Teknede Mezuniyet Balosu

Günümüzde hemen herkesin bildiği sıradan bir gece geçireceğiniz mezuniyet balosu gecesine mi hazırlanıyorsunuz? En özel gecenizde beklentiniz sadece güzel kıyafetler giyip, müzik eşliğinde oynayıp, zıplayıp sonrada evinize gelmek mi? Sizinle birlikte mezun olan dostlarınızın, bu istikamette ilerlemesine izin mi vereceksiniz? Yoksa hala teknede mezuniyet balosu kutlama fikrini, arkadaşlarınızla paylaşmadınız mı? Sizin bir anlık orijinal fikrinizle arkadaşlarınızın unutamayacağı bir anı yaşaması sizin elinizde. Bu fikir sizdeki sıradanlık bağımlılığını ortadan kaldıracak bir organizasyon niteliğindedir.

Teknede mezuniyet balosu organizasyonu aşağıda saydığımız hizmetleri sizlere en yüksek kalitede sunmayı amaçlayarak hazırlanmıştır. Vakit, karar vermeyi çoktan bir kenara bırakıp harekete geçme vaktidir. Siz bu baloyu en özel ve unutulmaz bir şekilde organize edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey bizlere ulaşarak fiyatlar ve organizasyon detayları hakkında bilgi aldıktan sonra, Rezervasyon işlemlerinizi başlatarak erkenden yerinizi ayırtmak.

Güzel bir rüyanın etkisiyle başlayan arkadaşlık ilişkilerinizin, sonunda değilsiniz belki. Fakat bir daha aynı sınıfı, kalemi, dertlerinizi, sevinçlerinizi paylaşacağınız günlerin geride kalacağı, bütün duyguları bir arada yaşatan o gün geldi çattı ve bir rüya gibi başladığınız dostluğunuza sönük bir elveda mı diyeceksiniz. Sıradanlık sizde bağımlılık yapmasın, Her şey dahil balo paketi içeriğini öğrencilerimizi düşünerek bütçenize uygun olarak düzenleyip sınırsız bir eğlence yaşayacağınız duruma getirdik.

TEKNEDE MEZUNİYET FİYATLARI

Teknede mezuniyet fiyatları kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir, Okul veya Öğrenci temsilcileri katılımcı sayısını buna göre belirlemelidir. 18 Yaşından gün almış veya 18 yaş altı katılımcılara sizlerin güvenliği, deniz kurallarına uymaması ve geceniz’in güzel geçmesi açısından alkollü içecek servisi kesinlikle yoktur. 18 Yaşını dolduran katılımcılar için 3 kadeh sınırlı alkollü içecek servisi yapılmakta. Bilgimiz dışında dışarıdan alkollü içecek getirilmesi ve kendini bilmez derecede alkollü gelmek kesinlikle yasaktır. Olumsuz durumlarda yetkililerimizin organizasyona müdahale etme hakkı vardır.

Teknede mezuniyet balosu hizmetimizden faydalanmanız için kişi sayınızın hiç bir önemi yok, Firma yetkililerimiz kişi sayınıza göre sizlere tekne veya yat önermekte. Teknelerimiz Anadolu ve Avrupa olmak üzere her iki yakadan yolcu alımları yapmaktadır. Turlarımız 4 saat sürmektedir, Tur saatlerini 4 saat olacak şekilde sizler belirlemekte siniz.

0212 277 41 44 info@bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp