Teknede Mezuniyet Balosu

Teknede mezuniyet balosu kutlamaları, Koskoca bir okul yılının ardından eğlenmeyi sonuna kadar hak ettiğini düşünen öğrencilere özel yatta mezuniyet eğlenceleri hazırlıyoruz. Özgürce hareket edip doyasıya eğleneceğiniz mezuniyet balosu kutlamaları alışageldik mekanların aksine size özel tekne ve yatlarda kişi sayınız kaç olursa olsun, Her kişi sayısına uygun tekne ve yatlarımız en uygun fiyatlarla öğrencilere kolaylık sağlamakta. Mezuniyet balosu eğlencesi isteğinize göre yemeksiz, yemekli, kokteyl davetler şeklinde düzenlenebilir. Yemeksiz mezuniyet kutlamaları da dışarıdan kendi yiyecek ve içecekler getirebilir, Önceden bağlı olduğumuz marina da yat ve tekneleri süsleyerek mezuniyet balonuzu kendiniz tasarlayın.

Mezuniyet balosu tekne ve yat seçimi nasıl yapılır?

Mezuniyet eğlenceleri de tekne ve yat seçimi kişi sayısına göre önceden belirlenir. Kişi sayınızın en az 1 katı büyüklüğünde yat ve tekneler tercihinize sunulur. 25 Kişiye kadar; Yatlar, 30 Kişiden 500 kişiye kadar; Tekneler tercih edilir. Teknede mezuniyet kutlamaları 4 saat sürmekte, Yatta mezuniyet balosu en az 2 saat olmak şartıyla, İsteğe göre 3, 4, 5 saat ve üzeri kiralama yapılır. Tur tarihi ve saatler organizasyon yapacak öğrenci veya okul yönetmeliği tarafından belirlenir. Rezervasyonlar tekne ve yatlarımız da karşılıklı görüşmeler sonucu onay verilmesi durumunda sözleşme hazırlanır, Toplam tutarın 3/1’i kapora ödemesi yapılır. Kalan ödeme organizasyon sonunda nakit olarak yapılır.

teknede mezuniyet eğlencesi

Teknelerimiz tercihinize göre 2 yada 3 katlıdır. Yemek servisi kapalı alanda yapılır. Geriye kalan zaman teknelerin açık alanı seyir terasında kokteyl ikramlar eşliğinde sürüyor. Tekne ve yatlarımız da profesyonel ses sistemleri mevcut. İster ücretsiz Dj müzikleri, İsterseniz de ek ücretle canlı müzik grupları organizasyona dahil olabilir. 18 Yaş ve altı öğrencilere limitsiz alkollü içecek servisi yapılmaz. 18 Yaş grubu öğrencilere en fazla 2 kadeh olacak şekilde limitli içecek servisi yapılır. Organizasyon günü dışarıdan alkol getirmek ve alkollü gelmek kesinlikle yasaktır. Organizasyon saatinden en az 30dk önce grup anlaşma yapılan iskelede hazır olmalı. Gecikme halinde tur süresi anlaşma yapılan saatler içerisinde başlayıp biter.

Başlangıç ve bitiş iskeleleri?

Her iki yakadan yolcu alımları yapılır. Yazılı olan iskeleler haricinde farklı iskeleden yolcu alımı yapılması durumunda ek ücret talep edilir. İskele ücretleri hakkında şirket yetkilimiz sizlere detaylı bilgiler verecektir.

Avrupa Yakası
(İstinye, Arnavutköy, Beşiktaş, Kabataş, Karaköy)

Anadolu Yakası
(Beykoz, Kuleli, Beylerbeyi, Üsküdar)

teknede okul balosu

Teknede mezuniyet eğlenceleri nelerdir?

– Okulunuzun adı, Sınıf ve mezuniyet tarihi lazer cihazlarımızla boğaz köprüsü altında yansıtılır.
– Hazırladığınız slaytlar perde/projeksiyon cihazı kurularak açık ve kapalı alanlarda sunulur.
– Havai fişek atışları yaparak eğlencenize görsel şov katabiliriz.
– Canlı müzik grupları sayesinde mezuniyet gecenizde doyasıya eğlenin.
– Baskılı balon süslemeler, Dev filelerde yüzlerce balonu aynı anda gökyüzüne bırakın.

Vakit, karar vermeyi bir kenara bırakıp harekete geçme vaktidir. Yaz aylarının yoğun geçmesi sebebiyle tekne kiralama rezervasyonu 1 veya 2 ay öncesinden yaparak yerinizi ayırtın. Sonrasında yapacağınız tek şey arkanıza yaslanıp, Tur tarihini beklemek olacak. Alışageldik mekanlardan sıkılan, Özgürce eğlenmeyi seven tüm öğrencileri teknede mezuniyet kutlamalarına davet ediyoruz.

0533 211 33 90 info(at)bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp