Tekne Kiralama

Tekne kiralama 30 kişi kişiden 500 kişiye kadar grup katılımlı yemekli yada yemeksiz tercihinize göre en az 2 saat, Standart olarak 4 saatlik tur programları üzerinden yapılır. 2 Saatlik tekne kiralama 18:00 ‘dan önce tercih edilecek saatler arası yapılır. 4 Saatlik kiralama da süre sınırlaması yoktur. Tur tarihi ve saatleri sizler tarafından belirlenir. Kiralama süresi boyunca Teknelerimiz, Asya ve Avrupa yakası kıyılarını boğaz turu eşliğinde seyreder. Gezi süresi boyunca çay, kahve, su ikramları limitsiz bardan self servis yapılır.

Yemeksiz tekne kiralama organizasyonları da dışarıdan yiyecek ve içecek getirebilir yada kendi catering kuruluşunuz yemek servisi için organizasyona dahil olabilir. Yemeksiz kiralama da mutfak ekipmanları kullanılabilir. 18 Yaş ve altı katılımcılara alkollü içecek servisi yapılmaz. Yemekli tekne kiralama da tüm ürünler profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanıp, Et-tavuk-balık ürünleri barbeküde pişirilip masaya sıcak servis yapılır. Et menü, Balık menü, Kokteyl menü ve Kokteyl prolonge menü detayları için sayfa linkine tıklayınız.

 

tekne kiralama organizasyonu

 

Tekne Kiralama Organizasyonları

Her kişi sayısına uygun birbirinden lüks ve şık davet teknelerimiz, 30 Kişiden 500 kişiye kadar boğaz turu, teknede düğün, yılbaşı partisi, yemekli boğaz turu, şirket yemeği, nikah sonrası eğlence, nişan daveti, kına gecesi, mezuniyet balosu, sünnet düğünü, okul gezileri, kahvaltı turları, teknede iftar yemeği gibi tüm davet organizasyonları’da yemekli/kahvaltı/kokteyl ikramlar eşliğinde boğaza açılabilirsiniz. 30 kişiden az grup katılımlarda yat kiralama hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Profesyonel ses sistemlerimiz sayesinde gezi süresi boyunca her tarzda müzik arşivimizden seçmeler yapın. Canlı müzik grupları ve dans grupları organizasyonlara dahil olabilir. Teknelerimizi önceden bağlı oldukları marinada kendi dekorasyonunuzu yapabilir, Kurumsal organizasyonlar da reklam afişleri ve sunum için kurulum yapılabilir.

 

Başlangıç ve Varış İskeleler

* Avrupa yakası (İstinye, Arnavutköy, Beşiktaş, Kabataş, Karaköy)

* Anadolu yakası (Beykoz, Kuleli, Beylerbeyi, Üsküdar)

 

– Her iki yakadan yolcu alımları yapılır, Farklı iskelelerden yolcu alımı yapılması durumunda mesafe tespiti yapılarak ek ücretler talep edilebilir. 

 

yemekli tekne kiralama

 

Tekne Kiralama Rezervasyonu

Tekne kiralama rezervasyonu yaz ayları yoğunluğu sebebiyle özellikle hafta sonu günler(Cuma, Cumartesi, Pazar) 1 yada 2 ay önceden yapılır. Rezervasyon işlemleri teknelerimizin bağlı olduğu liman da karşılıklı görüşmeler sonucunda şirketimiz tarafından sözleşme hazırlanıp onayınız halinde imzalanır. Kapora ödemesi yapılarak tekne kiralama rezervasyonu tamamlanır. Kapora tutarı toplam fiyatın 3/1 kısmıdır. Kalan ödeme organizasyon sonunda ekstra durum yok ise hesaplanıp, Nakit veya banka havalesiyle gerçekleşir.

 

0533 211 33 90 info(at)bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp