Doğum Günü Kutlamanız’da Bunlar da Olsun Mu?

Teknede doğum kutlamaları için talep edilen ekstra hizmetlerde alınan fiyatlar şöyledir;

 • Lazerli doğum günü kutlaması – 500 TL
 • Havai fişek gösterisi (50 atış) – 250 TL
 • Uçan balonlar – 300 TL
 • Gitarist – 400 TL
 • Kemancı – 400 TL
 • Çiçek buketi – 150 TL
 • Fotoğraf ve Video çekimleri – 200 TL
 • Drone çekimleri – 1000 TL – 1500 TL (montajlı)

 

Diğer hizmetler Bunları da yapıyoruz Tümünü gör
Yatta Evlenme Teklifi
Yatta Evlenme Teklifi

Sevdiğiniz kadına evlilik teklifi yapmak için onlarca alternatifiniz var. Hayal gücünüzün ulaşabildiği her yerde ve ortamda evlilik...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Teknede Kahvaltı
Teknede Kahvaltı

İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası eşliğinde teknede kahvaltı turu denediniz mi? Kahvaltınıza; Rumeli Hisarı’nın ihtişamı, Hıdiv Kasrı’nın nezaketi...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Teknede İftar
Teknede İftar

Teknede iftar yemeği davetleri Ramazan ayının anlamını ve önemini taşıyan paylaşma, Evinize huzur, Cebinize bereket getirecektir. Bunaltıcı...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Teknede İş Yemeği
Teknede İş Yemeği

Teknede iş yemeği iş özgürlüğünde sınır tanımayanlara özel olarak hazırlanmış olduğumuz şirket için motivasyon eğlenceleri patronların derdine...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Tekne Kiralama
Tekne Kiralama

Tekne kiralama 30 kişi kişiden 500 kişiye kadar grup katılımlı yemekli yada yemeksiz tercihinize göre en az...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Yüzme Turları
Yüzme Turları

Yüzme turları ile şehrin stresinden uzak, Huzur dolu saatler yaşamak istemez misiniz? Huzuru sağda solda aramayın, Gelin...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Referanslarımız
0533 211 33 90 info(at)bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp