logo
Facebook İcon Twitter İcon İnstagram İcon Google Plus İcon Sosyal Medya
Hesaplarımız..
deneme
TUR
PROGRAMLARI

HİZMETLERİMİZ

evlilik teklifi

Evlilik Teklifi

Hayal dünyanızı genişletiyoruz ve sizlere romantik akşam yemeği eşliğinde, Birbirinden özel sürprizler düzenleyip yatlarımızda sürpriz evlilik teklifleri organize etmekteyiz.

Detaylar için..
yemekli boğaz turu

Yemekli Tekne Turu

Ailenizle, sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla birlikte İstanbul’un hoş ışıkları altında bir tekneden manzaraları seyreylerken, İstanbul'un başka bir siluetine şahit olacaksınız.

Detaylar için..
iş yemeği

Teknede İş Yemeği

Amacımız yaz aylarında bunalmış ve yoğun iş stresi yüzünden şehre tutsak edilmiş çalışanların, biraz olsun sakin ve ferahlatıcı bir nefes almasını sağlayıp iş temposuna motive etmektir.

Detaylar için..
sürpriz doğum günleri

Sürpriz Doğum Günü

Kaptanın dediği gibi huzurlu bir yaşamın gizli anahtarını, cebinize koymak rüya değilmiş demek ki. Sürpriz doğum günleri de, Sizlere ne gibi olanaklar sunacağımıza şöyle bir göz atın.

Detaylar için..
düğün

Teknede Düğün

Hayal dünyanızın sınırlarını genişletecek karadan deniz sularına açılacaksınız. Kendi sınırınızın ve farkındalığınızı keşfedeceksiniz ve eşinize unutulmaz bir düğün fırsatı sunacaksınız.

Detaylar için..
yat kiralama

Yat Kiralama

Lükse konfora önem veren bir yapıya sahipseniz hazır olun! Siz değerli müşterilerimiz konforu ve keyifli saniyeleri, “özel olarak tasarlanan” filomuzda dibine kadar yaşayacaksınız.

Detaylar için..
mezuniyet balosu

Mezuniyet Balosu

Ay kadar parlak bir gecenin altında, sihirli bir şarkıyla, birbirinize hasret kalacağınız günlere inat, güzel yaşanmış anıların üstüne bir yenisi ekleyerek yıldızların altında veda etmeye ne dersiniz?

Detaylar için..
party team

2016 Yılbaşı Partisi

Bu görkemli partide duyulacak o kadar çok ses olacak ki, Size en çok ilham veren o seslerin ötesindeki tutku olacaktır. 2016 Yılbaşı gecesi tekne partisine davetlisiniz. Mutlaka katılmalısınız!

Detaylar için..
yüzme turu

Yüzme Turları

Şehrin stresinden çok uzakta huzur dolu saatler yaşamak isteyenler için iş arkadaşlarınızla, dostlarınızla veya ailenizle birlikte olacağınız yüzme turları da, eğlence dolu saatler sizleri bekliyor.

Detaylar için..
teknede iftar

Teknede İftar Yemeği

Ramazan ayı'nda bireysel ve kurumsal olarak düzenleyeceğiniz iftar programlarını birbirinden özel teknelerimiz de, ramazan etkinlikleri dahilinde lezzetli iftar menülerimizi mutlaka denemelisiniz.

Detaylar için..
tırnak işareti

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için yazı altında bulunan detaylar linkine tıklayınız.