Yat Kiralama

Yat kiralama hizmeti kişilere ve gruplara özeldir. Her bütçeye uygun kiralık yatlarımız ile dilediğiniz gün ve saatlerde, 2 kişiden 46 kişiye kadar kişi sayınız kaç olursa olsun boğaza açılabilir siniz. Yat kiralama İstanbul’da günlük, saatlik, konaklamalı hizmet verilir. En az kiralık yat süresi 2 saattir. Süreyi istediğiniz kadar uzatabilir yada günlük, konaklamalı kiralama yaparak uzun süreli yat kiralama yapabilirsiniz. Yatların açık olan kısımları hava şartlarına göre açılıp, kapatılabilir. Havaların yağmurlu ve soğuk olması yatlarımızın seyir yapmasını engellemez. Yatların hareket ve varış yerleri her iki yakadan yapılabilir. 2 Saatlik kısa süreli yat kiralama’da iskeleler önceden belirlenir. 4 Saat ve üzeri kiralama yapılması durumunda Boğaziçi’de iskelesi olan cafe, bar, restoran gibi mekanlardan yolcu alımı yapıyoruz. Şirketimiz önceden belirlenen iskeleler haricinde farklı iskeleden yolcu alımı yapılması durumunda, Zaman kısıtlama yapabilir veya ek ödemeler talep edebilir. Yatlarımız’da profesyonel ses sistemleri bulunuyor. Cd, flash bellek, usb telefon bağlantısı yapılır.

Yat kiralama fiyatları tercih yapacağınız yat modeli, kiralama türü(günlük, saatlik, konaklamalı) ve kişi sayınıza göre belirlenir. Kiralama yapılacak tarih ve saatler müşteri tarafından belirlenir. Rezervasyon saatlerinde müşteri anlaşma yapılan iskelede hazır bekler. Yatlarımız tam vaktinde önceden belirlenen iskeleye yanaşır. Rezervasyon saatleri önceden bildirmek şartıyla değiştirilebilir. Yat fiyatına ek olarak kahvaltı menüsü, kokteyl menü ve yemek menüsü alabilir yada dışarıdan yiyecek ve içecekler getirilebilir. Dışarıdan getirilen yiyecek ve içeceklerin ikramı porselen servis takımlarıyla yapılır. Servis takımlarının kullanımı ve garson servisi için ekstra ödeme almıyoruz. Gezi süresi boyunca 3 köprü arasında boğaz turu eşliğinde Asya, Avrupa yakası kıyılarını seyir yapacağız. Gezi esnasında çay, kahve, su ikramları ücretsizdir. Kiralık yat fiyatları ve fiyata dahil hizmet detaylarını Buradan inceleyin.

BAŞLANGIÇ İSKELELERİ

Asya ve Avrupa yakası kıyılarından yolcu alımları yapıyoruz. Organizasyona dahil olacak kişiler her iki yakada tek iskeleden alınabilir. Özel iskele ve marinadan yolcu alımlarında palamar ücreti müşteriye aittir.

ASYA AVRUPA
Beykoz İskelesi İstinye İskelesi
Kuleli Askeri Lisesi Bebek Parkı

 

Yat Organizasyonları

Günlük, saatlik, konaklamalı yat kiralama yaparak sevdiğiniz kişiyle baş başa veya aileniz, iş ortaklarınız, yakın dostlarınıza birbirinden lüks ve şık yatlarımız’da yatta doğum günü, yatta evlilik teklifiyüzme turları, yatta mezuniyet, yatta iş yemeği, yatta kahvaltı gibi aklınıza gelebilecek tüm etkinliklerde kiralık yat hizmetini kullanın. Yatlarımızın maksimum yolcu kapasitesi 10 kişiden 46 kişiye kadardır. Kişi sayınızda artma durumunda tekne kiralama hizmetimizi inceleyin. Eğlence etkinliklerine özel canlı müzik grupları, oryantal, dansçılar organizasyonlara dahil olabilir. Yat kiralama fiyatları sayfamızda eğlence organizasyonlarına özel ekstra hizmetlerimiz ve fiyatlar hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. 2 Kişiye özel her şey dahil sürpriz paketleri detaylarına yatta doğum günü fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

boğazda yat kiralama

Saatlik Yat Kiralama

Yatlarımız saatlik olarak kiralayabilirsiniz. Saatlik yat kiralama süresi en az 2 saattir. Yaz ayları içerisinde hafta sonları (Cumartesi – Pazar) en az yat kiralama süresi 3 saattir. Kiralama süresi isteğe göre 3, 4, 5 saat uzatılabilir. 1 Saat ve daha kısa süreli saatlik kiralama yapılamaz. Tur saatleri müşteri tarafından belirlenir. 10:00 ile 05:00 Saatleri arası istenilen saat aralığında kiralama yapılabilir. Saatlik yat kiralayan çiftlere romantik masa süslemeleri ücretsizdir. Seyir rotası Bebek sahilinden başlayıp, Avrupa yakası sahil şeridi üzerinden Sarıyer semalarına doğru ilerler. Geriye dönüşler Asya yakasından yapılır. Bazı günler ve saatlerde aynı seyir rotası üzerinde gidiş, dönüşler farklı yakalardan yapılabilir. Saatlik yat kiralama fiyatına ek olarak kahvaltı menüsü, kokteyl menü ve yemek menüsü servisi yapabiliriz.

Hangi organizasyonlar için saatlik yat kiralama yapılabilir?

 • Yerli ve yabancı misafirler için kültürel boğaz turları
 • En eğlenceli bekarlığa veda partileri
 • Sürpriz doğum günü kutlamaları
 • Evlilik yıl dönümü yemeği
 • Serpme veya açık büfe kahvaltı eşliğinde yat gezileri
 • Sevgililer günü, yılbaşı ve özel günler
 • Çeşitli organizasyonlar

– KAMPANYA –

Şubat ayı içerisinde saatlik yat kiralama fiyatlarında %15’e kadar varan indirimler sizleri bekliyor. Kampanyamız Ocak ayı sonuna kadar geçerli olup, Şubat ayı içerisinde yapılacak yat rezervasyonları için geçerlidir. Kampanya 14 Şubat tarihinde geçerli değildir.

Günlük Yat Kiralama

Boğaziçi ve Adalar civarında bulunan koylarda denize girmenin keyfini günlük yat kiralama ile sizlere sunuyoruz. Günlük turlarda güne erken başlıyoruz. 10:00 ‘da anlaşma yapılan iskeleden yatımız demirlenecek koylara doğru seyreder. Boğaziçi gidiş mesafesi 1 saat, Adaya gidiş mesafesi yaklaşık 2 saat sürmekte. Yatlarımız geriye dönüş süresine göre demirlenen koylardan hareket edecektir. Varış 18:00 saatlerinde yapılır. Aynı gün içerisinde varış saatleri değiştirilemez. Rezervasyon yapılan tarihlerde varış saatleri değiştirilebilir. Günlük yat kiralama fiyatlarına ek olarak sabah kahvaltısı ve öğle yemeği servisi yapabiliriz. Müşteri isterse kahvaltı ve barbekü servisini kendisi yapar.

Günlük yat kiralama hizmet detayları;

 • Gün boyu limitsiz çay, kahve, su, meşrubat ikramları ücretsiz.
 • Günlük kiralama’da alkollü içecek servisimiz yoktur.
 • Müşteri tüketeceği alkollü içecekleri kendisi getirir.
 • Yatlarımız’da üst değiştirme için kabinler bulunuyor.
 • Aileler dışında kabin kullanımı üst değiştirme harici kullanılamaz.

 

DEMİRLENEN KOYLAR

BOĞAZİÇİ ADALAR
Fil Burnu HeybeliAda
Polenezköy BüyükAda
Büyük Liman KınalıAda

 

Konaklama – King Suite

Krallar gibi denizde konaklama hizmeti almak ister misiniz? Tatile çıkamıyorsanız, size özel yatta konaklama hizmeti sayesinde tatili ayağınıza getiriyoruz. Ailelere ve çiftlere özel yat kiralama hizmeti ile istediğiniz rotada tatil yapabilirsiniz. Boğaziçi, Adalar, Marmara veya Ege… Heyecanlı ve keyifli bir mavi yolculuğa hazır mısınız? Konaklamalı yat kiralama hizmeti 24 saat sürmekte. Yat giriş saatleri 12:00 ile 15:00 saatleri arası yapılır. 1 Günlük konaklama’da seyir rotamız Boğaziçi ve Adalara doğru ilerler. 1 Hafta ve daha uzun süreli konaklama halinde seyir rotası sizler tarafından belirlenir.

Konaklamalı yat kiralama hizmet detayları;

 • Konaklama hizmeti 3/6 kabinli mega yatlar da verilir.
 • Konaklama süresi boyunca 1 kaptan, 1 servis personeli, 1 gemici 24 saat boyunca hizmet verecektir.
 • Hizmet verecek personele ekstra ödemeler yapılmaz.
 • Konaklama fiyatlarına tüm hizmet bedeli dahildir.
 • Gezi süresi ekstra ücretle uzatılabilir.
 • 2 Kişilik konaklama’da fiyatlara kahvaltı servisi dahildir.
 • Akşam yemeği, Ara öğünler, Alkollü içecekler fiyata dahil değildir.

 

0533 211 33 90 info(at)bogazdagezi.net WhatsApp WhatsApp