YAT KİRALAMA

Günlük, saatlik, konaklamalı yat kiralama hizmeti sayesinde dilediğiniz gün ve saatlerde yemeksiz, yemekli, kokteyl, kahvaltı eşliğinde boğaza açılın.

Yat kiralama hizmeti İstanbul’da 2 kişiden 25 kişiye kadar ekonomi, lüks, mega sınıfı kiralık yatlarımız ile önceden rezervasyon yapmak şartıyla dilediğiniz gün ve saatlerde boğaza açılabilirsiniz. Yat kiralama hizmetini alarak birbirinden şık yatlarımız’da çok çeşitli sayıda organizasyon düzenleyebilecek imkanlara sahipsiniz. Yat kiralama kişilere ve gruplara özel hizmet verilir, dışarıdan farklı kişiler yada gruplar yat organizasyonuna dahil olamazlar. Yat kiralama hizmeti tercihinize göre yemeksiz, yemekli, kokteyl, kahvaltı ikramları eşliğinde gerçekleşir. Müşteri isterse yiyecek ve içecek ikramlarını kendisi karşılayabilir. Dışarıdan getirilen yiyecek ve içecekler ücretsiz servis yapılır. Kış aylarında açık olan kısımları kapatılabilen kiralık yatlarımız ile 4 mevsim boyunca organizasyon düzenlenebilir. Yatlarımız her yaş grubu çocuklar için güvenli olup, tekerlekli sandalyeli dostudur. Yat kiralama süresi boyunca 1 kaptan, 1 kaptan yardımcısı, 1 servis personeli misafirlere hizmet vermektedir. Yatlarımız’da profesyonel ses sistemleri bulunuyor. Cd, flash bellek, bluetooth bağlantısı yapılabilir. Yat organizasyonuna dışarıdan canlı müzik grupları dahil olabilir.

Yat kiralama süresi en az 2 saat olarak belirlenmiştir. Yaz sezonu içerisinde Cumartesi – Pazar günleri en az yat kiralama süresi 3 saat olarak belirlenmiştir. Müşteri isterse daha uzun süreli kiralama yapabilir veya gezi süresi esnasında ardında rezervasyon yok ise yat kiralama süresi uzatılabilir. Yat kiralama saatleri en az 2 saat olmak şartıyla müşteri tarafından belirleniyor. Müşteri rezervasyon saatinde önceden belirlenen iskelede hazır olmalıdır. Rezervasyon saatinize geç kalmanız durumunda geç kalınan zaman rezervasyon saatinden düşülecektir. Anlaşma yapılan saatlerde önceden belirlenen iskelede hazır beklemelisiniz. Yatlarımız kiralama süreniz boyunca 3 köprü arasında Asya ve Avrupa yakası kıyılarında seyir yapacaktır. Yat organizasyonu süresi boyunca limitsiz çay, kahve, su ikramları ücretsizdir. Önceden belirlenen iskeleler haricinde farklı iskelelerden yolcu alımlarında mesafe tespiti yapılarak ek ücret talep edilir. Özel iskelelere yanaşılması durumunda palamar ücreti müşteriye aittir.

YAT KİRALAMA FİYATI

Kiralık yat fiyatları en az 2 saat olacak şekilde belirlenmiştir, hafta sonu günler kiralama süresi en az 3 saat olarak tercih yapılmalıdır. Kiralık yat fiyatlarına limitsiz çay, kahve, su ikramları dahil edilmiştir. Çiftlere özel romantik masa süslemeleri ücretsizdir. Yemek menüleri yat ücretlerine dahil değildir, talep etmeniz durumunda ek olarak kişi başı 125 TL fiyatlara sonradan ilave edilir. Müşteri isterse yiyecek ve içecek ikramlarını kendisi karşılayabilir, dışarıdan getirilen yiyecek ve içecekler ekibimiz tarafından ücretsiz servis yapılır. Günlük, saatlik, konaklamalı yat kiralama fiyatlarına BURADAN ulaşabilirsiniz. Şirketimiz 18 yaş ve altındaki katılımcılara alkollü içecek servisi yapılmaz, dışarıdan getirilmesine kesinlikle izin verilmez.

SAATLİK YAT KİRALAMA

Saatlik yat kiralama’da en az kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir. Hafta sonu(Cumartesi – Pazar) günler en az kiralama süresi 3 saattir. Müşteri isterse daha uzun süreli kiralama yapabilir. 1 Saatlik ve daha kısa süreli saatlik yat kiralama yapılmaz. Kiralama saatleri içerisinde ardında rezervasyon yok ise saatlik yat kiralama süresi uzatılabilir. Kiralama saatleri müşteri tarafından belirlenir. Saatlik yat kiralama hizmeti isteğe göre yemeksiz, yemekli, kokteyl, kahvaltı dahil rezervasyon yapılabilir. Saatlik yat kiralama hizmeti alarak her kişi sayısına uygun kiralık yatlarımız’da çok çeşitli sayıda organizasyon düzenleyebilir siniz. Yatlarımız anlaşma yapılan saatlerde önceden belirlenen iskeleye yanaşarak organizasyon saatleri başlar. Seyir rotamız; Ortaköy – Beykoz arası, kiralama süresine göre Kız kulesi – Sarıyer arası gidiş/dönüş farklı yakalardan seyredilir. Yatlarımız’da profesyonel ses sistemleri bulunuyor, dışarıdan canlı müzik grupları organizasyona dahil olabilir. Kiralama süresi boyunca 1 kaptan, 1 gemici, 1 servis personeli hizmet vermekte. Rehberli kiralama seçeneğimiz yoktur, rehberlik hizmeti grup tarafından karşılanır.

GÜNLÜK YAT KİRALAMA

Günlük yat kiralama’da güne erken başlıyoruz, Sabah 10:00’da anlaşma yapılan iskeleye yanaşarak misafirler ekibimiz tarafından yatımıza davet edilir. Konukların gelmesiyle birlikte hareket edecek olan yatlarımız, rezervasyon esnasında belirlenen koylara doğru seyreder. Tüm gün boyunca önceden belirlenen koylarda demirleyen yatlarımız saat 17:00’da demirlenen koylardan hareket ederek 18:00’da başlangıç yapılan iskelede program biter. Günlük yat kiralama seyir rotası Boğaziçi ve Adalar çevresinde bulunan koylarda demirliyoruz. Demirlenen koylarda gün boyunca denize girip güneşlenebilir, balık tutma gibi etkinlikler düzenleyebilir siniz. Kahvaltı ve öğle yemeği servisini şirketimiz karşılayabilir yada kendi yiyecek ve içeceklerini getirebilirsiniz. Lüks yatlarımız’da barbekü imkanı yoktur, öğle yemeği için demirlenen koylarda bulunan restoranlardan yemek siparişi verilir. Yatlarımız’da herkese yetecek kadar can yeleği ve can simidi bulunmakta. Gün boyunca yat kaptanları yaşanabilecek olumsuz durumlara karşı önlem almak amacıyla uyarılarda bulunabilir. Hafta sonu(Cumartesi – Pazar) günler günlük yat kiralama süresi uzatılamaz. Hafta sonu günler günlük yat kiralama saatleri; sabah 09:30 başlangıç, akşam üzeri 17:30 bitiş belirlenmiştir.

KONAKLAMALI YAT KİRALAMA

Birbirinden lüks ve şık mega yatlarımız, 24 saat sürecek olan deniz serüveninde misafirlerimize unutulmaz bir deneyim yaşatacağız. Konaklamalı yat kiralama hizmeti 2 kişiden 10 kişiye kadar çiftlere ve ailelere özeldir. Yatlarımız 5 kabinli olup, kabinler içerisinde: duş, wc, çelik kasa, klima, buzdolabı bulunur. Mega yatlarımız 5 yıldızlı konfora sahiptir. Konaklama süresi boyunca 1 kaptan, 1 gemici, 1 servis personeli hizmet vermekte. Başlangıç saatleri 13:00’a kadar istenilen saat aralığında başlangıç yapılır. Konaklamalı yat kiralama’da başlangıç için Boğaziçi’de iskelesi olan her yerden sizleri alabiliriz. Günlük 4 saatlik seyir hakkınız bulunur. Seyir süresi ekstra ücretle uzatılabilir. Kalan sürelerde yatımız Boğaziçi veya Adalar çevresinde bulunan koylarda demirler. Konaklama fiyatlarına ara öğün yemekler ve alkollü içecekler dahil değildir. Sabah kahvaltısı, limitsiz sıcak ve soğuk içecekler fiyata dahil edilmiştir. Krallar gibi ağırlanacağınız mega yatlarımız’da haftanın bütün yorgunluğunu üzerinizden atarak güne enerjik başlayın. Organizasyon gününe özel olarak kabinlerde farklı tasarımlar uygulayarak süslemeler yapabiliriz. Seyir rotamız İstanbul ile sınırlı değildir, Türkiye deniz sınırları içerisinde görmek istediğiniz her yere demir alabiliriz.

BAŞLANGIÇ İSKELELERİ

Başlangıç için yatlarımız her iki yakadan yolcu alımları yapabilir. Önceden belirlenen iskeleler haricinde farklı iskelelerden yolcu alımı yapılması durumunda mesafe tespiti yapılarak ek ücretler talep edilebilir veya kiralama süresinde kısıtlama yapılabilir. Özel iskelelere yanaşılması durumunda palamar ücreti müşteriye aittir. İskelelerin yanında bulunan konum linkine tıklayarak iskelelerin konumlarını görebilirsiniz.

AVRUPA YAKASI ASYA YAKASI
İstinye İskelesi / Konum için tıklayınız Beykoz İskelesi / Konum için tıklayınız
Bebek İskelesi / Konum için tıklayınız Kandilli İskelesi / Konum için tıklayınız
Arnavutköy İskelesi / Konum için tıklayınız Kuleli İskelesi / Konum için tıklayınız
Diğer Hizmetlerimiz
TEKNEDE İFTAR

Ramazan aylarında gruplara özel tekne ve yatlarımız'da iftar yemeği, Yatta iftar yemeği fiyatları ve organizasyon detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

TEKNEDE DÜĞÜN

Her kişi sayısına uygun davet teknelerimiz'de düğün, nişan, kına gecesi ve nikah sonrası eğlence organizasyonu hakkında detayları inceleyin.

TEKNE KİRALAMA

30 Kişiden 600 kişiye kadar her bütçeye uygun yemeksiz, yemekli tekne kiralama seçenekleri, tekne kiralama fiyatları ve organizasyon detaylarını inceleyin.

TEKNEDE KAHVALTI

Tekne ve yatlarımız'da gruplara özel kahvaltı organizasyonu, Muhteşem istanbul boğazı manzarası eşliğinde serpme kahvaltımızı mutlaka deneyin.

TEKNEDE MEZUNİYET

Her kişi sayısına uygun yat ve teknelerimiz'de öğrencilere özel olarak hazırladığımız teknede mezuniyet balosu eğlencesi hizmet detaylarını inceleyiniz.

TEKNEDE YILBAŞI PARTİSİ

2021 Yılbaşı gecesi teknede yılbaşı partisi hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Kişilere ve gruplara özel yılbaşı partisi organizasyonu.

YATTA EVLİLİK TEKLİFİ

Sevdiğiniz bayana çok özel sürprizler eşliğinde yatta evlenme teklifi yapmaya ne dersiniz? Her bütçeye uygun yatta evlenme teklifi fiyatları, fiyata dahil detayları inceleyin.

YEMEKLİ TEKNE TURU

Boğazı yeniden keşfetmek isteyen yerli/yabancı misafirlere özel tekne ve yatlarımız'da yemekli boğaz turu organizasyonları.

TEKNEDE İŞ YEMEĞİ

Şirket çalışanlarına özel hazırladığımız kurumsal yemekli veya yemeksiz tekne organizasyonları, Patronlara özel vip organizasyonlar.

YÜZME TURLARI

Gruplara özel Boğaziçi ve Adalar yüzme turları, Her bütçeye uygun yatta yüzme turu fiyatları, Yüzme turu seyir rotası ve hizmet detaylarını buradan inceleyin.

MİSAFİRLERİMİZİN FOTOĞRAFLARI
ceylan bolkar surpriz evlilik teklifi
veli merve istanbul evlilik teklifi
yagmur cem lazerle evlenme teklifi
sevda cengiz bogazda evlenme teklifi
bogazda dogum gunu surprizi
yatta dogum gunu surprizli evlilik teklifi
nilay evlenme teklifi surprizi
MİSAFİRLERİMİZİN YORUMLARI

Öncelikle herşey çok memnun kaldığımı belirtmek isterim gerek ekip arkadaşlarınızdan gerek yemeklerden herşeyden çok memnun kaldık çok teşekkürler umarım tekrar bir etkinlik yapma şansım olur.

Nisa

Haftasonu ailem ile birlikte doğumgünü kutlaması için misafir olduk. Evimizde gibi hissettirdiler.Özellikle işletme sahibi Gökhan bey her isteğimize canla başla karşılık verdiler. Tekne organizasyonu için başka bir yer aramanıza gerek yok. Çok teşekkür ederiz.

Mustafa Kemal Atasoy

İyi,güzel ve hoş bir deneyim yaşamak için ideal.

Salih Peker
VİDEOLAR
Cem – Yağmur Evlenme Teklifi

Cem ve Yağmur çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Veli – Merve Evlenme Teklifi

Veli ve Merve çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Bolkar – Ceylan Evlenme Teklifi

Bolkar ve Ceylan çiftinin evlilik teklifi özel videosu.

Ali – Ayşegül Evlenme Teklifi

Ayşegül hanım için hazırlanan doğum günü sürprizi ile birlikte evlilik teklifi organizasyonu.

akbank logo
Mondi logosu
Darüşşafaka cemiyeti
Çokiyi Produksiyon
Google Türkiye
Yunsa
Avivasa