Tekne Kiralama

Paylaş:
Puanlayın:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Tekne kiralama 30 kişi kişiden 500 kişiye kadar grup katılımlı yemekli yada yemeksiz tercihinize göre en az 2 saat, Standart olarak 4 saatlik tur programları üzerinden yapılır. 2 Saatlik tekne kiralama 18:00 ‘dan önce tercih edilecek saatler arası yapılır. 4 Saatlik kiralama da süre sınırlaması yoktur. Tur tarihi ve saatleri sizler tarafından belirlenir. Kiralama süresi boyunca Teknelerimiz, Asya ve Avrupa yakası kıyılarını boğaz turu eşliğinde seyreder. Gezi süresi boyunca çay, kahve, su ikramları limitsiz bardan self servis yapılır.

Yemeksiz tekne kiralama organizasyonları da dışarıdan yiyecek ve içecek getirebilir yada kendi catering kuruluşunuz yemek servisi için organizasyona dahil olabilir. Yemeksiz kiralama da mutfak ekipmanları kullanılabilir. 18 Yaş ve altı katılımcılara alkollü içecek servisi yapılmaz. Yemekli tekne kiralama da tüm ürünler profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanıp, Et-tavuk-balık ürünleri barbeküde pişirilip masaya sıcak servis yapılır. Et menü, Balık menü, Kokteyl menü ve Kokteyl prolonge menü detayları için sayfa linkine tıklayınız.

 

tekne kiralama organizasyonu

 

Tekne Kiralama Organizasyonları

Her kişi sayısına uygun birbirinden lüks ve şık davet teknelerimiz, 30 Kişiden 500 kişiye kadar boğaz turu, teknede düğün, yılbaşı partisi, yemekli boğaz turu, şirket yemeği, nikah sonrası eğlence, nişan daveti, kına gecesi, mezuniyet balosu, sünnet düğünü, okul gezileri, kahvaltı turları, teknede iftar yemeği gibi tüm davet organizasyonları’da yemekli/kahvaltı/kokteyl ikramlar eşliğinde boğaza açılabilirsiniz. 30 kişiden az grup katılımlarda yat kiralama hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Profesyonel ses sistemlerimiz sayesinde gezi süresi boyunca her tarzda müzik arşivimizden seçmeler yapın. Canlı müzik grupları ve dans grupları organizasyonlara dahil olabilir. Teknelerimizi önceden bağlı oldukları marinada kendi dekorasyonunuzu yapabilir, Kurumsal organizasyonlar da reklam afişleri ve sunum için kurulum yapılabilir.

 

Başlangıç ve Varış İskeleler

* Avrupa yakası (İstinye, Arnavutköy, Beşiktaş, Kabataş, Karaköy)

* Anadolu yakası (Beykoz, Kuleli, Beylerbeyi, Üsküdar)

 

– Her iki yakadan yolcu alımları yapılır, Farklı iskelelerden yolcu alımı yapılması durumunda mesafe tespiti yapılarak ek ücretler talep edilebilir. 

 

yemekli tekne kiralama

 

Tekne Kiralama Rezervasyonu

Tekne kiralama rezervasyonu yaz ayları yoğunluğu sebebiyle özellikle hafta sonu günler(Cuma, Cumartesi, Pazar) 1 yada 2 ay önceden yapılır. Rezervasyon işlemleri teknelerimizin bağlı olduğu liman da karşılıklı görüşmeler sonucunda şirketimiz tarafından sözleşme hazırlanıp onayınız halinde imzalanır. Kapora ödemesi yapılarak tekne kiralama rezervasyonu tamamlanır. Kapora tutarı toplam fiyatın 3/1 kısmıdır. Kalan ödeme organizasyon sonunda ekstra durum yok ise hesaplanıp, Nakit veya banka havalesiyle gerçekleşir.

 

Diğer hizmetler Bunları da yapıyoruz Tümünü gör
Yat Kiralama
Yat Kiralama

Yat kiralama İstanbul’da günlük, konaklamalı, saatlik hizmet verilir. Kişi sayınız kaç olursa olsun, Her bütçeye uygun kiralık...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Yüzme Turları
Yüzme Turları

Yüzme turları ile şehrin stresinden uzak, Huzur dolu saatler yaşamak istemez misiniz? Huzuru sağda solda aramayın, Gelin...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Teknede İftar
Teknede İftar

Teknede iftar yemeği davetleri Ramazan ayının anlamını ve önemini taşıyan paylaşma, Evinize huzur, Cebinize bereket getirecektir. Bunaltıcı...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Teknede Kahvaltı
Teknede Kahvaltı

İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası eşliğinde teknede kahvaltı turu denediniz mi? Kahvaltınıza; Rumeli Hisarı’nın ihtişamı, Hıdiv Kasrı’nın nezaketi...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Teknede Düğün
Teknede Düğün

Bu teknede düğün kalbimin tek sahibine, ömürlük yârime, gönül eşime… Siz de böyle düşünenlerden misiniz? O halde...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Teknede Yılbaşı Partisi
Teknede Yılbaşı Partisi

2019 yılbaşı partisi Mantığınızda ki ses “Hadi o zaman, ne duruyoruz? Yürü o zaman, ne bekliyoruz?” şeklinde...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Referanslarımız
0533 211 33 90 info(at)bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp