Yemekli Tekne Turu

Yemekli tekne turu organizasyonları’da birbirinden güzel gulet, lüks  ve standart kalite yatlarımızda veya tur teknelerimiz’de aşçılarımızın yaptığı lezzetleri tatmak için Karun kadar zengin olmanıza gerek yok. Her kapasiteye uygun, konforlu yatlarımızda özel yemekli boğaz turu yapmak için sadece dostlarınızı bir araya toplamanız yeterli. Ailenizle, sevdiklerinizle ve değer verdiklerinizle birlikte İstanbul’un hoş ışıkları altında bir tekneden manzaraları seyreylerken, şehrinizin başka bir siluetine şahit olacak, Bir yenisini düzenlemek için günler sayacaksınız. Turlarımız kişilere ve gruplara özel olarak düzenlenmekte, Dışarıdan katılım kesinlikle yoktur. Yemekli tekne turu organizasyonu dört saat olup hangi süre zarfında harekete geçeceğimize kendiniz karar vermektesiniz. Tekne ve yatlarımızın güzergahı ise İstanbul boğazı’nın her iki yakasını kıyı kıyı gezinti yapılarak her iki yaka kıyı kıyı seyir edilecek.

Teknelerimiz; Avrupa yakası: (Kabataş, Beşiktaş, Ortaköy, Arnavutköy, Emirgan, İstinye), Anadolu yakası: (Üsküdar, Beylerbeyi, Kuleli, Beykoz) iskeleleri arasında yolcu alımları yapılmakta.

Gecenizde tüm isteklerinizin kusursuz bir şekilde tamamlamak için deneyimli personelimiz daima hizmetinizde olacak ve gecenin sonunda bir kuş kadar hafiflemiş, rahatlamış ve İstanbul’a tekrar aşık olmuş bir kişi olarak ayrılmış olacaksınız. Dünyayı değil ama sizin dünyanızı değiştirebileceğimize inancımız tam’dır. Tabağınızdaki lezzetin tadını çıkarmayı unutmayın. Boğazda yemekli tekne turu organizasyonunda yaşamış olduğunuz eşsiz deneyimi kolay kolay unutamayacaksınız. Yemekli boğaz turu düzenlemek için kişi sayısının hiç bir önemi yok, Kişi sayınız kaç olursa olsun. 2 Kişiden 600 kişiye kadar yemekli programlar düzenleme imkanına sahibiz. Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları da, Hafta sonu günler (Cuma, Cumartesi, Pazar) yemeksiz tekne kiralama hizmetimiz yoktur. Diğer ay ve günler dilerseniz teknelerimizi yemeksiz kiralayabilir, Kendi catering firmanızı çağırabilir veya ev yemeklerinizi misafirlerinize sunabilir siniz.

Sizin isteklerinize her daim kulak veren şirketimizle yapacağınız planlar dahilinde, başarılı olacağımız ve memnun kalacağınız eğlencelerin altına imza atabiliriz. Fiyatlarımız kişi sayısı, tekne seçimi, ve menü seçiminize göre farklılık göstermektedir. Rezervasyonunuzu son gün yaptırmamanız sizin mağdur olmamanız için önemli bir durumdur. Önceden rezervasyonunuzu yaptırarak bu gibi durumları yaşamazsınız. Yaz sezonu hafta sonu günler yoğunluğumuz sebebiyle, Teknelerimiz şirketler ve oteller tarafından önceden kapatılıyor. Erken rezervasyon yaparak hem kendinizi garantiye alın, Hemde erken rezervasyon indirimlerinden yararlanın.

YEMEKLİ BOĞAZ TURU FİYATLARI

Yemekli tekne turu kapsamında yapılan organizasyonlarda dışarıdan yatlara yiyecek ve içecek sokulması kesinlikle yasaktır. Organizasyonun daha sağlıklı yürüyebilmesi için bu kurala riayet eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Fiyatlar  ve yemekli tekne turları hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

0533 211 33 90 info(at)bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp