Yat Kiralama

İstanbul’da 10 yıllık tecrübeyle yat kiralama hizmeti veren şirketimiz, sizi, dünyanın en güzel görüme sahip İstanbul Boğazı’nı yatla keşfe davet ediyor. Özel yat kiralama hizmetimiz ile lüks ve konforu yaşatan firmamız, kişi sayısına göre her bütçeye uygun kiralık yat imkanı sunuyor.

Dört mevsim; günlük, saatlik ve konaklamalı yat kiralama seçeneklerimizle 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Ayrıca, organizasyon türüne göre tekne kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Kiraladığınız yatlarımız İstanbul Boğazı’ndaki üç köprü arasında sizi müthiş bir serüvene çıkarıyor. Yatlarla yapacağınız tur boyunca Anadolu ve Avrupa yakalarının kıyılarındaki yalılar, saraylar, konaklar ve ilgi çekici yapıları seyredeceğiz. Yedi tepe İstanbul’u, panoramik bir manzara ile içinize çekeceksiniz.

Yat kiralama fiyatları için; Buraya tıklayınız.

Saatlik Yat Kiralama

Yatlarımızı saatlik olarak kiralayabilirsiniz. Saatlik yat kiralama hizmetimizde boğazdaki tur boyunca yeni trend müzikler eşliğinde seyre koyulacaksınız. Saatlik yat kiralama süresi en az 2 saattir. Talebinize göre 3, 4, 5 saat ve üzeri sürelerde kiralık yat hizmeti alabilirsiniz. Saatlik kiralama da tur saatleri organizasyon sahibi tarafından belirlenir. Saat sınırlamamız yok!

Kiralama süresi boyunca Avrupa ve Anadolu yakaları kıyılarını keşfedeceksiniz. Yat kiralama hizmetimiz ile 2 kişiden 45 kişiye kadar yemeksiz veya yemekli boğaz turu yapılabilir; misafirlerinizle keyifli anlar yaşayabilirsiniz.
Kiralık yat ile boğaz turunda limitsiz çay, kahve ve su ikramı bulunmaktadır. Ayrıca, çiftlere özel romantik masa süslemesi de ücretsiz olarak yapılmaktadır!

Peki, hangi organizasyonlar için saatlik yat kiralama yapılabilir?

Saatlik yat kiralama başlangıç ve bitiş noktaları;

Bebek Parkı ve Kuleli Askeri Lisesi önünden başlayan turlarımız, başlangıç yapılan iskelede biter veya zaman kısıtlaması yapılarak iskelesi olan otel, cafe ve restoranlarda tur programı bitebilir. Yat kiralama hizmetlerimizde her iki yakadan da yolcu alımı yapılabilmektedir. Dört saat ve üzeri rezervasyonlarda boğazda iskelesi olan uygun noktalardan yolcu alınabilmektedir. Yatta boğaz turunu kaçırmamak için randevu saatinde tur başlangıç iskelesinde olmayı unutmayın!

boğazda yat kiralama

Günlük Yat Kiralama

Günlük yat kiralama programları, erken saatlerde başlıyor. Yat kiralama hizmetinde yatlarımız, 3. Köprü çevresinde bulunan Karadeniz koyları ve Adalar’da bulunan koylarda demirliyor. Bu eşsiz koyda ailenizle, sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla ve dostlarınızla tarifi imkansız bir gün yaşayabilirsiniz.

Kendinizi Akdeniz ve Ege koylarında gibi hissediyorsunuz. Kalabalıktan ve karadan uzak, sessiz ve sakin bir ortamda kendinizi Karadeniz’in berrak sularına bırakabilirsiniz. İsterseniz yattan balıklama denize dalın, dilerseniz yüzme yarışı yapın!

Günlük yat kiralama hakkında şu bilgileri paylaşabiliriz;

 • Günlük yat kiralama hizmetimiz kişilere ve gruplara özel olarak verilir.
 • Gruplar dışında kişiler organizasyona dahil olamazlar.
 • Demirleme yapılacak rota veya açık deniz alanı günlük yat kiralama yapan organizasyon sahibi tarafından belirleniyor.
 • Yat kiralama hizmetimizin başlangıç ve bitiş saatleri 10.00 ila 18.00 saatleri arasındadır.
 • Rezervasyon yapılan tarihte tur saati isteğe göre uzatılabilir.
 • Organizasyonun gerçekleşeceği tarihte tur süresi uzatılamaz!
 • Günlük kiralama da alkollü içecek servisi yoktur.
 • Alkollü içeceklerin müşteri tarafından getirilmesi uygundur.
 • Günlük yat kiralama süresi boyunca leziz kahvaltı ve öğle yemeği servisimiz bulunuyor.
 • Kahvaltı ve öğle yemeği servisi müşteri tarafından karşılanabilir.
 • Yüzme yapılacak koylarda derinlik en fazla 2, 2.5 metre arası olup, Kaptanlarımız akıntısız, temiz koyları tercih etmekteler.
 • Yüzme bilmeyenler için can simidi ve can yeleği herkese yetecek kadar mevcut.
 • Gün boyunca limitsiz çay, kahve, su ikramları fiyata dahildir.
yatla boğazda yüzme keyfi

Konaklama / King Suite

Krallar gibi denizde konaklama hizmeti almak ister misiniz? Tatile çıkamıyorsanız, size özel konaklamalı yat kiralama ile tatili ayağınıza getiriyoruz. Ailelere ve çiftlere özel yat kiralama hizmeti ile istediğiniz rotada tatil yapabilirsiniz.

Boğaziçi, Adalar, Marmara veya Ege… Heyecanlı ve keyifli bir mavi yolculuğa hazır mısınız? Rotanızı siz belirleyin, konaklamalı yat bizden olsun!

Gece yakamozlarla uyuyacak, güne martı sesleri ve deniz kokusuyla başlayacaksınız. Sessiz ve sakin bir denizde huzurlu bir tatil yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle, eşinizle veya dostlarınızla eşsiz bir tatil macerası yaşayın!

Konaklamalı yat kiralama hizmetimizin detayları şöyle;

 • Kiraladığınız mega yatımız da 1 master kabin, 2 tek kişilik kabinler bulunuyor.
 • Konaklama saatleri 24 saat olacak şekilde istenilen saatlerde başlar, 24 Saat sonunda başlangıç yapılan saatlerde biter.
 • Dilerseniz konaklama için Boğaziçi veya Adalar çevresinde yatımız demirler.
 • Konaklamalı yat kiralama da günlük 4 saatlik seyir hakkınız bulunuyor. Ekstra gezi sürelerinde yakıt ücreti alınır.
 • Kalan sürede yatlarımız önceden belirlenen koylarda demirler.
 • Konaklama fiyatlarına 2 kişilik kahvaltı ve gün boyu limitsiz soft içecekler dahil.

Önemli not: İstediğiniz gün ve saatlerde yat kiralama için özellikle yaz sezonunda erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

0533 211 33 90 info(at)bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp